1

Temat: Ulubione serie kosmetyków

Macie swoje  ulubione serie, które kupujecie od lat? Ja mam serię oliwkową Ziaja, krem +tonik zawsze mam na półce:) Świetna jakość i dobra cena! Mam nadzieję, że nie przestaną jej produkować.

2

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja od lat kupuję serię Garier szmpon, odżywka i maska do włosów farbowanych  . Praktycznie cały czas mam na włosach jakąś farbę więc to konieczność by na dłużej zachować kolor

3

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Najlepsze są naturalne kosmetyki, zatem polecam wam sklep z naturalnymi kosmetykami

4

Odp: Ulubione serie kosmetyków

A ja lubię podkłady mineralne wink

5

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja używam zestawu pasteLOVE od butterfly. Piękne cienie, błyszczyki oraz róże smile

6

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja w sumie nie mam takiego kosmetyku, który kupuję od lat. Najczęściej jednak je zmieniam, szczególnie odkąd mam większą świadomość co do tego jak powinien ich skład wyglądać.

7

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Mam podobne podejście. Testuję wciąż coraz to nowe kosmetyki.

8

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Chyba tylko krem Nivea zajmuje stałe miejsce w mojej kosmetyczce smile

9

Odp: Ulubione serie kosmetyków

profesional formula z bielendy, bardzo lubie maski z ich serii,  a teraz moim faworytem jest maska z peelingiem i zółta glinka, ponieważ daje efekt promiennej cery a po zimie mam ja bardzo poszarzała wiec taka maska jest w sam raz

10

Odp: Ulubione serie kosmetyków

ja lubię kosmetyki yves rocher

11

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja bardzo lubię kosmetyki Bielendy. Jest to polska firma . Kosmetyki niedrogie a skład i działanie praktycznie takie samo jak kosmetyków drogich zagranicznych firm.... Zamawiam czesto przez internet bo jest tam większy wybór kosmetyków tej marki. Dobre ceny mają tutaj:


Świetny jest ten ujędrniający peeling:

Jak również kremowe serum do ciała z algami:

12

Odp: Ulubione serie kosmetyków

ja też lubię bielendę, lubię od nich formułe professional np. peeling drobnoziarnisty + zółta glinka- jest w sumie do cery dojrzałej, ale ładnie ściera, dobrze nawilża i wygładza.

13

Odp: Ulubione serie kosmetyków

U mnie dobrze spisują się tanie marki jak choćby Isana, Rival de Loop czy Ziaja. Z kolorówki lubię Wibo, Lovely, Essence, My Secret. Jednak uwielbiam testować nowości, więc cieszę się gdy też coś innego wpada w moje ręce smile

14

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Chyba nigdy nie używałam kosmetyków, które tworzą jedną serię, za wyjątkiem zestawów szampon+odżywka, a i to tylko dlatego, że były razem w opakowaniu. Mam dwa produkty z serii Ziaja Liście Manuka i na razie używam jednego z nich.
Nie wiem, czy tracę w ten sposób czy nie, jeśli chodzi o kremy, peelingi, balsamy, bo w przypadku kosmetyków do włosów odpowiada mi, że np. umyję włosy szamponem regenerującym i spryskam odżywką zapobiegającą przetłuszczaniu się innej firmy. Szczerze? Na przykładzie szamponów i odżywek naprawdę nie zauważyłam różnicy pomiędzy używaniem dwóch produktów z tej samej serii, a stosowaniem jednocześnie produktów różnych serii, a nawet producentów.

15

Odp: Ulubione serie kosmetyków

U każdego producenta mam jakieś swoje pojedyncze hity smile Nie jestem zwolenniczką tylko jednej marki wink

16

Odp: Ulubione serie kosmetyków

z kolorówki- mary kay....  a z  pielęgnacyjnych to Soufre... sa 3 linie, siarkowa , miodowa i oliwkowa..   minusem jest to, ze dostepne tylko w sieci, ja przynajmniej nie trafilam w stacjonarnym sklepie. a keidy pytałam to sprzedawcy robili wielkie oczy...

17

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja bardzo lubię kosmetyki Bielendy. Jest to polska firma . Kosmetyki niedrogie a skład i działanie praktycznie takie samo jak kosmetyków drogich zagranicznych firm.... Zamawiam czesto przez internet bo jest tam większy wybór kosmetyków tej marki. Dobre ceny mają tutaj:


Świetny jest ten ujędrniający peeling:

Jak również kremowe serum do ciała z algami:



Tez lubię Bielendę smile U mnie króluje nowa seria Comfort- do stóp smile idealna w sezonie letnim, gdy chce zeby moje stopy prezentowaly sie super w sandalach smile polecam skarpetki zluszczajace i kremy z tej serii smile fajnie nawilzaja i usuwaja zrogowacialy naskorek smile

18

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja bardzo lubię kosmetyki Bielendy. Jest to polska firma . Kosmetyki niedrogie a skład i działanie praktycznie takie samo jak kosmetyków drogich zagranicznych firm.... Zamawiam czesto przez internet bo jest tam większy wybór kosmetyków tej marki. Dobre ceny mają tutaj:


Świetny jest ten ujędrniający peeling:

Jak również kremowe serum do ciała z algami:



Tez lubię Bielendę smile U mnie króluje nowa seria Comfort- do stóp smile idealna w sezonie letnim, gdy chce zeby moje stopy prezentowaly sie super w sandalach smile polecam skarpetki zluszczajace i kremy z tej serii smile fajnie nawilzaja i usuwaja zrogowacialy naskorek smile

algi morskie jak najbardziej na tak , zwlaszcza na wysuszona skórę w lato

19

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Bardzo lubię serię różaną z Garniera - mleczko do demakijażu i tonik smile

20

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Jak patrzę na moją półkę z kosmetykami to ostatnio króluje tu Ziaja...

21

Odp: Ulubione serie kosmetyków

U mnie jest to Vichy. Tę markę wybieram najczęściej. Teraz szukałam w sieci informacji o jakimś dobrym serum i trafiłam tu I okazało się, że znowu wpadam w ramiona Vichy wink

22

Odp: Ulubione serie kosmetyków

ja lubię serię oliwkową Soufre  , bardzo "służą" mojej skórze, a moja siostra uzywa serii z siarką. Okazalo się, ze ta polska firma jest całkiem dobra i cenowo dostępna.

23

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja najczęściej, choć nie zawsze i wszystkie, kupuję kosmetyki z Nivea.

24

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Bielenda osttanio wypuszcza świetne kosmetyki.Uwielbiam olejek arganowy samoopalacz

25

Odp: Ulubione serie kosmetyków

Ja lubię kosmetyki Yves Rocher bo naturalne, nie uczulają, są po prostu rewelacyjne.... cena może czasami znaczna, ale są promocje smile