1

Temat: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać aż 3 egzemplarze wyjątkowego poradnika Barbary Rubin: „Dieta. Zalecany sposób życia”.
Piszcie  tutaj o swoich planach i marzeniach, a 3 najbardziej interesujące odpowiedzi zostaną nagrodzone!
Konkurs trwa do 22 maja, wyniki podamy 23 maja.
Szczegóły znajdziecie tutaj:
[url]http://urodaizdrowie.pl/wygraj-ksiazke-dieta-zalecany-sposob-zycia-konkurs-na-forum[/url]

2

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Dobre pytanie.... U mnie najbardziej domaga się zmian moje podejście do pracy, zauważyłam, że ma ona za duży wpływ na moje wahania nastrojów, nie umiem się zdystansować do problemów zawodowych, przenoszę je na grunt prywatny i coraz bardziej cierpi na tym mój związek, bo coraz częściej daje mi się we znaki zmęczenie i przygnębienie...

3

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Gdybym mogła zrealizować jedno moje nierealne marzenie w tym temacie, to chciałabym mieszkać w bardzo ciepłym kraju, bo jestem zmarzluchem... Niestety, już wiem, że Karaiby są dla mnie nieosiągalne, bo dziwnym trafem utknęłam na południowym wschodzie Polski, gdzie mnie trzymają więzy rodzinne oraz praca...

4

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Jak analizuję to, co obecnie dzieje się w moim życiu to chyba tylko chciałabym cofnąć czas, mieć te 10 lat mniej, więcej przed sobą niż za sobą i trochę więcej marzęń, które nieco już przytłoczyła codzienność...

5

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym oczywiście być jeszcze szczuplejsza i mądrzejsza niż jestem, bo to ponoć dwa klucze do sukcesu!

6

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Lista planowanych przeze mnie zmian jest długa, ale obecnie najbardziej chciałabym zmienić mieszkanie na większe, wyprowadzić się wreszcie z ciasnej kawalerki w centrum do większego mieszkania na przedmieściach, gdzie bardziej czuć bliskość przyrody i można bez obaw odetchnąć pełną piersią!

7

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Oczywiście, najbardziej chcę schudnąć na stałe. bo - 5 kg, które za miesiąc wraca jako 7 kg to nie jest to, o co mi chodzi, kiedy rezygnuję ze słodyczy..

8

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Bardzo chcę i zmienię -  miejsce zamieszkania:) Od czerwca będę już mieszkać w pięknym mieście Wrocławiu, o czym marzyłam od dawna, ale dopiero teraz moje marzenie się spełnia naprawdę!!!

9

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Jest wiosna, pogoda pewnie niedługo się poprawi, a z moich chęci do zmian zostało niewiele, bo staram się żyć chwilą... Ale w dłuższej perspektywie chciałabym zmienić, a raczej poprawić swoją motywację do działania, bo zbyt często nie chce mi się chcieć...

10

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Jestem zadowolona z mojego życia, ale gdybym mogła w nim jeszcze coś poprawić, to byłoby to zdrowie, które ostatnio mi trochę szwankuje...

11

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym zmienić pracę na lepiej płatną, która dodatkowo nie obciążałaby mnie stresami i nieprzewidzianymi sytuacjami... Ale to chyba w Polsce jest w sferze marzeń i trzeba wyjechać aż za granicę żeby to osiągnąć...

12

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Najbardziej chciałabym zmienić swój wygląd, być podobna do którejś ze sławnych aktorek, np. Jennifer Aniston - po prostu mieć w sobie to coś....

13

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym zmienić płeć;) Facetom jednak jest łatwiej w życiu pod wieloma względami, a kobiety nadal są bardzo niedoceniane przez współczesny świat...

14

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym zmienić mieszkanie w bloku na domek pod miastem, gdzie po podwórku będą spacerować koty i szczęśliwe kury, a najbliższy sąsiad będzie co najmniej pół km od mojego gospodarstwa...

15

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

W moim życiu jest wiele do zmiany, ale najbardziej chciałabym zmienić się w sexowną kobietkę, żeby mi ubyło równio 10 lat i 10 kg, a przybyło ze 20 adoratorów:)

16

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Moje zmiany dotyczą poprawy jakości jedzenia, które codziennie spożywam - chciałabym przestać marzyć o fast foodach i słodyczach i zakochać siew smaku świeżych ekologicznych warzyw i owoców...

17

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Oj, dużo by tego było... Wolałabym wybrać sobie zawód niż ulegać namowom rodziny, żeby w przyszłości przejąć rodzinną aptekę,  na pewno zmienię kolor włosów na blond i chciałabym żyć w innym kraju, np. w  Danii.

18

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Najbardziej w swoim życiu chciałabym podróżować! Uwielbiam wszelkie wyjazdy - i te bliskie i te dalekie! Gdybym mogła podjąć zobowiązanie zawodowe, które polegałoby na objechaniu świata dookoła, nie wahałabym się ani minuty. To wpłynęło by na wszelkie aspekty mojego życia - swoista "wolność" spowodowałaby, że: uśmiechem i słońcem odznaczałaby się moja twarz, aktywnością i prężnością odznaczałoby się moje ciało, poczuciem spełnienia i niewyobrażalnej radości odznaczałoby się moje serce, a miłością i pięknem dusza:) Jednym słowem, gdybym mogła coś zmienić, zmieniłabym wygodne życie w stylu praca-dom na plecak i codzienne wyzwania, które niósłby los!

19

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Najbardziej chciałabym zmienić swoje podejście do życia, być bardziej wyluzowana i nie martwić się wszystkim na zapas... Wtedy byłabym o wiele spokojniejsza i szczęśliwsza...

20

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Najbardziej chcę zmienić w moim życiu relacje z innymi ludźmi. Chcę, żeby od teraz były bardziej przyjazne, w duchu asertywności i wzajemnej pomocy, a nie potargane obopólnymi pretensjami i wygórowanymi oczekiwaniami... Chcę, żeby nikt nie żądał ode mnie bycia ideałem - i żebym sama zrozumiała wreszcie, że ludzie to nie anioły, że ideałów brak...

21

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Mam od lat tyle planów na zmiany... W każdego sylwestra podejmuję zobowiązania, że od 1 stycznia to już będę... - albo: nie będę... I zawsze coś przeszkadza, brakuje motywacji... Ale jedno postanowienie właśnie wdrażam w życie i będę bardzo dumna, gdy już osiągnę cel - a mianowicie zbuduję wymarzony domek na wsi i zmienię miejsce zamieszkania. Fundamenty już są, projekt  został doprecyzowany do końca i oczami wyobraźni widzę siebie w wiklinowym fotelu na werandzie, z gorącą czekoladą i pysznym ciastkiem.. Wtedy, gdy to się spełni,  będę szczęśliwa, nawet z dodatkowymi kilogramami i bardziej zaawansowanym wiekiem!

22

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym zmienić swoje nawyki, np. zbyt szybkie podejmowanie decyzji, pochopne wybieranie czegoś, co potem okazuje się niewypałem, albo po prostu  nie jest dla mnie korzystne... Chciałabym nie ulegać wpływom ludzi, którzy nie zawsze mają dobre intencje, a ich oddziaływanie na mnie przynosi więcej szkody niż pożytku.

23

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym cofnąć czas, żeby nie wychodzić za mąż za tego człowieka, z którym dziś muszę być...

24

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chcę zmienić się w eteryczną, zwiewną rusałkę, która całe dnie pląsać będzie nad pięknym modrym Dunajem i już nie będą mnie już dotyczyć przyziemne troski dnia powszedniego np. dzisiejsza - jak szybko dostać się do lekarza specjalisty), a żyć będę samą miłością do otaczającego świata:)

25

Odp: Co najbardziej chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Chciałabym zmienić całe swoje życie, urodzić się jeszcze raz jako angielska księżniczka i mieć życie od początku do końca  usłane samymi przyjemnościami...