26

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Najbardziej chciałabym zmienić swoją figurę, zrzucić ten balast 10 kg, który został mi po problemach ze zdrowiem, uspokoić hormony i wreszcie poczuć się na nowo prawdziwą, atrakcyjną kobietą.

27

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Jestem w 9 miesiącu ciąży, więc za niedługo czeka mnie bardzo dużo zmian. Przede mną również spore wyzwanie, którym jest powrót do właściwej wagi. Przed zajściem w ciążę przytyłam 7 kg, więc na pewno nie do takiej chcę wracać. Właśnie to chciałabym zmienić w swoim życiu. Stawiam przed sobą wyzwanie nie tylko powrotu do wagi sprzed ciąży, ale do znacznie niższej, tej z którą czułam się dobrze. Żadna zmiana nigdy nie jest łatwa, więc mam obawy, czy przy obecności dzidziusia podołam ze zmianą nawyków żywieniowych i czy zmobilizuję się do ćwiczeń. Zapewne pomocna byłaby książka Barbary Rubin, bo to właśnie dzięki niej mogłabym poznać tajniki dobrego odżywiania.

28

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chyba najbardziej chciałabym nauczyć się kilku języków obcych i podróżować po świecie. A właściwie chciałabym, żeby moja praca była związana z podróżami. Nie wiem czy jeszcze da się coś z tym zrobić, może kiedyś big_smile  A teraz pozostaje to tylko w sterze odległych marzeń smile

29

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym zacząć bardziej żyć dla siebie niż dla innych... Do tej pory zawsze było tak, ze to ja byłam najbardziej samodzielna z rodzeństwa, najwcześniej usamodzielniłam się i do dziś pomagam siostrom, także finansowo, choć jestem singielką, a one mają mężów, którzy teoretycznie powinni zadbać o rodzinę... Mama wrażenie, że moja pomoc stała się jednak już tak oczywista, że nawet nie mogę oczekiwać za nią wdzięczności, nie mówiąc o rewanżu. Dlatego chciałabym zacząć bardziej myśleć o sobie niż o innych...

30

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Do niedawna wydawało mi się, że moje życie jest nudne, monotonne i nic w nim się nie dzieje.. Żyłam sobie z dnia na dzień, praca i dom wypełniały mój czas... Aż pewnego dnia zaczęło dziać się zbyt wiele: zachorowałam nagle i od tamtej pory nie narzekam na brak wrażeń, tylko że są to niezbyt miłe przeżycia związane  z badaniami, wizytami u lekarzy itp... Dlatego  namawiam: nie marzcie o zmianach, bo życie uczy, że zwykle są one na gorsze...

31

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym kiedyś wygrać dużą sumę w Lotka, i móc spełnić to, co teraz jest w mojej sferze marzeń - nie tylko podróżować i wygodnie żyć bez stresów o sprawy materialne, ale też poprawić byt innym, którzy potrzebują pomocy.

32

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Dziś mam 25. urodziny i Wasze pytanie jest strzałem w 10., bo właśnie podsumowuję te przeżyte ćwierć wieku i na pewno chciałabym osiągnąć to, co sobie zaplanowałam do 30-tki: znaleźć dobrą pracę, założyć kochającą rodzinę i w 30. urodziny jechać do Paryża, chociaż na weekend...
W tym celu muszę zmienić w sobie podejście, nauczyć się czekać, bo chciałabym wszystko osiągnąć naraz, za życie uczy, że tak się nie da.

33

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Najbardziej chciałabym przestać pracować na etacie i założyć własną firmę. mieć nienormowany czas pracy, samej sobie ustalać zadania i je realizować z pasji, a nie przymusu...

34

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Najbardziej chciałabym zmienić swoją rodzinę -0 na taką, która będzie mnie szanować, a nie tylko żądać nie dając nic w zamian. Egoizm moich 'bliskich' po prostu mnie powala...

35

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

W moje życie chcę wprowadzić trochę więcej uśmiechu - a zaczynam ćwiczyć już od dziś smile smile smile

36

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Zmiany to jest to, czego mi trzeba, bo pół życia za mną, a drugie pół przede mną... Odmłodnieć raczej się nie da, ale chociaż schudnąć bym chciała, żeby niejeden facet idąc za mną pomyślał, że jestem jeszcze niewinną licealistką:)

37

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Dziś stwierdziłam, że chciałabym wreszcie być blondynką i sprawdzić, czy naprawdę mężczyźni wolą kobiety o jasnych włosach:)

38

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym zmienić mojego narzeczonego w umięśnionego przystojniaka wink

39

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym mieszkać w zupełnie innym mieście albo nawet kraju, z dala od wścibskich sąsiadów i wszędobylskiej siostry, która non stop podkrada mi ciuchy i kosmetyki ... A najlepiej na innej planecie wink

40

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Tak! To jest właściwy czas na zmiany! Chcę wreszcie poczuć się prawdziwą kobietą i dzisiaj właśnie zrobię ten pierwszy krok...:)

41

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Prawda jest taka, że więcej chciałabym zmienić niż zostawić tak jak jest. A na początek chciałabym być bardziej zadowolona z mojej pracy, realizować swoje pomysły, a nie tylko wykonywać polecenia.

42

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Zmian dokonuję codziennie, dziś np. zmienię kolor włosów z brązu na rudy:) A jutro pewnie będę miała kolejny pomysł na inną zmianę. Wszak kobieta zmienną jest, jak pisali poeci:)

43

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym wreszcie odmienić swoje życie spotykając tego jedynego, wytęsknionego, wymarzonego Mężczyznę, z którym będę rozumiała się bez słów... Z nim na pewno wszystko będzie inne, niezwykłe, szalone i ekscytujące!!!

44

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Mam dość przyziemne marzenie - chciałabym zmienić samochód na taki, który będzie mniej się psuł, a mi zostanie więcej pieniędzy na przyjemności...

45

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

nic nie chcę zmieniać - bo tak mi dobrze wink

46

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym więcej czasu spędzać w ruchu, jeździć na rolkach, rowerze, zamiast wszędzie jeździć autem, ale jak na razie niestety to przyzwyczajenie stało się moją drugą naturą i tak jest po prostu szybciej, ale niestety nie zdrowiej...

47

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym nauczyć się odmawiać, być bardziej asertywna... Umieć bronić swoich interesów, a nie poddawać się prośbom innych, którzy w moich kłopotach mi nie pomagają...

48

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Oczywiście chciałabym być piękniejsza, bogatsza i mądrzejsza - dokładnie w tej kolejności:)

49

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Moje pragnienie zmian budzi się każdej wiosny, a teraz właśnie pracuję nad poprawą figury przed czerwcowym urlopem w Hiszpanii:) Udało mi się schudnąć już 5 kg, aa w planach są jeszcze chociaż 3...

50

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Gdybym miała wybrać jedną rzecz, to chciałabym urodzić się w kochającej rodzinie i mieć szczęśliwe dzieciństwo, bo moje przykre przeżycia z tamtego czasu niestety wracają do mnie nawet po latach i burzą spokój mojej już w miarę normalnej dorosłości....