1

Temat: Remont mieszkania

Jeśli planujecie jakiś remont domu czy mieszkania i interesują was produkty budowlane, między innymi dobre docieplenia to zapoznajcie się z ofertą firmy. Najwyższej jakości produkty i towary do dociepleń jakie znajdziecie w Polsce !

2

Odp: Remont mieszkania

Ja mam na osiedlu castoramę i obi, gdzie jest wszystko, co mi potrzeba:)

3

Odp: Remont mieszkania

Jak robisz remont to koniecznie zaopatrz się w mopy i inne rzeczy do sprzątania bo na pewno Ci się przydadzą. Ja właśnie nic takiego nie miałam i teraz powoli się zaopatruję smile

4

Odp: Remont mieszkania

Żeby uniknąć wielkiego sprzątania warto zabezpieczyć okna i podłogi folią, jest tania a ułatwia pracę po remoncie.

5

Odp: Remont mieszkania

My póki co remontujemy łazienkę. Fachowiec przychodzi w poniedziałek. Musimy do tego czasu kupić materiały.

6

Odp: Remont mieszkania

my z mężem ogarnialiśmy sami - tzn malowanie i nowe meble smile to tyle z naszego remontu

7

Odp: Remont mieszkania

Super, dzięki za wszystkie porady smile

8

Odp: Remont mieszkania

Mnie też niedługo czeka remont mieszkania, ale nie będę musiała niczego ocieplać. Będę zmieniała podłogi we pomieszczeniach, kolor ścian. Najbardziej chyba chcę zmienić salon, bo mam dość tego, że jest nudny i bez charakteru. Chcę położyć na podłogę ciemne deski, ściany planuje pomalować na kolor beżowy, bo jest to bardzo jasny kolor, który jest zarazem bardzo ciepły, a ja chce mieć mieszkanie, w którym będę się dobrze czuła. Chcę mieć też nowoczesny element w salonie i postawiłam na panele 3D.

9

Odp: Remont mieszkania

Remontów nikt nie lubi, ale zmiany - każdy. Moim zdaniem warto zacisnąć zęby.

10

Odp: Remont mieszkania

Ja robię remont raz na pięć lat - w zupełności wystarcza:)

11

Odp: Remont mieszkania

Ja planuję remont domu na jesień i zastanawiam się czy wszystko ogarnąć sama czy lepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty.

12

Odp: Remont mieszkania

Robię remont z synem, już zamówiłam narzędzia i tynki do mieszkania i mam nadzieje, że sami damy radę..

13

Odp: Remont mieszkania

Tak, jeśli nie doliczają kosztów transportu to może to być opłacalne

14

Odp: Remont mieszkania

Ja mam już praktycznie wszystkie materiały potrzebne do remontu, stoją w przedpokoju i czekają aż znajde odpowiednią ekipę wink  Mój wujek oferował się że wszystko wyremontuje ale szczerze wolę nie ryzykować.

15

Odp: Remont mieszkania

Dobrze  że mój facet jest budowlańcem:)

16

Odp: Remont mieszkania

Moja siostra robiła remont  i trochę sporo ją to kosztowało. Niestety, nie bez znaczenia jest lokalizacja, nawet jeśli chodzi o sam remont. Wiadomo, że w dużych miastach mieszkania są o wiele droższe, ale droższe są także wszelkiego rodzaju usługi.

17

Odp: Remont mieszkania

Po remoncie warto posprzątać profesjonalnie. Jak my już nie mamy na to sił to może za nas wykonać to firma. Mają bogatą ofertę skierowaną do firm i osób indywidualnych.

18

Odp: Remont mieszkania

Remont to nic fajnego. Mnie zawsze wkurza wszechobecny bałagan... mam wrażenie że ciągle jest kurz mimo że sprzątam co chwilę. Zastanawiam się nawet nad zamówieniem środków do czyszczenia . Są profesjonalne i skuteczne. Mi właśnie na tym zalezy bo te które mam mało co czyszczą.

19

Odp: Remont mieszkania

Przy remoncie warto pomyśleć też o wymianie mebli. Tym bardziej, że nie musi to być kosztowna inwestycja. Takie sofy rozkładane czy inne meble tapicerowane nie kosztują dużo, a mogą totalnie odmienić wnętrze. W czystym, nowym mieszkaniu - czyste, nowe meble smile

20

Odp: Remont mieszkania

W tym roku nie wiem co będzie z wakacjami, więc żeby nie tracić lata zastanawiamy się nad zrobieniem porządku przed domem. Mamy starą wylewkę betonową przed domem. Robił ją mój dziadek pewnie z 50 lat temu. Z tego co widać posadzkę wylał na gruz. To bardzo pęka w zimie. Ciągle trzeba łatać. Próbowaliśmy na to wylać beton zbrojony włóknami kompozytowymi ale to niewiele daje  . Ciągle pęka, wiec pewnie trzeba wszystko skruszyć młotem pneumatycznym i wyrzucić, a na to miejsce dać kostkę, albo jakieś płyty.

21

Odp: Remont mieszkania

Do każdego remontu najlepiej zatrudnić fachowców...

22

Odp: Remont mieszkania

Chyba mało kto z nas lubi remont. Jednakże efekty cieszą. Uważam, że aby łatwiej przejść przez wszystkie prace, należy postawić na wysokiej jakości narzędzia, materiału i akcesoria. Z tego, co czytałam, to jedna z marek branży budowlanej, na którą warto zwrócić uwagę. Z tak dobrymi produktami znacznie szybciej skończy się wszystkie prace.

23

Odp: Remont mieszkania

Zamiast malowania polecam tapety, unikniecie zmywania ścian i plam na podłodze po farbach

24

Odp: Remont mieszkania

Tapety wyglądają nienaturalnie, kojarzą mi się z tandetnym  PRL-em

25

Odp: Remont mieszkania

Potrzebnych jest też wiele materiałów budowlanych, dlatego warto się przygotować wcześniej i spisać, co trzeba kupić. Należy też wciąć pod uwagę, że nawet kolek musi być dobrej jakości. Tylko wtedy generalny remont ma sens.