51

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja darowałam sobie brzuszki, bo tłuszcz wcale nie znikał, nie wiem, co robiłam źle....

52

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Trzeba robić urozmaicone ćwiczenia, żeby równomiernie chudnąć. Trochę na uda, na pośladki, na brzuch też. Szóstka Weidera jest świetna:)

53

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Lepiej pobiegać 15 minut, podobna ilość spalonych kalorii, a trening jest bardziej kondycyjny.

54

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Bebech mi zaczyna wypływać ze spodni od nadmiaru słodyczy big_smile Zaczynam robić po 300 dziennie.

55

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Polecam raczej aerobik niż brzuszki, bo w końcu się nabawisz przepukliny brzusznej z przetrenowania...

56

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

oo, ja chętnie dołączę wink

57

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja w ogóle nie jestem zwolenniczką klasycznych brzuszków. Nie są zbyt zdrowe dla kręgosłupa.

58

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

[quote=perfection and harmony]Ja polecam 6 weidera. Te ćwiczenia są tak opracowane, że dzięki skurczom izometrycznym wystarczy mniejsza liczba powtórzeń. A zaoszczędzony czas wykorzystuję na wzacnianie pleców i kształtowanie pośladków wink[/quote]

Ale 6 potrafi bardzo zaszkodzić na odcinek lędźwiowy kręgosłupa, a przy słabszych mięśniach i braku techniki właściwie mało kto jest w stanie wykonać je poprawnie (tak, żeby nie szkodziły). Znacznie bezpieczniejsze są brzuszki bez odrywania lędźwi od ziemi oraz plank.

59

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

To niestety prawda sad. A planków jest wiele wersji, najlepiej z tym popróbować.

60

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja mogę zrobić 100 brzuszków, ale w 4 ratach, czyli po 25 na raz:)

61

Odp: 100 brzuszków dziennie :) jacyś chętni?

Ja robię czasem serię 2x po 10 z małą przerwą, bo to jest skuteczniejsze niż naraz 25 czy 50