26

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

hej,
uwielbiam pastelowe lakiery do paznokci, to dobre dla kogoś, kto nie przepada np. za klasycznym czerwonym lakierem, a chce mieć ładnie pomalowane i zrobione pazurki, co powiecie na taki pudrowy róż albo delikatny szary odcień, a jeśli chodzi o różne kolory na paznokciach, to się pojawia już od jakiegos czasu, jaki się takie kolory fajnie połączy, to może wyjść bardzo ciekawy efekt

27

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Trendy wiosna lato 2015 to włąśnie lekkie pastelowe kolory. Do tego modne jest łaczenie ich, kiedy np jeden paznokieć lub kilka jest innego koloru. Z najnowszych kolekcji widać już ten trend

[img]//jessicacosmetics.pl/public/zdjecia/obrazki/9789677.jpg[/img]

28

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

W tym sezonie królować będą metaliczne lakiery w odcieniach złota i srebra. Hitem będą mocno
błyszczące emalie z dużymi, brokatowymi drobinami. Pięknie będą połyskiwać w wiosennym słońcu!
Wiosną możemy stosować również lakiery we wszystkich odcieniach czerwieni.
Miłośniczki z elity z pewnością ucieszą się z obecności w trendach
niebieskich tonów - hitem jest przede wszystkim ten w kolorze lazurowego nieba.
Daję też link do 10 największych trendów tego sezonu:

Jak widać, bardzo szerokie pole do popisu smile

29

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

matowe:) mam piękną zielen z golden rose:)

30

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

matowe:) mam piękną zielen z golden rose:

Fakt matowe są teraz dość trendy. Dla mnie najładniej wyglądają połączone w brokatem na końcach. Taki specyficzny french.
Nawet ostatnio zamieściłam o tym artykuł u siebie na blogu

można znaleźć wspaniałe inspiracje wink

31

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Tej wiosny modne są pastele wink Wszystko w odcieniach pastelowych robi teraz furorę na paznokciach wszystkich moim klientek wink Dużą popularnością cieszą się również neony, ale na nie decydują się tylko odważne babeczki wink Generalnie jest kolorowo i wiosennie! wink

32

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Moim zdaniem absolutnym hitem tej wiosny jest pudrowy róż, zobaczcie sobie różne ciekawe stylizacje na  , myślę, że warto swoją szafę uzupełnić o co najmniej kilka rzeczy w tym kolorze smile Wyglądają, fajnie lekko, nadają się i do biura i na imprezę smile

33

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

A teraz już lato smile Więc i kolorki bardziej soczyste smile
[img]https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/11401394_10152939150128067_7898819374754545938_n.jpg?oh=aa1fb4fde944cf03821dae551db6192b&oe=5626488C[/img]

34

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

chyba pastele no i oczywiście wszystkie żywe kolory

35

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Patrz na to co się tobie podoba, a co mówią inni, kompletnie nie ma znaczenia. W moim przypadku aby tylko były hybrydy, a sam wygląd paznokci to już kwestia chwili. Wpadam na pomysł będąc u mojej stylistki ;-)

36

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

wydaje mi się że pastolowe kolory to będzie najlepszy wybór, chociaż sama kocham się w tych neonowych !! smile

37

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

ja postawiłam teraz na szarość big_smile ze złotymi dodatkami, jak dla mnie klasa pełna gębą big_smile to do pracy,
a na weekend funduje sobie jakie rażące kolory, tak żeby się wyróżnić wink

38

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Z tego co zdążyłam zauważyć na stronach różnorodnych kosmetyczek, najpopularniejsze są teraz ombre i syrenki - to oczywiście jeśli chodzi o paznokcie hybrydowe. Tak poza tym to wydaje mi się że w tym sezonie po prostu są wszystkie chwyty dozwolone - kto co lubi.

39

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Ja również używam new nails i problemów nie mam żadnych. Myślę, że to przede wszystkim kwestia odpowiedniej opieki nad paznokciami. Żeby im przywrócić zdrowie nie są potrzebne cudowne metody, a jedynie absolutne podstawy - to wszystko. Popieracie?

40

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Najmodniejsze kolory w tym sezonie to kolory neonowe wink Wszelkie żółcie, pomarańcze, zielenie, róże, odcienie błękitnego wink Bardzo dużo klientek salonu, w którym pracuję decyduje się na paznokcie w kolorach tęczy - ombre stworzone z neonków wygląda naprawdę obłędnie! wink

41

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Dokładnie tak, jak pisze moja poprzedniczka! smile Sama właśnie wczoraj byłam u kosmetyczki i zrobiła mi takie soczyste, neonowo-tęczowe ombre! Początkowo byłam przeciwna, bo nigdy nie decyduję się na takie odważne, szalone kolory, ale po dłuższych namowach zgodziłam się i ani trochę nie żałuję! są piękne! smile

42

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

koralowy, różowy wink

43

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Naturalne, mleczne odcienie
Jest to zdecydowany HIT dla osób, które nie są zwolennikami wyraźnych kolorów na paznokciach. Ładnie spiłowane i zadbane paznokcie z lekkim kolorem to bardzo dobry wybór w tym sezonie. A ja oprócz takich właśnie pasteli polecam też wszystkim zawsze modny kolor czerwony

44

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Pamiętacie, jak w zeszłym sezonie modne były ? Takie na maxa kolorowe? Myślicie, że ta moda będzie jeszcze w tym sezonie, bo chciałam właśnie sobie zamówić. Co do paznokci, to niezmiennie wybieram pudrowy róż i inne pastelowe kolory big_smile

45

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

a co myslicie o lakierze mega błysk tzw efekt  tafli  lodu? teraz u Golden Rose widziałam takie lakiery ice chic sie nazywają i właśnie się zastanwiałam, czy to nie będzie hicior na wiosnę, a kolorów tam do wyboru do koloru wink

46

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

ja słyszałam, że ten lakier lodowy GR jest całkiem dobry i że już sklepy stacjonarne zamawiają wręcz na tony.

jak to zwykle na wiosnę, mam wrażenie, że znowu królować będą wyraziste, intensywne kolory typu żółty, pomarańczowy, zielony, błękitny, różowy, neony mnie nie zdziwią, przecież nadal trwa powrót mody do lat 90-tych.
zależy jeszcze, jak te ciuchy będą wyglądać w tych kolorach, ale mam nadzieję, że będzie można dorwać spodnie w normalnych odcieniach, bo jeśli chodzi o dolne części garderoby to nie lubię szaleć z kolorami, bo to mało praktyczne.

47

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Nie patrzę na to, raczej staram się stosować takie kolory, który mi się aktualnie podobają, podobnie ozdoby. Lubię hybrydy i w sumie głównie dlatego zmieniam wygląd paznokci raz na kilka tygodni - częściej niema takiej potrzeby, bo są po prostu utrzymane w zdrowiu.

48

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

fajne w modzie jest teraz to, że wszystko jest modne wink więc w zależności od humoru taki będę nosić lakier. mam całą tęczę do wyboru! wink

49

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

Osobiście nigdy nie kierowałam się modą, przy wyborze lakierów do paznokci, ale muszę powiedzieć, że kolorki z Indygo Nails są moim zdaniem świetne. Od jakiegoś czasu stawiam wyłącznie na lakiery hybrydowe i tutaj mam ogromny wybór odcieni. Najbardziej do gustu przypadły mi zdecydowanie takie, które tworzą efekt szronu na paznokciach.

50

Odp: Modne kolory na najblizszą wiosnę?

U mnie królują beże i brązy:)