1

Temat: Konkursy dla dzieci

Ogólnopolski konkurs plastyczny na Fb dla dzieciaków w wieku 3 - 12 lat.
Organizator: Wojskowe Zakłady Lotnicze w Bydgoszczy
Nagrody: tablety, aparaty fotograficzne i inne nagrody rzeczowe

2

Odp: Konkursy dla dzieci

Super konkurs dla dzieciaków smile

3

Odp: Konkursy dla dzieci

Oo... to ja też mam fajny. Krótki, bo trwa tylko do 22 kwietnia, ale i zadanie nietrudne.
Nagroda główna – Zestaw Odkrywcy
Druga nagroda – kubek
Trzecia nagroda – Torba na ramię

4

Odp: Konkursy dla dzieci

Kto nie zdążył to dziś ruszył nowy konkurs kanału DaVinci smile Trwa od dziś do końca maja  a do wygrania zestaw odkrywcy, torba i kubek. Mój synek się strasznie nakręcił na ten zestaw i trzyma kciuki żeby wygrać.

5

Odp: Konkursy dla dzieci

Mój syn zbiera teraz karty i naklejki netto, widziałyścię akcję z masterchef junior?

6

Odp: Konkursy dla dzieci

Ja słyszałam, ale tak nie do końca bo moje dziecko buchnęło te saszetki w sklepie jak tylko pani na ladzie położyła, że nawet nie zdążyłam przeczytać o co chodzi. One lubią takie dodatki w sklepach. Wydałam 50zł, dostałam dwie saszetki, które przez moje ręce nie zdążyły przejść jeszcze, ale z tego co widziałam to naklejki były i jakieś karty smile

7

Odp: Konkursy dla dzieci

tak, zbierasz je, najlepiej w specjalnym albumie, masz też plakat i grę smile Dla pierwszych 5 tys. osób, które zbiorą kompletną planszę czekają fartuchy masterchefa smile

8

Odp: Konkursy dla dzieci

Jakie naklejki, jaki album? Ja nic nie wiem big_smile

9

Odp: Konkursy dla dzieci

Ja mogłabym przegapić, ale moja córa za nic w świecie. big_smile Album kupuje się za 12,99, a naklejki dostaje za wydane 25 zł na zakupy.

10

Odp: Konkursy dla dzieci

Jeszcze prawie miesiąc na zbieranie, więc nawet zaczynając teraz można powalczyć o fartuch. wink

11

Odp: Konkursy dla dzieci

My robiliśmy większe zakupy i dostalismy wtedy album gratis smile Ogólnie przy takich  codziennych zakupach można spokojnie nazbierać wszystkie naklejki i ogrom kart do gry. Akcja jest moim zdaniem świetnie przemyślana i mój syn już się czuje Master Chefem juniorem.

12

Odp: Konkursy dla dzieci

Ja lubię oglądać dziecięce konkursy wokalne w TV.

13

Odp: Konkursy dla dzieci

W konkursach najgorsze jest to, że rodzice chcą na siłę z dziecka zrobić gwiazdę albo pokazać że ma talent, a tak naprawdę utalentowanych dzieci jest mało. Czasem jakieś prace to sami robią żeby dziecko dostało nagrodę. Porażka.

14

Odp: Konkursy dla dzieci

To najczęściej - i uczą dziecko że najbardziej się opłaca oszukiwać i kombinować.