1

Temat: Szalony makijaż na imprezę

Dziewczyny umiecie taki robić? Chodzi mi o np. rany, fosforyzującą twarz, czyli taki klimat haloween, czy właśnie impreza przebiarana coś jak sprzedają w. Założę się, że niektóre z was potrafią same takie cuda robić? Pochwalcie się smile

2

Odp: Szalony makijaż na imprezę

Aż takich nie robię, ale lubię zaszaleć z makijażem oczu, kontrastowe cienie to jest to:)

3

Odp: Szalony makijaż na imprezę

O rety, ja dostałam trądziku, to nie muszę się charakteryzować tongue

4

Odp: Szalony makijaż na imprezę

Przede wszystkim odsyłam Was do fajnego salonu, gdzie można wykonać perfekcyjny. Moja dziewczyna tam zazwyczaj chodzi przed ważnymi imprezami w pracy.

5

Odp: Szalony makijaż na imprezę

super, ale jakoś się nie zanosi na to żebym przejechała pół polski aby ktoś mi fajny make-up srzelił.

6

Odp: Szalony makijaż na imprezę

Maxineczka dodała filmik pokazujący krop po kroku jak wykonać makijaż w stylu gwiazdy roku. Polecam, jest rewelacyjny!

7

Odp: Szalony makijaż na imprezę

Ja też często oglądam filmy w internecie, jak zrobić makijaż który mnie interesuje. Najważniejsze żeby dobrać odpowiedni podkład, do tego ładnie podkreślić oczy. Oprócz tego na imprezę warto użyć jakiejś wyróżniającej się szminki, najbardziej lubię matowe. Mogę polecić z GR, matte crayon, ona jest w kredce, ładnie kryje, nie wysusza i jest trwała

8

Odp: Szalony makijaż na imprezę

kiedyś widziałam taki film na temat charakteryzacji na haloween i właśnie są używane różne barwniki do robienia krwi albo strupów.
polecam stronkę
___________________________________________________________________________

9

Odp: Szalony makijaż na imprezę

Ja na imprezę tylko dodaje kreski, jaskółki. A podkładu nie daję nigdy.

10

Odp: Szalony makijaż na imprezę

U mnie wyraziste usta i róż na policzkach są obowiązkowe:)

11

Odp: Szalony makijaż na imprezę

Zielona kredka do oczu to dla mnie hit...

12

Odp: Szalony makijaż na imprezę

A jaki masz kolor tęczówek?

13

Odp: Szalony makijaż na imprezę

Piwne:)