1

Temat: Suszarki

Wytrzymałe i godne polecenia suszarki - jakie są Wasze typy?
Z których suszarek korzystacie aktualnie? Jakie mają zalety i wady?

Ja zbyt wiele od suszarki nie oczekuję. Mam prosty modelktóry kupiłam kilka dobrych lat temu za nieco ponad 80 zł.
Jest niesamowicie wytrzymała, a do zakupu skłoniło mnie to, że ktoś ze znajomych dość mocno eksploatował swoją przez wiele lat, tego samego producenta, choć inny model, i działa nadal. Uznałam zatem, że Philips będzie mi długo służyć. Depilator tej marki użytkuję już jakieś 10 lat, a to również złożyło się na większe zaufanie do firmy Philips.

Szukałam wersji z dyfuzorem i koncentratorem. Ani jednego, ani drugiego nie używam... cała ja.
Plusami suszarki są jej wytrzymałość, lekkość, długi kabel, niska cena. Ma dwa stopnie nadmuchu i przycisk do chłodnego nawiewu. I haczyk do powieszenia. Upadła mi mnóstwo razy i nic jej się nie stało. Po latach jest jedynie porysowana przez to, że tłukła o meble i podłogę big_smile Wiele razy suszyłam nią duże i mokre rzeczy, na przykład wykładzinę i była włączona dość długo. W dalszym ciągu w pełni sprawna.

W dyfuzorze niestety ułamałam dwie końcówki, kiedy spadł na ziemię.
Minusem jest to, że dyfuzor i koncentrator są ruchome. Zatyka się je na dyszy i obracają się w obie strony, a wolałabym, żeby były nieruchome.
Osobom, które potrzebują tylko szybko wysuszyć włosy albo ciuchy po ulewie mogę polecić smile

2

Odp: Suszarki

Ja mam również swoja ulubioną Grundig,nawet robiłam o niej posta.Zapraszam

3

Odp: Suszarki

Ten dyfuzor bardzo mi się w niej podoba. Z czego są zrobione końcówki? Wyglądają na zdjęciu jak gumowe.

4

Odp: Suszarki

Ja miałam jedną suszarkę, taką zwykłą, z której i tak korzystałam rzadko, ale obecnie nawet jak będę chciała to z niej nie skorzystam, bo ją... spaliłam. Będzie mnie czekał zakup nowej, ale niespecjalnie się znam na suszarkach, a tą starą miałam dosłownie od lat.

5

Odp: Suszarki

[quote=niechcemisie]Ten dyfuzor bardzo mi się w niej podoba. Z czego są zrobione końcówki? Wyglądają na zdjęciu jak gumowe.[/quote]
Właśnie gdzieś zapodziałam mój dyfuzor!!Nie,to nie guma mimo,że tak wygląda,to plastik!

6

Odp: Suszarki

[quote=Hera]Ja miałam jedną suszarkę, taką zwykłą, z której i tak korzystałam rzadko, ale obecnie nawet jak będę chciała to z niej nie skorzystam, bo ją... spaliłam. Będzie mnie czekał zakup nowej, ale niespecjalnie się znam na suszarkach, a tą starą miałam dosłownie od lat.[/quote]
Polecam,tą,co wyżej wymieniłam!!Fajne funkcje posiada

7

Odp: Suszarki

A ja polecam suszarkę Remington a5220 smile

8

Odp: Suszarki

Ja mam lokówke stożkową z Remington i jestem strasznie zadowolona z niej

9

Odp: Suszarki

Remington nie wymaga rekomendacji:) Sama rzadko suszę włosy suszarką, bo i bez tego mają przesuszone końcówki, więc wystarcza mi zwykła, niefirmowa suszarka na wypadek, gdy muszę szybciej wyjść z domu niż planowałam po umyciu włosów...

10

Odp: Suszarki

tydzień temu kupiłamtaką droższą - jak na razie jestem zachwycona. duży plus za 5-letnią gwarancję. Mam już z tej serii dwie lokówki bez klipsów, które uwielbiam i starą prostownicę, która niedługo zostanie wymieniona na nową.

11

Odp: Suszarki

Ja staram się nie suszyć włosów suszarką, tylko w wyjątkowych sytuacjach

12

Odp: Suszarki

A korzystacie z tej funkcji chłodnego nawiewu w suszarkach? Podobno to utrwala fryzurę, kiedy używamy kosmetyków do stylizacji.

Też używam suszarki tylko wtedy, kiedy muszę, a przez lata nie używałam wcale, narażając się na ciągłą krytykę z każdej strony,  że w zimie się z mokrymi włosami nie wychodzi tongue

13

Odp: Suszarki

[quote=niechcemisie]A korzystacie z tej funkcji chłodnego nawiewu w suszarkach? Podobno to utrwala fryzurę, kiedy używamy kosmetyków do stylizacji.[/quote]

tak, używam, fajnie zamyka łuski włosów i przez to wygładza smile

14

Odp: Suszarki

Ja suszę głownie chłodnym powietrzem, bo mam  i tak przesuszone włosy

15

Odp: Suszarki

Przyszło lato i suszarki używam teraz tylko do podsuszania paznokci, choć chyba nie powinno się tego robić. Zdarza mi się to rzadko, ale jednak. Ach... ma jeszcze jedno zastosowanie - rozgrzewam nią plastry z woskiem do depilacji, zamiast rozcierać je w dłoniach. Dwie lub trzy sekundy i gotowe.

16

Odp: Suszarki

A co sądzicie o suszarce do prania? Czy np. któraś z tych jest ok

17

Odp: Suszarki

Szuszarka suszarce nierówna. Moje urządzenie jest tak ciche, że można oglądać telewizję, a to cudowna opcja dla leniwych takich jak ja. Ma regulowane poziomy temperatury, i suszy połowe krócej niż tymi, których dotychczas używałam. Ma dyfuzor, czasem się pobawię, rzeczywiście ładnie włosy unosi. Chodzi bez zarzutu już kilku lat.

18

Odp: Suszarki

NO ja jeszcze myślę własnie nad wyborem dobrej nowej suszarki, bo moja już powoli kończy swój żywot :d Czytam sobie własnie taki artykuł na ten temat:

19

Odp: Suszarki

Wcale nie musi być droga, żeby była dobra smile Ja kupiłam swoją ostatnią w markecie i służy mi już dobre 2 lata, a kosztowała nieco ponad 30 zł. Oczywiście nie ma jonizowania itd., ale ma końcówki różne i regulację temperatury.

20

Odp: Suszarki

Bardzo dobre są suszarki phillips, nie psują się i służą bardzo długo.

21

Odp: Suszarki

[quote=mikee888]Bardzo dobre są suszarki phillips, nie psują się i służą bardzo długo.[/quote]
Tak! Moja służy mi zadziwiająco długo, a kupiłam ją sugerując się wytrzymałością suszarki eks chłopaka, która służyła mu głównie do tego, żeby sobie nagrzewać pościel big_smile Nie była jakaś droga, bo 80 zł i nie był to też w chwili zakupu najnowszy model. Służy naprawdę dzielnie.

22

Odp: Suszarki

Mam mocno kręcone włosy i pierwsza lepsza suszarka robi mi z głowy Fryderyka Chopina. Od lat wykorzystuje suszarkę o dużej mocy. Daje radę, od razu układa włosy. Od kiedy ją mam, moje życie stało się prostsze!

23

Odp: Suszarki

Czujnik utrzymuje odpowiednią temperaturę włosów, skanuje włosy i sprawdza czy nie są przegrzewane, na pewno to bardziej bezpieczne dla włosów i wydatek wart swojej cen, ja włosy susze codziennie bo zazwyczaj rano przed wyjściem myję je i nie mam czasu czekać aż wyschną same i widzę rożnicę na plus w kondycji moich wlosów

24

Odp: Suszarki

Ktoś ma suszarkę z nakładką unoszącą włosy u nasady? Moja poszła w kosz, bo ani efektu nie było, ani trwałości. Kilka razy upadła i wyłamały się dwie wypustki hmm Zastanawiam się czy te nakładki naprawdę działają i czy efekt jest lepszy niż przy suszeniu włosów z głową w dół.

25

Odp: Suszarki

Ja mam taką tanią, za 39 zł kupioną, co prawda używam ostrożnie, więc jest cała, ale sprawdza się doskonale...Może masz takie włosy, na które nie działa? Jakieś za grube, za ciężkie...? Najlepiej fryzjera o to zapytać...