1

Temat: Programy telewizyjne - co lubimy, polecamy?

Roast u Wojewódzkiego - dość kontrowersyjny program rozrywkowy, co sądzicie o takim mocnym żarcie? Oglądliście?

2

Odp: Programy telewizyjne - co lubimy, polecamy?

Nie oglądałam, bo sam Kuba już dawno przestał mnie bawić...

3

Odp: Programy telewizyjne - co lubimy, polecamy?

Większość programów w popularnych stacjach jest żenująco słaba, albo dla nastolatków albo dla słabo myślących dorosłych, mnie to nie ciekawi, najczęściej oglądam National Geographic, am przynajmniej można się czegoś ciekawego dowiedzieć...

4

Odp: Programy telewizyjne - co lubimy, polecamy?

Lubię oglądać Jeden z dziesięciu -cenię bardzo p.Tadeusza Sznuka

5

Odp: Programy telewizyjne - co lubimy, polecamy?

Ostatnio wkręciłam się w oglądanie serialu "Dom z papieru":)

6

Odp: Programy telewizyjne - co lubimy, polecamy?

Ostatnio ciągle oglądam wiadomości-  nie dlatego że lubię, ale po prostu chcę wiedzieć, co na bieżąco się dzieje, czy Rosja już przegrała tę wojnę czy jeszcze się wykrwawia...

7

Odp: Programy telewizyjne - co lubimy, polecamy?

Też śledzę, choć częściej w radio, bo więcej informacji podają i ze względu na czas antenowy audycji, przekraczający możliwości telewizyjnego serwisu informacyjnego, zapraszają różnych specjalistów, których wypowiedzi pozwalają lepiej zrozumieć sytuację.

Typowe programy telewizyjne oglądałam chyba tylko jako dziecko. Ciuchcię, Tik-taka, wcześniej Domowe przedszkole. Chętnie bym pooglądała coś wartościowego, tyle że już dla dorosłych. Coś, co nie będzie marnowało mojego czasu.

8

Odp: Programy telewizyjne - co lubimy, polecamy?

Ja tylko Fakty oglądam i na tym siękończy moje zainteresowanie TV...