101

Odp: Romans z żonatym facetem

Szkoda tylko dzieci i tej kobiety-żony tego faceta ,bo co ona zawiniła ,że mąż ją zdradza?

102

Odp: Romans z żonatym facetem

Dlatego musimy nauczyć się żyć bez bagażu cudzych win, bez tego obciążenia ich błędami, umieć dystansować się do tego i zrozumieć, że ludzie odchodzą, że nawet bliscy wcale uczciwi być nie muszą i często nie są. Czasami uczy się tego człowiek przez lata, ale ile stresu i bólu mniej, kiedy wreszcie sobie to przyswoi.

103

Odp: Romans z żonatym facetem

dokładnie tak, masz sporo racji. Nie można dać się zwariować i oceniać innych przez pryzmat złych doświadczeń.

104

Odp: Romans z żonatym facetem

Jak dla mnie każdy żonaty facet który zdradza żonę powinien od niej odejść albo nosić pas cnoty. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie dla mężczyzn którzy nie chcą stracić rodziny a ciągnie ich do innych kobiet. Dla mnie nie ma żdanego wytłumaczenia na zdrade

105

Odp: Romans z żonatym facetem

nie umiałabym spojrzeć sobie w lustro, nie umiałabym być tą trzecią.

106

Odp: Romans z żonatym facetem

Dla mnie to nie do przyjęcia. Zawsze miałabym te dzieci przed oczami tą nieszczęśliwa żonę. Zdradził raz zdradzi i drugi bym myślała.

107

Odp: Romans z żonatym facetem

oczywiście, ja mam znajomą która rozbiła małżeństwo i wcale nie czuła się z tym źle. Nie wiem jak tak można!

108

Odp: Romans z żonatym facetem

Czasem miłość jest silniejsza od dumy czy sumienia... A faceci z tego korzystają...

109

Odp: Romans z żonatym facetem

Gdyby młode kobiety miały rozum dojrzałych pań, to pewnie by w to nie wchodziły, ale błądzą i muszą później za to płacić własnymi rozterkami albo i konsekwencjami...

110

Odp: Romans z żonatym facetem

Każda sytuacja jest inna, czasem to po prostu wielka miłość....