1

Temat: Ile za pranie sukni ślubnej?

Już po weselu, a suknia ślubna została. Postanowiłam ją sprzedać- najpierw jednak muszę oddać suknię do pralni. Ile kosztuje wypranie sukni? Czy któraś z Was oddawała suknię do pralni?

2

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

Ok. 100 zł, ale zależy też z czego jest zrobiona i w jakim stanie, za bardziej poplamioną zapłacisz więcej

3

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

75 zł płaciłam w Warszawie  - i to była stała stawka z dowozem.
Nie widziałam nigdzie takiego info, że stawka zależy jeszcze od czegoś dodatkowo.
Tak więc - porządnie szukajcie.

4

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

Sądzę, że ty tej pralni to nawet na oczy nie widziałaś, a stawka za pranie jest tak atrakcyjna, że nie chcą się nią na stronie podzielić. Pewnie obawiają się zbyt dużej ilości klientów hehe ;-)

5

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

rikela - poważnie? Z czego to wynika? Sporo miejsc w tym czasie widziałam i nikt takiej stawki nie proponował.
Z czego ona wynika?

6

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

jak tak czytam to strasznie mało. Ja zapłaciłam 200zł za pranie sukni!

7

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

Może miała dużo tiulu i jakieś trudne plamy?

8

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

A czy to ważne z czego wynika? Skoro ktoś ogarnia mi to pranie naprawdę tak jak trzeba to nie widzę powodów do tego, żeby szukać, kombinować. Za 75 zł masz upraną suknię z dowozem na miejsce, nie sądzę, żeby dało się to samo ogarnąć taniej i na tak samo dobrym poziomie.

9

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

Też tego nie rozumiem. Ludzie, w jakim celu przepłacacie?
Działajcie trochę bardziej logicznie. Skoro pranie jest dobrze robione i mniej kosztuje, to po płacić za to samo więcej?

10

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

Za niektórymi nie trafisz. Masz też i takich, którzy jeśli cokolwiek zlecają, to wyłącznie w znanej marce i tak płacą więcej. Nie ma w tym logiki, ale co kogo to obchodzi? Ja piorę tam, gdzie ma to sens.

11

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

Warto szukać promocji, widzę że czasem są np. w pralniach w marketach.

12

Odp: Ile za pranie sukni ślubnej?

Lepiej chyba sprzedać niepraną, niż płacić jeszcze za pranie...