51

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Chodzi tutaj o te feromony tak?


Moze i ja sobie zamówię smile W sumie tak się nad tym nie zastanawiałam ale i tak zamierzałam sobie kupić jakieś feromony w ostatnim czasie

52

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Tak tak. Własnie o tym zapachu pisałam. Znajdź tylko większą buteleczkę.Jest tam na stronie. Kupowanie 15 ml zupełnie się nie opłąca bo 50 ml masz w cenie niewiele wyższej. Powiem Ci,że sama traktuję to nie jako konkretnie feromony ale zapach, który mi się autentycznie podoba bo mega długo się to trzyma. Czasami o wiele dłużej niż te droższe pefrumy bardziej znanych marek.
Wiele koleżanek mnie się pytało co to za zapach ale ja się nie przyznawałam. NIe będę przecież mówiła,że psikam sie feromonami .Za to na forum mogę o tym napisać.

53

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Nigdy o tych feromonach nie słyszałam, muszę się z nimi chyba zapoznać smile Zapach wydaje się dosyć ciekawy, cena też nie jest zabójcza - być może znajdę zapach idealny dla mnie. Z ciekawości - przyciągają facetów hihi? smile

54

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

[quote=agrippina]Nigdy o tych feromonach nie słyszałam, muszę się z nimi chyba zapoznać smile Zapach wydaje się dosyć ciekawy, cena też nie jest zabójcza - być może znajdę zapach idealny dla mnie. Z ciekawości - przyciągają facetów hihi? smile[/quote]

Oj przyciągają i to jak smile Love & Desire mają ładny zapach, baredzo kobiecy, delikatny oraz kwiatowy tak wiec wielu osobom na pewno się spodoba ale jeśli masz już swoje ulubione perfumy możesz sprawić sobie jakąs skoncentrowaną esencję.

Są to już stężone feromony. Nakładasz kropelkę na szyję albo na nadgarstki oraz możesz przykryć swoim ulubionym zapachem. Może i są drogie ale zawierają w sobie substancje, które naturalnie odpowiadają za przyciąganie.

55

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Nie musi być drogi, ale niestety nie raz się potwierdza że wydając kilka złotych więcej perfumy jednak będą trzymac się dłużej

56

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Drogo dla każdego znaczy co innego. Ale to prawda że czasem wystarczy dopłacić nie dużą kwotę a jakość jest lepsza i trwalsza. Teraz chcę kupić perfumy z feromonami Feromony Passion  w Świecie Doznań. To jest nowość. Podobno są bardzo zmysłowe i trzymają się długo. Sama sobie zrobię prezent pod choinkę.

57

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Ciekawe spojrzenie przedstawiłaś na ten temat .Uważam ,że nawet te troszkę tańsze perfumy mogą być trwałe

58

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Wcale nie muszą być drogie i zapach też się ładnie utrzymuje.

59

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Zgadzam się, że wiele zależy od nas i naszego punktu widzenia jeśli chodzi o aspekt "tani/drogi". Dla jednych 100 zł będzie niską ceną, a dla innych będzie to bariera nie do przekroczenia. U mnie sprawdzają się zwykłe wody toaletowe za 20 zł.

60

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Zależy chyba od ciała- ja kupiłam perfumy, które na mojej koleżance na serio długo trzymały a u mnie bardzo krótko, dodam że były drogie.
Trzeba trafić na swój perfum smile Ja teraz mam bruno banani kosztuje koło 80 zł ale ja uwielbiam słodkie, a on taki jest,
Marzy mi się channel mademoisele- ale muszę na niego odłożyć big_smile

61

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Jedyne co mogę zasugerować to Fruit Garden od HB - świetny zapach, trwały, a niby tylko woda toaletowa.
Na pewno największy plus za tą trwałość, ale też wyrazistość - ten zapach się rzeczywiście ciągnie i chyba m.in. dlatego robi aż taką różnicę. Ogólnie wszystko zdecydowanie na plus.

62

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Tańsze perfumy tez potrafią być trwałe,nie trzeba wydawać krocie

63

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Z takich w miarę przystępnych cenowo perfum to jeszcze DKNY zielone jabłuszko, nie są mega tanie, ale przesadnie drogie też nie , a zapach jest bardzo trwały i świeży.

64

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Woda toaletowa Vetiver & Chocolat od Hildegard Braukmann. Nie ma szans na znalezienie czegoś solidnego za podobne pieniądze. Zapach pierwsza klasa, trwały, przyjemny i atrakcyjny, ale to oczywiście kwestia tego, jakie wam odpowiadają. Mnie on akurat robi wybitną różnicę.

65

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

A znacie jakieś tanie i długotrwałe perfumy?

66

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Zalezy co kto i za ile uważa za drogie. Uważam, że do 100 złotych można kupić dobre i ładne perfumy. A czasami za 300 daję wiece do życzenia. Więc cena nie jest wyznacznikiem jakości, a raczej tego jak marka sie ceni, reklamuję itd.

67

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Jak zapach mi się podoba to nie patrzę na cenę

68

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Super, dzięki wielkie smile Przyda mi się to na pewno smile

69

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Nie musi. Polecam perfumy Madonny Truth or Dare. Przez internet można je kupić za ok.50 zł. Duszne białe kwiaty, ale ogólnie zapach jest ładny. Niesamowicie trwałe.

70

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Nie. Olejki z al rehab są tanie, a trzymają długo.

71

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Woda toaletowa HB, konkretnie Herbal Garden - o ile tylko odpowiadają wam klimaty mandarynek czy limonki.
Są świetne, genialny i trwały zapach. Może i specyficzny, może nie dla każdego, ale moim zdaniem zdecydowanie wyjątkowy.
A chyba przetestować warto, co nie?

72

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Też uważam, że trwałe perfumy wcale nie muszą być piekielnie drogie.  Ostatnio kupiłam takie za 70 zł. i jestem zadowolona.

73

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Ewentualnie jeszcze również od Hildegard Braukmann, ale EAU DE TOILETTE, czyli połączenie kwiatów i owoców.
Docelowo efekt naprawdę spoko, przyjemny, robiący różnicę. Ale też kwestia taka, jakie macie pod tym względem oczekiwania.

74

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Perfumy muszą być drogie jeśli są markowe. Można poczytać, jeśli ktoś zainteresowany, jak powstają dobre perfumy i jakich ilości płatków kwiatów potrzeba aby wyprodukować 1 ml olejku eterycznego. Sama produkcja jest bardzo kosztowna, do tego dochodzi ładny flakon i koszty dystrybucji i mamy cenę, która niekiedy zwala z nóg.

Ostatnio edytowany przez alina (2017-05-31 01:16:43)

75

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

To oczywiste, że takie perfumy są drogie. Nawet jeśli wydaje się nam, że zapach taniego zamiennika jest podobny, to jest on tylko podobny.