1

Temat: Szukamy partnerów!

Hej, dziewczyny,
skoro szukacie partnera i chcecie zwiększyć swoje szanse, to proponuję pisać tutaj o naszych oczekiwaniach smile Może trafi tu ktoś, kto odpowie na nasze anonse? Powiedzcie też swoim braciom i kolegom, którzy jeszcze szukają drugiej połówki, że tutaj też można ją poznać !

W dzisiejszych czasach trzeba pomagać swojemu szczęściu, bo wiara w to, że nagle zjawi się rycerz na białym koniu, jest dobra dla 15-latek, które mają jeszcze dużo czasu na układanie sobie życia:)

Zacznę od siebie:
mieszkam i pracuję w Rzeszowie, jestem w wieku 30+, szukam wolnego mężczyzny z Podkarpacia w wieku od 28 do 38 lat, odpowiedzialnego optymisty z pomysłem na życie, który lubi aktywny styl życia i nie boi się zobowiązań.

2

Odp: Szukamy partnerów!

Można spróbować smile
Mam na imię Kinga,  25 lat, 175 cm wzrostu, jestem ze Szczecina (ale mogę zmienić miejsce zamieszkania- do 100 km). Szukam wysokiego (powyżej 185cm) chłopaka do 30 lat, bez nałogów, poważnie myślącego o życiu. Mile widziany kontakt przez priv.

Ostatnio edytowany przez pinklogo (2016-04-14 13:05:56)

3

Odp: Szukamy partnerów!

Szukam sparingpartnera, dowcipnego i inteligentnego, w przedziale wiekowym 25-32 (ja 31 lat).
Cel kontaktu: pogłębianie wiedzy z zakresu niestandardowego podejścia do rzeczywistości, kształcenie umiejętności ironizowania, dowcipkowania, posługiwania się sympatycznymi formami złośliwości.
Żartowałam.

Powodzenia forumowym koleżankom życzę smile Tu przynajmniej nie ma zwyroli, jak na portalach randkowych.

4

Odp: Szukamy partnerów!

Ja też szukam.... błyskotliwego intelektualisty z dystansem do siebie, wiek od 25 do 45 lat (bo liczy się przecież charakter),...Mam 33 lata, pochodzę z Poznania:)

5

Odp: Szukamy partnerów!

Ja przede wszystkim szukam kogoś, kto mi się spodoba, a wtedy nie będzie się liczyła odległość - może być z całej Polski, a nawet zagranicy... Wymagam tylko, żeby nie był dwa razy starszy ode mnie, tj. nie więcej niż 46 lat:)...