51

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ja mam dziś dentystę i wczoraj o tym zapomniałam umawiając się na tą samą godzinę z koleżanką:)

52

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

No i zapomniałam, że te zabiegi to od 11, nie wiem skąd mi się czwarty wziął.

53

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

A ja ciągle zapominam że już jest 2016 rok, wszędzie piszę odruchowo 2015, a potem poprawiam...

54

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam kupić rano pieczywo i teraz jem wafle ryżowe z wędliną:)

55

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ja o dziwo jeszcze się nie pomyliłam podczas pisania daty smile
Zapomniałam zebrać pranie z balkonu. Jak dobrze, że mama jest smile Inaczej miałabym ubrania sztywne jak filety rybne tongue

56

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam kupić proszek do pieczenia do ciasta...

57

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

A ja zapominam ciągle jeść systematycznie. To znaczy w pracy ciągle miałam z tym problem. Ale trafiłam na coś nowego-[url=http://profi.com.pl/zupy/#zupy-gotowe]zupa profi[/url] która mi ułatwi życie. Są różne smaki więc coś wybiorę dla siebie. Wystarczy je podgrzać w mikrofali i można jeść. Są zdrowe bez konserwantów. Gotowane jak domowe na warzywach.

58

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Syn miał wizytę u specjalisty ,a miałam przełożyć i zapomniałam:(
Przypomniało mi się pół godz przed wizytą ,zadzwoniłam i przeprosiłam ,że zapomniałam .

59

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

[quote=citigirl]Zapomniałam kupić proszek do pieczenia do ciasta...[/quote]
Można chyba zastąpić sodą. Ja zapomniałam o śmietanie do oponek, ale dodałam troszkę mleka i wyszło.

60

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam ostatnio o liście jaką zrobiłam jadąc do sklepu ,dopiero musiałam dzwonić do domu ,żeby mi powiedzieli co tam zapisałam.Skleroza już mi wchodzi na stare lata smile

61

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Oj, też mi się zdarza zostawić listę zakupów w miejscu, gdzie leżą klucze. Kładę ją tam właśnie po to, żeby nie zapomnieć. No i klucze biorę, a lista zostaje big_smile

62

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ja często zabieram ze sobą listę, po czym  i tak z niej nie korzystam, bo nie chce mi się jej szukać w torebce...:)

63

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Pojechałam ostatnio do miasta i miałam coś kupić ,oczywiście przypomniało mi się jak dojeżdżałam do domu:(,później specjalnie jeszcze raz jechałam .

64

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam jak to jest swobodnie chodzić po ulicach i sklepach nie myśląc, czy nie mija nas ktoś zarażony...

65

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Zapomniałam ładowarki do telefonu jadąc na weekend i nikt nie mógł się do mnie dodzwonić w niedzielę, bo tel. się rozładował kompletnie:/

66

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Ja akurat nawet jak zapomnę to w odpowiednim momencie sobie przypominam i nadrabiam zaległości.

67

Odp: O czym ostatnio zapomniałaś?

Telefonu. I dopiero wtedy, gdy człowiek wyjdzie z domu do pracy bez smartfona, to widzi, jak jest od niego uzależniony. Sama komunikacja jest utrudniona, bo często porozumiewamy się w pracy dzwoniąc do siebie w pilnych sprawach. Poza tym przyzwyczajona jestem płacić w komunikacji za bilety telefonem i robić po pracy zakupy również płacąc telefonem.