201

Odp: ulubiona kuchnia

A jak rozumiecie polską kuchnię? Stereotypowo, czyli schabowy, pierogi ruskie, czy bardziej eksperymentujecie? Ja lubię polskie, sezonowe smaki.

202

Odp: ulubiona kuchnia

Lubię kuchnię śródziemnomorską, jest lekka, zawiera dużo warzyw, w sam raz dla kogoś, kto dba o linię

203

Odp: ulubiona kuchnia

włoska oczywiście pizza smile z ananasem i kurczakiem w gyrosie

204

Odp: ulubiona kuchnia

włoska, uwielbiam!

205

Odp: ulubiona kuchnia

Nie mam ulubionej kuchni. Lubię spontaniczność i kreatywność. Moje potrawy mają być przede wszystkim zdrowe i smaczne.

206

Odp: ulubiona kuchnia

Ulubiona kuchnia to moja kuchnia, a mieszam i cuduję, nie zapamiętując proporcji ani składu potraw. Totalna improwizacja, jeśli chodzi o dania jednogarnkowe, które po prostu kocham smile

207

Odp: ulubiona kuchnia

Ostatnio gotuję lekkostrawnie, to mieszanka kuchni włoskiej i odtłuszczonej polskiej:)

208

Odp: ulubiona kuchnia

Ja wciąż zakochana jestem w kuchni francuskiej. Wczoraj jadłyśmy z koleżanką quiche z łososiem i szpinakiem. Do tego pieczony pomidor i sałata. No niebo w gębie, naprawdę...

Znacie te smaki? smile

Ostatnio edytowany przez a_grestowa (2016-04-30 23:15:57)

209

Odp: ulubiona kuchnia

Czasem robię francuskie sałatki z przepisów Pascala Brodnickiego

210

Odp: ulubiona kuchnia

Ostatnio gustuję w kuchni śródziemnomorskiej

211

Odp: ulubiona kuchnia

Uwielbiam naszą polską kuchnię i włoską - to takie dwie moje ulubione. Często też jem potrawy z kuchni hiszpańskiej i gruzińskiej.

212

Odp: ulubiona kuchnia

kuchnia francuska

213

Odp: ulubiona kuchnia

polska

214

Odp: ulubiona kuchnia

Ostatnio mam smak na słodko-kwaśne - eksperymentuję z daniami chińskimi i coraz lepiej mi to wychodzi:)

215

Odp: ulubiona kuchnia

Uwielbiam kuchnię włoską i grecką. Łączą one smaki, które kocham najbardziej na świecie. Pyszne sery, pomidory, oliwki- mniam! W przyszłym roku jadę na wakacje na Sycylię i już nie mogę się doczekać uczt w tamtejszych knajpkach smile Dzisiaj na obiadek będzie  feta i mamy lekki lunch w greckim stylu smile

216

Odp: ulubiona kuchnia

zdecydowanie indyjska - moj ulubiony przepis to chicken masala, uwielbiam kolendrę kumin i inne przyprawy tej kuchni - po niej nigdy się nie przytyje o ile nie pochłoniesz kilograma chlebków naan big_smile to zdrowa i szybka do przyrzadzenia kuchnia smile

217

Odp: ulubiona kuchnia

Zdecydowanie przepadam za kuchnią francuską, meksykańską i włoską. Najbardziej z tych trzech lubię dania kuchni włoskiej takie jak risotto, spaghetti, jak również sałatki (caprese).

218

Odp: ulubiona kuchnia

A ja mieszam smaki, czasem w jednej potrawie są akcenty np włoskie i meksykańskie;)

219

Odp: ulubiona kuchnia

Też m się tak zdarza robić. Ciekawe kompozycje z tego wychodzą.

220

Odp: ulubiona kuchnia

Ja uwielbiam kuchnię śródziemnomorską, a wychowałam się na kuchni chorwackiej, dlatego tak się "podniecam"

221

Odp: ulubiona kuchnia

Mnie kuchnia chorwacka jakoś szczególnie zachwyciła. Choć smakuje mi kilka dań, np. burek.

222

Odp: ulubiona kuchnia

Ja lubię kuchnię bałkańską...

223

Odp: ulubiona kuchnia

Ja najbardziej lubię kuchnię włoską. Zazwyczaj czaję się na typowo włoskie produkty jak mozarella czy pyszna kawa.

224

Odp: ulubiona kuchnia

U mnie sprawdza się zwykła kuchnia nasza Polska. Najlepiej smakuje wszystkim  zupa pomidorowa , która jest pyszna, pomysłowa i racjonalna. Wiele osób szuka ciekawych rozwiązań właśnie tego typu.

225

Odp: ulubiona kuchnia

ja chyba jakoś nie mam ukochanej kuchni... lubię po prostu jeśc lekko, świeżo, ale też zawsze staram się żeby to danie było z pomysłem. Dlatego kombinuje i mieszam style. Uwielbiam greckie sałatki łączyć z intensywnymi intensywnymi sosami kuchni indyjskiej. Inspiracji szukam  chociaż dla niektórych takie kombinacje będą nie do zaakceptowania, tak dla mnie to jest dopiero przygoda z kuchnią świata ;p