1

Temat: Jaki polecicie internet do laptopa

Cześć. Obecnie mam play ale srednio mi chodzi ;/ Jaki internet będzie lepszy?

2

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

To dziwne bo sama mam internet Play LTE i śmiga mi aż miło .Jedyna wada to to,ze ma limit transferu tak więc jeśli lubisz sobie coś ściągnąć raz na jakiś czas albo jeśli oglądasz wiele filmów przez internet to nie będziesz z tego zadowolona.
Sama obecnie zmieniłam internet oraz mam w sieci kablowej UPC. Wybrałam pakiet bo mają tam mega promocje dla nowych klientów. Mam dzięki temu wiele kanałów telewizyjnych plus internet bez limitu.
Możecie sobie same porównać. W sieci są porównywarki, na których mozna sobie przejrzeć oferty internetu oraz telewizji.

3

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

LTE sprawdza się nie na każdym terenie niestety. I mam wrażenie, że niejednokrotnie to jest niczym loteria: internet będzie a może nie... Dlatego ja wolę internet stacjonarny.

4

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

Jeśli o mnie chodzi to w domu czy mieszkaniu lepiej mieć internet stacjonarny, sama korzystam z usług firmy lokalnej do takich rzeczy bo zrezygnowałam z większych firm. Teraz internet się nie zacina i nie ma jakichś przypadkowych awarii..
Co do internetu mobilnego to warto go wziąć na jakiś wyjazd, wtedy ciągle masz dostęp do internetu. Tylko często się resetuje i gubi sygnał.

5

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

Polecam orange:)

6

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

Gdybyście się jednak zdecydowali na internet stacjonarny to nie wybierajcie najtańszych dostawców, bo potem będziecie narzekać na wolny transfer albo całkowity brak internetu...

7

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

Do laptopa nie potrzeba specjalnego internetu, chyba że chcesz mobliny, bo tak to można spokojnie jakikolwiek.

8

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

Ok, a jeśli będziemy mieli jeden z lepszych sprzętów to będzie miało znaczenie dla typu internetu jaki podłączymy? Czy to jest ogólnie USB, bez względu na jego typ/szybkość?

9

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

Orange ma dobrą ofertę.

10

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

W Toya warto zerknąć na nową ofertę

11

Odp: Jaki polecicie internet do laptopa

Na pewno 5G jest dobry.