1

Temat: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są zestawy produktów "Gorący Kubek" oraz gadżetów marki Knorr!
Piszcie, który ze smaków „Gorącego Kubka” najbardziej kojarzy Wam się z wakacjami i dlaczego?

Konkurs trwa do 14.07. 2016 r., wyniki podamy 15.07.2016 r.
Wygrywa aż 5 autorów najciekawszych wypowiedzi!

Szczegóły konkursu znajdziecie  tutaj: [url]http://urodaizdrowie.pl/gorace-smaki-lata-konkurs-na-forum-z-marka-knorr[/url]

2

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Najbardziej wakacyjny smak ma zupa pomidorowa, bo to właśnie teraz królują te piękne czerwone owoce, błędnie umieszczane na dziale warzywnym:) Kojarzy mi się z pierwszymi samodzielnymi wyjazdami pod namiot, gdzie nie było możliwości gotowania, a zupki z torebki zapewniały nam pożywny posiłek każdego dnia:)

3

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Lato to czas beztroski i okres, w którym chcemy mieć jak najwięcej czasu na robienie fajnych rzeczy, zamiast stać przy kuchni. Dlatego wybieram na smak lata zupę serową, która wspaniale zastępuje mi obiad u mamy i dodaje sił, żeby w pełni korzystać z uroków tej najpiękniejszej pory roku!

4

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Duży wybór to trudny wybór... Bo czasem mam ochotę na rozgrzewający rosołek, kiedy jest pogoda taka jak dziś, a czasem na szybką i lekką cebulową:) Dlatego nie wskazuję jednego smaku, ale dwa, bo latem liczy się różnorodność...

5

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Mój smak lata to smak czerwonego barszczu, przywodzący na myśl piękne zachody słońca nad mazurskim jeziorem, gdzie najczęściej spędzałam wakacje w dzieciństwie. W domku wśród zieleni zasypiałam słuchając szumu wody, śpiewu ptaków, a pyszny barszczyk często gościł na stole jako szybki letni obiad :-)

6

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Udane wakacje to dla mnie kusząca egzotyka, a jak już ruszamy na podbój świata, to koniecznie z zupą tajską kurczakową z kokosem!

To dla mnie najbardziej zaskakujący smak spośród zup Knorr, ale przecież lato jest właśnie po to, by smakować nowości, odkrywać to, co dotąd niepoznane...

Niezapomniane wrażenia kulinarne są z nią gwarantowane!

7

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Najbardziej letni smak Gorącego Kubka to zupa szpinakowa! Doceniłam szpinak dopiero jako dorosła kobieta, a szpinakową popijam sobie często wtedy, kiedy nie mam czasu na gotowanie, niezależnie od pory roku:)

8

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Uwiódł mnie letni smak zupki Zielona cebulka, a grzanki świetnie do niej pasują! To najbardziej wakacyjny smak, odpowiedni i pod namiot, i na piknik!

9

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Najbardziej letni smak ma pomidorowa z makaronem, do której zawsze dodaję kleks śmietanki lub jogurtu, który ją doskonale uzupełnia. Smakuje wtedy jak gorące letnie wieczory w Bieszczadach, gdzie spędziłam ostatni urlop...

Ostatnio edytowany przez tobethema (2016-07-07 14:39:13)

10

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Dla mnie rosół z makaronem jest najbardziej letnią zupą, która nie obciąża żołądka, pozwala na aktywność zaraz po posiłku i jest wygodna w przygotowaniu - jak każdy Gorący Kubek zresztą!

11

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Kiedyś uwielbiałam gorące kubki.

12

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Letnie smaki mają wszystkie zupy z serii Gorący Kubek, bo kojarzą mi się z beztroskim spędzaniem czasu i smakowaniem ich  w każdej chwili, kiedy mam na to ochotę... Wystarczy trochę wrzątku, kubek i łyżeczka, by przygotować pyszny i ciepły posiłek w kilka minut!

13

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

A ja na przekór skojarzeniom: grzyby - jesień nominuję borowikową! Grzyby u mnie królują na stole bardzo często, oczywiście najczęściej pieczarki i boczniaki... Więc taka gratka jak borowik w zupie nie może przejść niezauważony zwłaszcza latem, kiedy jeszcze częściej chcę delektować się wybornym smakiem tych szlachetnych grzybków:)

14

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Mi bardzo przypadła do gustu zupka szpinakowa z serem i dlatego chciałabym, żeby ten smak towarzyszył mi przez najbliższe lato.. A nawet powiem więcej, przez kolejne lata, i zimy, i wiosny, i jesienie... Parujący i smaczny Gorący Kubek jest ponadczasowy!

15

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Zupa "Zielona cebulka  z grzankami"!
Zielona cebulka to dla mnie symbol wszelkiej zieleni otaczającej mnie każdego lata, gdy przyroda "wybucha" z nieokiełznaną siłą, wszystko wokół rośnie i rozkwita, a ja spędzam wiele czasu w samym środku mojego ogrodu, tak szczęśliwa, że nie muszę już nigdzie wyjeżdżać...

16

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Smak, który mnie uwiódł to zielona cebulka z grzankami... lekkość, rozkosz i zapomnienie... chwilo trwaj... dlatego to smak lata, bo wakacje są taką chwila wytchnienia i rozkosznego zapomnienia smile

17

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Już zawsze z wakacjami będzie mi się kojarzył barszczyk czerwony, zupka barrrrdzo rrrrrozgrzewająca, która mi pomogła odzyskać właściwa temperaturę ciała,  gdy zmokłam podczas letniej burzy i trzęsła mną prawdziwa febra!

18

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Oczywiście pomidorowa, bo pomidory są przecież tak podobne kształtem do słońca, że nie sposób tego nie zauważyć!!! A w upały dojrzewają najszybciej i są najpyszniejsze!!!

19

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Dla mnie najgorętszym smakiem lata powinna zostać zupa cebulowa, bo to warzywo, które właśnie latem najczęściej dodaję do różnych dań, by korzystać z jego niekwestionowanych walorów smakowych...  Pasuje do wielu potraw - a jako dodatek do nich, na surowo, pieczona, smażona czy gotowana, jest zawsze uwielbiana przez moją rodzinkę:)

20

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Zdecydowanie wybieram pomidorową, choć w dwóch wersjach: z makaronem i ryżem, bo żadnej nie potrafię przyznać palmy pierwszeństwa. Dla urozmaicenia przecież mogę jeść je naprzemiennie:)

21

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Rozpływam się nad smakiem zupy pieczarkowej, która najbardziej przypadła mi do gustu i dlatego chciałabym ją wskazać jako najgorętszy smak tego lata. Zwłaszcza, że w zimniejsze dni tegorocznego lipca taka rozgrzewająca zupka jest jak najbardziej na miejscu:)

22

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

A więc, to było tak,
jak odnalazłam swój wakacyjny"Gorącego Kubka" smak:
W 2014 roku na wakacje w Bieszczady z moim ukochanym się wybrałam
i mnóstwo kilometrów w górach tam pokonałam.
Ale czasem tak to w górach bywa
że i wakacyjna burza czasem na orzeźwienie przybywa.
I cali mokrzy do naszego domku wracamy,
a ja się pytam czy coś na rozgrzanie mamy?
Mój luby "Gorący Kubek" mnie zmarzniętej przynosi,
a wokół mnie jakiś nieznany zapach się unosi.
Więc próbuję
i smak papryki czuję?
Przecież nie ma tego produktu o smaku papryki,
czy to są Twoje jakieś wybryki?
A mój Łukasz na to: moja ukochana,
to jest edycja specjalnie dla Ciebie limitowana!

I faktycznie była wtedy edycja limitowana Paprykowa z serii "Gorący Kubek". Ten smak pamiętam do dziś...

23

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Zupka ogórkowa
jest bardzo zdrowa,
kiedy jej spróbuję
od razu lepiej się czuję:)

24

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Jeżeli mowa o gorącym kubku Knorra oraz wakacjach to ja mam jedno skojarzenie- rosół smile . Gdy było się na szalonych wakacjach, z dala od domu, pod jakimiś namiotami albo letniskowym domku to taki rosołek był wtedy królową zup smile. Pamiętam jak wszyscy zajadaliśmy się nim niczym królewskim obiadem, a ilu z nas ratował dobre samopoczucie smile. Idealny:).

25

Odp: Gorące smaki lata - konkurs z marką Knorr

Pomidorowa to bajeczny, poetyczny wręcz smak mojego lata w każde wakacje!
Mogłabym na jej cześć napisać poemat, ale nie będę konkurować z lepszymi ode mnie - wspomnę tylko, że nawet noblistka Wisława Szymborska zechciała o niej wspomnieć w jednym z wierszy... To najlepszy dowód na to, że zachwyca nie tylko moje podniebienie, a jej walory smakowe przyczyniają się tak samo skutecznie do pobudzenia kubków smakowych jak i weny twórczej:)