26

Odp: Remont mieszkania

Warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu delikatnych rzeczy podczas remontu, dlatego warto było by się zaopatrzyć w odpowiednie opakowania fasonowe, które uchronią nasze cenne rzeczy przed uszkodzeniem.

27

Odp: Remont mieszkania

U mnie podczas remontu celem priorytetowym będzie cyklinowanie parkietu. Jest już w opłakanym stanie i nie mogę na niego patrzeć. Zamówiłem już firmę i nie mogę się doczekać kiedy wkroczą do akcji.

Ostatnio edytowany przez czarodziejek (2018-06-21 21:31:02)

28

Odp: Remont mieszkania

Marta H
co mogę to w domu staram się robić sama, wszelkie remonty robimy we własnym zakresie, nawet sufit podwieszany w kuchni robiliśmy sami, jeśli ma się dobry sprzęt to praca idzie sprawnie. Sami mamy sporo elektronarzędzi  i widze ze warto było kupić bo na pewno oszczedza się na wynajmie fachowców

29

Odp: Remont mieszkania

tak, folia to podstawa. Kiedyś robiłam remont bez tego i brązowa farba kapnęła mi na białą wersalkę. No mądra to ja nie byłam.

30

Odp: Remont mieszkania

Ja zainwestowałam w strecz i dużo folii, więc przykrycie mebli przesuniętych na środek pomieszczeń było też ok, a dało się nawet korzystać z rzeczy tam schowanych.

31

Odp: Remont mieszkania

Kolega za całościowy remont 45 m2 (2 pokoje) zapłacił 30 tys.

32

Odp: Remont mieszkania

W tej chwili to ok. 45 tys. by było, plus tylko ten,  że łatwiej znaleźć fachowców, bo deweloperka stanęła...