26

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Do tej pory używałam Internetu do dyskusji na forum i portalach społecznościowych oraz do wyszukiwania ciekawostek ale mogłam się bez tego obyć. Zbyt często nie korzystałam z Internetu. Teraz będzie mi bardziej potrzebny bo mam w planach pracować w domu przez Internet. Chcę zarejestrować się do tego programu zarobkowego [url]http://getall.pl/p,100,6359,34b8d7,298.html[/url] aby sobie dorobić trochę pieniędzy. Sprawdziłam to nie trzeba płacić za rejestracje ani inwestować pieniędzy aby zacząć zarabiać. Będę więcej wiedziała jak ukończę do końce ten darmowy kurs który jest na stronie.

27

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Trochę szkoda prądu i czasu na takie dorabianie.

28

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Ja osobiście, zupełnie nie wyobrażam sobie życia bez internetu. Często nie mam czasu na spotkania, więc pogaduch na fb itd np. podczas jazdy autobusem są dla mnie rozwiązaniem idealnym.

29

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Dokładnie smile Poza tym Internet umożliwia kontakt z osobami, z którymi utrudnia go odległość. Połączenia telefoniczne bywają drogie i niezbyt dobrej jakości. Rozmawiając ze Stanami Zjednoczonymi zawsze musiałam się wytężać, żeby coś słyszeć. Przy rozmowie Polska - Anglia już nie było tego problemu, co przez ocean. Tymczasem pisanie za pośrednictwem komunikatora jest dla mnie wystarczające i w pełni zadowalające. Niby to nie to samo, co usłyszeć kogoś (choć w sumie przez net można też słyszeć i widzieć), ale jeśli ja mam się denerwować i prosić o powtarzanie czegoś, co ktoś do mnie powiedział, to wolę, żeby napisał.
Internet umożliwił mi na przykład poznanie ludzi z Brazylii i Turcji, co oczywiście jest możliwe też tutaj, ale jednak to taki kanał łączności z praktycznie całym światem bez wychodzenia z domu.

30

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Dziwne pytanie, myślę, że większość z nas dzisiaj nie wyobraża sobie życia bez internetu. Mało tego coraz więcej usług możemy realizować przez Internet nawet takie kwestie jak windykacja, zamiast wynająć konkretną firmę. Możemy zalogować się na posrtalu Vindicat - [url]http://vindicat.pl/[/url] i przy pomocy udostępnionych tam narzędzi, sami może proces windykacji przeprowadzić od poczatku do końca. Po za tym powstaje coraz więcej aplikacji dzięki którym możemy zamówić usługi online takie jak taxi, fryzjer, jedzenie etc.

31

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

O tak, to źródło wielu ciekawych informacji... A poza tym, daje szybki kontakt ze znajomymi, więc właściwie to już bez tel dałoby się żyć, gdyby nie to, że mam i w nim internet:)

32

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Internet to przede wszystkim wygoda. nie jest nam niezbędny do przeżycia, ale ułatwia funkcjonowanie, wielu spraw, przez co ja nie wyobrażam sobie już bez niego życia.

33

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

No i daje rozrywkę, muzyka, filmy, fora, blogi to jest to, co lubię w nim najbardziej...

34

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

O tak, strona rozrywkowa to też duży plus. Trzeba tylko umieć zapanować nad czasem spędzanym w sieci, bo rozrywek nigdy w nim nie braknie big_smile

35

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Jest bardzo potrzebny - praca, nauka, zabawa, zakupy, kontakty z ludźmi, którzy mieszkają daleko - cale życie dzieje się teraz w internecie...

36

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Mnie jest niezbędny także do pracy.

37

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

To prawda. Ja również pracuję na systemie, który musi być sprzężony poprzez sieć ze wszystkimi działami, aby mieć aktualne dane.

38

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Bez internetu byłoby nudno...

39

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Ejjj... no co Ty PaTix? Myślę, że kiedyś wcale tak nudno nie było, po prostu teraz przyzwyczailiśmy się do tego, że to Internet dostarcza nam rozrywek, a kiedyś ludzie potrafili wypełniać sobie czas inaczej.

40

Odp: Internet - czy naprawdę tak jest nam potrzebny?

Ale tu naprawdę można się super rozerwać:) Można poznać tylu ludzi!