126

Odp: koktajle

Zamiast śniadania robię sobie koktail jaglany
pół banana
2 czubate łyżki ugotowanej kaszy jaglanej
niepełna szklanka dowolnego mleka
filiżankę malin (mogą być mrożone)
garstkę świeżych liści szpinaku
kurkuma i ew. kilka kropli oleju rzepakowego lub lnianego

Wszystkie składniki wrzucamy do blendera i miksujemy dokładnie aż do uzyskania gładkiej masy, ulubioną konsystencję regulujemy wlewając powoli mleko.

127

Odp: koktajle

1 pomarańcza
sok z połówki limonki
łyżeczka miodu
szklanka jarmużu (porwanego na kawałki, bez grubej żyłki liściowej lub szpinaku)
łyżeczka siemienia lnianego
szklanka wody

Pomarańczę i limonkę obieramy, kroimy w kawałki. Jarmuż przelewamy na sicie wrzątkiem (stanie się miękki i lepiej się zmiksuje). Wszystkie składniki wrzucamy do blendera i miksujemy na gładki koktajl.

128

Odp: koktajle

Dziewczny, polecam też koktajle z owoców jagodowych, one są bardzo zdrowe, zajrzyjcie koniecznie w wolnej chwili na stronę akcji "odkryj siłę owoców jagodowych" [url]http://www.power-fruits.eu/[/url] , a zobaczycie, że te małe owocki mają wielką moc. Mój przepis na koktajl jagodowy to:

1 kubek jagód (świeżych lub rozmrożonych)
jogurt naturalny - lub śmietana, mleko jak wolicie - ilość zależy od tego czy chcecie mięć bardziej gęsty czy płynny napój
1 łyżka słodkiego miodu (może być więcej) / zamiast miodu można dodać banana - także doda słodkości


W efekcie otrzymacie mocno fioletowy pyszny i słodziutki koktajl mniaam smile

129

Odp: koktajle

Uwielbiam koktajle wink Moim ulubionym jest: banan+ szklanka maślanki+ garść orzechów archaidowych (nie solonych!)+ łyżka kakao. mmm pycha ! wink

130

Odp: koktajle

Bardzo lubię przeróżne koktajle, a szczególnie te z dodatkiem buraka lub selera, ale nie zawsze mam czas je zrobić. Jestem osobą bardzo zapracowaną, bo pracuje zarówno na etat jak i prywatnie w domu. Niby zrobienie koktajlu nie zajmuje dużo czasu, ale te warzywa trzeba dobrze umyć, wrzucić do sokownika, a następnie go umywać. Ostatnimi czasy jestem osłabiona, bez życia. Nie jestem pewna, ale chyba jest to spowodowane przesileniem wiosennym, a także sporą ilością toksyn w organizmie, które nagromadziły się zimą przez gorszę odżywianie. Myślałam o zamówieniu koktajlu zielonego i czerwonego, bo obydwa działają oczyszczająco i zawierają warzywa, które bardzo lubię. Jak myślicie to dobry wybór, czy może jednak wybrać zdecydować się na inną wersję koktajlów?

131

Odp: koktajle

wreszcie się zacznie sezon na pyszne świeże owocowe koktajle smile

132

Odp: koktajle

Ja przez zimę robiłam koktajle z mrożonych owoców. W sumie akurat w przypadku koktajli nie robi mi to większej różnicy czy mam świeże czy mrożone owoce. I tak to wszystko miksuję.

133

Odp: koktajle

Lubię łączyć jogurt typu greckiego z bananem, maliną truskawką czy gruszką.

134

Odp: koktajle

Ja też kombinuję z różnymi składnikami do koktajli wink Na siłownię biorę ze sobą Smartfood, na szybko do przygotowania w szejkerze, sporo białka, więc stawia na nogi wink

135

Odp: koktajle

Dużo fajnych przepisów, na pewno sporo wypróbuję smile

136

Odp: koktajle

Mój ukochany koktajl to ten z prawdziwego mleka od mojej cioci ze wsi, malinek oraz cukru - nie ma nic lepszego! Jak jeszcze się schłodzi, to już w ogóle jest mistrzostwo świata!

137

Odp: koktajle

ja uwielbiam koktajle, soki owocowe, warzywne, no nie wyobrazam sobie bez tego funkcjonowania, dlatego wlasnie zaopatrzylam sie w wyciskarke Hurom, wolnoobrotowa:) jestem z niej zadowolona, idealnie nadaje sie do mojej malej kuchni, nie zajmuje duzo miejsca smile no a co najwzniejsze jest naprawde solidnie wykonana

Ostatnio edytowany przez majula90 (2019-07-22 20:57:03)

138

Odp: koktajle

Ja ostatnio mam faze na koktajl z truskawek, odrobiny cukru i mleka. Prosty i pyszny big_smile

139

Odp: koktajle

A ja wolę koktajle warzywne, bo mniej mają kalorii:)

140

Odp: koktajle

Ja wolę ich smak, bardziej wyrazisty niż przy owocach, np. z dodatkiem selera naciowego są pyszne.

141

Odp: koktajle

Można dodać trochę soli i przypraw