26

Odp: Fryzjerki w bikini

A moim zdaniem fryzjer ma dobrze ciąć/farbować/czesać, a nie wyglądać tongue

27

Odp: Fryzjerki w bikini

ja tez lubię sobie pogadać na fotelu.. ale patrzeć nie muszę smile

28

Odp: Fryzjerki w bikini

Moim zdaniem niezły chwyt marketingowy. Teraz wrzędzie pokazują tyłki , reklamy , billboardy czy internet. Żeby zainteresować i pozyskać klienta trzeba mu pokazać półnagą babę albo faceta . Do czego to świat dąży.

29

Odp: Fryzjerki w bikini

A wszystko przez to ze ludzie są wzrokowcami

30

Odp: Fryzjerki w bikini

[quote=pelargonia]A moim zdaniem fryzjer ma dobrze ciąć/farbować/czesać, a nie wyglądać tongue[/quote]

Zgadzam się, tak, chociaż z drugiej strony jak widzi sie zaniedbanego fryzjera czy fryzjerkę to takie wrażenie jest raczej średnie...
No ale w bikini zdecydowanie nikt mi nie musi włosów robić, to już byłaby przesada.

31

Odp: Fryzjerki w bikini

Podziwiam takich fryzjerów, ja bym nie mogła pracować wiedząc, że ktoś się cały czas na mnie gapi.

32

Odp: Fryzjerki w bikini

Wiadomo, że chcemy żeby fryzjerka była zadbana, bo w jej zawodzie to jednak o czymś świadczy. A jeśli chodzi o bikini to ja jestem przeciwko - moim zdaniem to nieprofesjonalne

33

Odp: Fryzjerki w bikini

Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?

34

Odp: Fryzjerki w bikini

Ja sama bym pewnie nie poszła- szczególnie, że podczas wizyty u fryzjera zamykam oczy wink Więc dla mnie żadna radocha big_smile Ale pewnie niektórym ludziom się podoba i maja do tego prawo wink O ile da sie na tym zarobić to dla mnie nie ma problemu big_smile

35

Odp: Fryzjerki w bikini

hmmm, zapotrzebowanie na takie usługi było od zawsze... ile razy słyszałyście od faceta, że idzie do tej fryzjerki a nie do innej bo ma ładny, duży biust i jak mu ścina łepetynę to się tak fajnie o niego ociera... ??? Ja podobne teksty z ust mężczyzn słyszałam... zaznaczam, że te fryzjerki nie obsługiwały w bikini ale swoje walory miały i na facetów to działa.... zatem nie dziwie się, że faceci chodzą do salonu gdzie obsłuży ich pół naga pani smile

36

Odp: Fryzjerki w bikini

Och, zapewne chodzą tam tacy, którzy w domu nie mają partnerki z walorami wink

37

Odp: Fryzjerki w bikini

Szowinizm pełną gębą! A już myślałam, że wyrośliśmy z tego raczkującego kapitalizmu, który w latach 90. kazał zarabiać na wszystkim,  nawet na żywych towarach:/

38

Odp: Fryzjerki w bikini

Fryzjerka, u której miałam praktykę, gdyby tylko mogła, to by tez przyjmowała w bikini. Póki co woli za daleko rozpiąć koszulę i ocierać się o klientów.

39

Odp: Fryzjerki w bikini

Klienci pewnie nie narzekają:) A ona wie, co lubią...

40

Odp: Fryzjerki w bikini

Na szczęście to już chyba się nie zdarza:) Kiedyś ten dziki polski kapitalizm kazał kobietom się obnażać w czasie pracy np. na myjni czy w salonie, ale tera\z mam nadzieję, że jesteśmy na wyższym poziomie cywilizacyjnym.