1

Temat: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja kupuję ostatnio ubrania  mają naprawdę fajne i modne i ceny też nie są duże smile a na ich stronie na fb jest dużo rabatów, promocj i konkursów! smile moze tez macie swoje ulubione sklepy?

2

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

A to jakiś młodzieżowy sklep?

3

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ostatnio zamówiłam kombinezon w Mosquito i jest genialny. Nie mają wielu rzeczy, ale to co oferują jest piękne!

4

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Uwielbiam. To dlatego, że jako jedyni w sieci mają duże rozmiary ubrań dla kobiet, które wyglądają atrakcyjnie, a nie jak worki. I kobieta może czuć się w nich gustownie.

5

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja uwielbiam New Yorker,Zara i typowe sieciówki

6

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

A to ja nie za bardzo. W sieci szukam innych sklepów  z bardziej unikatowymi ubraniami.

7

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Często wchodzę na lejdi.sklep.pl

8

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

A to ja tej strony nie znam. Co tam można kupić?

9

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Mam kilka par, bardzo fajne ceny i wcale nie wpływają na złą jakość, ja jestem w pełni zadowolona, serio smile Można tam znaleźć fajne perełki. Polecam sprawdzić

10

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Nie kupuje ubrań w necie. Ciężko dobrać do moich wymiarów (190cm wzrostu) sad

11

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

ja lubie kupować w czasnabuty, answear i oczywiście w popularnych sieciówkach smile

12

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

[quote=Lojtek]Nie kupuje ubrań w necie. Ciężko dobrać do moich wymiarów (190cm wzrostu) sad[/quote]
Mój mąż jest wyższy od ciebie i też miał ten problem co ty. A tam dostaje rzeczy wręcz uszyte na niego, dobrze dopasowują też ubrania do nietypowych sylwetek.  Ja sama jestem wierna Zarze , Seiko, Rossmanowi.

Ostatnio edytowany przez Emhyr (2016-06-08 13:00:00)

13

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Nie wiem, czy koniecznie ulubiony, ale na pewno warty polecenia ;p Często kupuję przez internet, więc tych sklepów znam trochę. Oto sklep, gdzie wielokrotnie zamawiałem koszulki z nadrukiem, jednak znam go może od pół roku dopiero. Na razie jednak na liście faworytów wink

14

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

głównie hm, uwielbiam ich! jeszcze mango i zara, ale tam kupuję rzadziej, bo nie znam tak dobrze rozmiarówek

15

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Hm, moj ulubiony- jest ich sporo, ale jak tak patrze na zawartosc swojej szafy to najczesciej kupuje na tam. Zwlaszcza, ze ceny nie rujnują mojego portfela tongue a ciuszki zawsze sa z dobrego materialu, nie niszcza sie, no i jest ich calkiem sporo do wyboru smile

16

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Generalnie nie mam czasu na chodzenie po sklepach, więc wszystko zamawiam w sieci. Inspiruję się wpisami  i zamawiam podobne rzeczy. Wydaje mi się, że wyglądam w tym całkiem nieźle!

17

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Mam ich sporo:) ubran masa do wyboru, a ceny- idealne na moją kieszen. Wiem, ze nie przepłacam, bo jakosc materiałów jest przyzwoita wink

18

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Nie mam swojego ulubionego sklepu internetowego. Nie chodzi o to że nie ma świetnych sklepów z ubraniami które by mi odpowiadały, chodzi raczej o to że jest ich całkiem sporo a ja prawie w każdym odnajduje jakąś perełkę (albo kilka smile)  Mam na oku kilka zakupów na sezon jesienno-zimowy, ale problemem jest objętość szafy. Musze najpierw pozbyć się kilku rzeczy w których nie chodzę by zrobić miejsce na nowe ciuszki, w przeciwnym razie trzeba będzie kupić nową szafę. Generalnie - unikam sieciówek, staram się natomiast zamawiać w mniejszych sklepach z oryginalna odzieżą.

19

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja natomiast się bardzo łatwo "przywiązuje" do sklepów w których już coś zamawiałam. Chodzi głównie o to, że gdy poznam już rozmiarówkę danego sklepu i mam kilka ciuchów od nich to wiem już że dany rozmiar będzie na mnie dobry, a zatem nie musze się martwić czy coś będzie za małe czy za duże - wiem że to zgoła głupie podejście, bo zawsze dany ciuch można odesłać, ale ja nie lubię tego robić i najczęściej nie odsyłam tylko ciuch leży mi w szafie. Świetne ciuchy, super ceny. Bardzo mi się te ciuchy podobają. Zastanawiam się własne nad zamówieniem kilku rzeczy stamtąd bo potrzebuje ożywić moją szafę.

20

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Z tego co widzę moja luba często tam widzę sieci więc to chyba jej ulubiony babski sklep z ciuchami i bielizną. Ja osobiście wolę chodzić po stacjonarnych sklepach.

21

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja uwielbiam olx. Maja tam naprawdę super ciuchy, buty, torebki, różne dodatki. Rzeczy są w dobrej cenie oraz doskonałej jakości. Nie niszczą się przy praniu, ekstra je się nosi. Teraz kupuje w nich ubrania na zbliżającą się jesień  są przepiękne, miękkie, wygodne, boskie i seksowne.

22

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Mój ulubiony sklep internetowy to taki ze spodniami damskimi i męskimi . Robię tam zakupy dla siebie i męża wink Super ceny i bardzo pomocna obsługa.

Ostatnio edytowany przez DeeDee (2018-08-16 13:18:34)

23

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Mój ulubiony sklep z odzieżą sportową. Mam stamtąd cały mój zestaw do ćwiczeń ( a raczej ze 3 zestawy hehe) do tego fajne bluzy i koszulki. Mężowi też zawsze coś zamówię, mają super jakościowo ciuchy.

24

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja polecam bardzo fajne ciuchy.

25

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Wiele ubrań przez internet nie kupuję, czasami jakąś bluzkę czy sukienkę. Choć ostatnio kiedy przeglądałam skusiłam się na nową kurteczkę smile Designerska, w życiu bym takiej u siebie w mieście nie dostała