1

Temat: Malowanie pokoju

Jakie są średnie stawki za malowanie ścian? Od metra? Od pomieszczenia?
Mowa o takich usługach czyli ja nie muszę robić nic.
Kupuję farby, inne elementy, a firma załatwia resztę. Jakich stawek się spodziewać?
Nie chcę źle trafić i przepłacić.

2

Odp: Malowanie pokoju

Zależy jak się umówisz z fachowcem, pewnie też od metrażu to zależy, czy ma też kupić farbę itp. Najlepiej popytać znajomych, może znają kogoś takiego?

3

Odp: Malowanie pokoju

Jeszcze niedawno fiolet był modny na ścianach, a teraz to w sumie nie wiem co jest na topie. Muszę zaznajomić się z panującymi trendami  . W lecie pewnie zrobię jakiś mały remont.

4

Odp: Malowanie pokoju

Zależy od malarza, bo bywa różnie, ale malowanie samemu nie jest trudne. wystarczy poczytać różne wskazówki i wybrać sie po potrzebne rzeczy do sklepu.

5

Odp: Malowanie pokoju

Robicie remont pokoju? Jakie macie u siebie panele podłogowe? Ciężko mi się na któreś zdecydować. Ale to dobrze, że jest taki duży wybór, bo można przebierać do woli smile

6

Odp: Malowanie pokoju

My zawsze malujemy sami. To nie jest takie trudne. Wybór w kolorach ogromny, ja jestem zwolenniczką wszystkiego co jasne. Może dlatego że mam małe mieszkanko.

7

Odp: Malowanie pokoju

Takie rzeczy jak malowanie, zawsze sami wykonujemy bo umiemy.

8

Odp: Malowanie pokoju

Teraz są takie fajne farby, że naprawdę trzeba się postarać żeby efekt był mizerny...

9

Odp: Malowanie pokoju

Dokładnie wink Przy dzisiejszych farbach choćbyś niewiadomo jak sie starał żeby coś zepsuć, to i tak  ci to nie wyjdzie. Już jedna warstwa ładnie kryje, więc wszystko można zrobić samemu i w ekspresowym tempie. Po co więc wydawać pieniądze na malarza?

10

Odp: Malowanie pokoju

Hej,hej! Też jestem właśnie na etapie remontu, zastanawiam się co lepsze do pokoju dziecięcego farba czy fototapety. takie jak właśnie tutaj. Jak sądzicie? Myślę, że Natka byłaby zachwycona, gdyby na ścianach miała swoje ulubione księżniczki, ale czy to nie przytłoczyłoby przestrzeni?

11

Odp: Malowanie pokoju

Malowanie jest szybkie i proste jednak czasem może wiać nudą w pokojach. Myślę, że w takich sytuacjach warto postawić np na fototapetę. Dużo fajnych fototapet znajdziesz  i to w bardzo przystępnych cenach smile

12

Odp: Malowanie pokoju

Zanim zabierzecie się za malowanie ścian, sprawdźcie co będzie Wam potrzebne. Warto przygotować sobie wcześniej wszystkie akcesoria, by nie przerywać pracy jeżdżeniem do marketu budowlanego.

13

Odp: Malowanie pokoju

może zamiast malowania wybierz fototapetę? Wygląda dużo bardziej stylowo

14

Odp: Malowanie pokoju

jeśli chodzi o malowanie to wszystko robimy we własnym zakresie, nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane, fachowców potrzebowaliśmy tylko zakładając szklane panele, ale to tylko dlatego, że nie mieliśmy czasu i musiało być gotowe ja już

15

Odp: Malowanie pokoju

Też malowanie wykonuje samemu. Mamy upatrzoną i wypróbowaną farbę. Polecam Magnat.

16

Odp: Malowanie pokoju

A może tapety będą lepsze? ja bym wolała takie ściany, bez całego tego bałaganu z malowaniem..

17

Odp: Malowanie pokoju

Najlepsze są tapety zmywalne, u mnie już 6 lat są i nie zamierzam ich wymieniać

18

Odp: Malowanie pokoju

Malowanie to droga sprawa, ostatnio znajoma zapłaciła 3600 za malowanie 24-m. mieszkania.