26

Odp: Rolki

Widzę że wracają do łask, nawet ostatnio mówiła bym że pojeździła, ale musiała bym z kimś..
i tu się rodzi problem

27

Odp: Rolki

Wracają do łask. Mam wrażenie, że ostatnio są w modzie. Nawet zapragnęłam sobie kupić nowe.

28

Odp: Rolki

Oj tak to jest prawda, nie dość iż teraz te rolki są takie modne to teraz jeszcze dodatkowo chcę zarazić do jazdy mojego męża. Co on by robił całymi dniami, tylko by siedział na kanapie i oglądał TV tongue tongue Ja już sobie kupiłam przed majówką w Inter Sporcie nowe. Nie zapłaciłam aż tak dużo bo tylko 300zł. Tak w sumie niewiele. Chcę przygotować sobie moją formę na lato bo ścieżek w Opolu jest mnóstwo.

29

Odp: Rolki

Ja też się przymierzam w tym roku do regularnej jazdy na rolkach. W zeszłym roku kupiła, takie najzwyklejsze na allegro. Trochę się uczyłam i nieźle mi szło. Teraz chciałabym jeździć regularnie. Mam duży park koło domu więc czysta przyjemność. Pozdrawiam.

30

Odp: Rolki

Nie przymierzaj się, zacznij jeździć. Nie szukaj wymówek i rób to co kochasz. Ja tak zrobiłam 2 lata temu i do dzisiaj nawet kontynuję moja jazdę na rolkach, która jest naprawdę na coraz to wyższym poziomie. Wszystko zawdzięczam to mojej siostrze, która to ona mnie namówiła do czegoś takiego.

31

Odp: Rolki

Muszę się w końcu wybrać na rolki w tym sezonie smile

32

Odp: Rolki

Jechałam kilka razy - sport jest fajny, chociaż przy debiucie tak przywaliłam w płot na skrzyżowaniu, że myślałam, że się przekręcę.
To było skrzyżowanie leśne... rzeź.

33

Odp: Rolki

No to kiepsko ale już teraz na pewno lepiej jeździsz i już w sumie mi się wydaję, że teraz dobrze sobie na tych rolkach śmigasz. Wszyscy zazdroszczą Tobie twojego poziomu smile ja kupiłam nowe rolki 2 tygodnie temu i od 2 tygodniu codziennie na tych rolkach sobie jeżdżę.

34

Odp: Rolki

Ja jestem grubo po trzydziestce i też ostatnio zaczęłam moja przygodę z rolkami. Z rana z córką pojechałyśmy do parku i 2 godziny  śmigałyśmy. Na drugi dzień ledwo nogi czułam i dowiedziałam się, że mam mięśnie o których dano nie pamiętałam. W najbliższy weekend na pewno to powtórzymy.

35

Odp: Rolki

Widzisz dobrze, że masz córkę ona na pewno chciała dobrze i ona na pewno wiedziała co trzeba robić by mamę trochę pogimnastykować. Ja jednak uważam, że dobrym sportem po rolkach jest od razu joga, trzeba się wyciszyć i trzeba trochę przystopować. Po prostu warto uprawiać i to i to smile

36

Odp: Rolki

[quote=Diabela]Widzę że wracają do łask, nawet ostatnio mówiła bym że pojeździła, ale musiała bym z kimś..
i tu się rodzi problem[/quote]

Ja akurat zazwyczaj jeżdżę sama. Od czasu do czasu uda mi się umówić ze znajomymi, ale bardzo rzadko.

37

Odp: Rolki

Ja jeździłam sama ale mi się to nie spodobało. Bo nawet się nie ma do kogo odezwać i jakoś tak jest lepiej jakby się jechało tak w dwie osoby. Po prostu wtedy jest znacznie lepiej i po prostu wtedy jest ciekawiej .:) można się z kimś pośmiać i można przede wszystkim do kogoś się odezwać.

38

Odp: Rolki

Rolki już zaczęłam ten sezon od maja i jest dobrze smile pogoda jest w miarę taka prawidłowa bo ani nie pada deszcz ani nic takiego złego się po prostu nie dzieję. Jedyne co może być ciężko to akurat jest to, że czasem u mnie w mieście brakuję takich ścieżek odpowiednich do jazdy.

39

Odp: Rolki

Najprościej - wybierz się do sklepu sportowego i tam Ci doradzą. Wiesz, ważne jest też ile masz funduszy na ten cel. Są rolki za 60 zł i są za 500 zł. Wydaje mi się jednak, że do nauki wystarczą najprostsze, a potem z czasem można wymienić. Pozdrawiam.

40

Odp: Rolki

Muszę rozpocząć sezon rolkowy w tym roku. Najwyższa pora smile

41

Odp: Rolki

Ja już zaczęłam. Kupiłam sobie nawet nowe rolki.

42

Odp: Rolki

[quote=filadelfia]Muszę rozpocząć sezon rolkowy w tym roku. Najwyższa pora smile[/quote]

Ze znajomymi z pracy zrobiliśmy sobie nawet rolkowe czwartki, więc wszyscy aktywnie jeździmy w tym roku.

43

Odp: Rolki

No to taka inicjatywa według mnie jest bardzo dobra. Mi się ona podoba. smile chyba ja u siebie w biurze też będę coś musiała coś takiego zaproponować. Chociaż i tak nie wiem czy na to się wszyscy zgodzą i nie wiem czy wszyscy to będą chcieli jeździć. To trochę podejrzane.

44

Odp: Rolki

Rolki rekreacyjne, fitness - na takie bym stawiała:-)
są to rolki przeznaczone do jazdy rekreacyjnej, mniej intensywnej, która ma na celu głównie relaksację. Rolki rekreacyjne stosuje się także, jako znakomity sposób pozwalający pozbyć się zbędnego tłuszczyku. Takie rolki znakomicie nadają się do jazdy na płaskim, dobrze do tego przygotowanym terenie. Kółka w takich rolkach wahają się zwykle od 78 do 84 mm w twardości ok. 82-84A. Łożyska to zwykle ABEC5 lub SG5, które zapewniają komfortową jazdę w odpowiedniej prędkości.

45

Odp: Rolki

Ja już mam ale teraz szukam czegoś dla córki. Nie wiem czy nadają się takie [url=http://roooolki.com/]rolki dla dzieci[/url]? fajnie byłaby tak razem spędzać czas i do tego aktywnie prawda?

46

Odp: Rolki

uwielbiam Rolki! u nas jest jezioro na około którego można śmigać, ponad 4 km obwodu. Ja kupowałem na avans.pl rolki, kałczukowe koła, nie wyczynowe bo są moim zdaniem wygodniejsze na taką luźną jazdę nie po rampach.

47

Odp: Rolki

Właśnie planuję się nauczyć, na razie średnio  mi to wychodzi wiec ćwiczę tylko w domu, nie mam odwagi wyjść z nimi na zewnątrz...

48

Odp: Rolki

Ja kiedyś jeździłam trochę na rolkach, ale nie bardzo mi to wychodziło, chyba zwyczajnie nie umiem się tego nauczyć.

49

Odp: Rolki

Dziewczyny, potrzebuję waszych opinii o rolkach, konkretnie markach i modelach. Planowałam najpierw FILA z Decathlonu, ale ktoś mi je odradził. Teraz mam na celowniku Rollerblade, ale równie dużo pozytywnych opinii zbierają K2.

Jakie są Wasze opinie? Coś możecie doradzić lub odradzić?

50

Odp: Rolki

Toi marka jest aż tak ważna? Nowe to wg mnie każde fajnie jeżdżą - tylko trzeba umieć jeździć:)