1

Temat: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Hej, mam pewien problem a mianowicie moja dziewczyna namawia mnie na stosunek przerywany, stwierdziła, że prezerwatywy nie dają jej tyle przyjemności a tabletki musiała odstawić na pół roku. Jak mam jej przetłumaczyć, że nie jest to dla mnie komfortowe i nie jest to antykoncepcja?

2

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Zapytaj ją, czy przypadkiem nie chce Cię złapać na dziecko, bo to będzie najszybszy sposób:)
Może  powinna używać plastra antykoncepcyjnego jeśli nie może łykać tabletek?

3

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

coś mi tu śmierdzi tongue chyba chce cie na dziecko złapać smile zostają inne formy sexu lub celibat

4

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Najlepiej żeby porozmawiał z nią ktoś, kto zaliczył przez to wpadkę... To będzie najbardziej pouczające:)

5

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Ona chyba lubi ryzykowne sytuacje, skoro Ci na to namawia. Albo ma ochotę zostać mamą bez pytania Ciebie, czy Ty masz ochotę zostać tatą. Nie daj się na to namówić, metod zapobiegania ciąży jest wiele. Niech sobie plaster przyklei, albo zastrzyk zapoda.

6

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Uciekaj od tej kobiety, bo albo naprawdę chce Cię złapać na dziecko, albo lubi takie ryzykowne sytuacje, co nie wróży zbyt dobrze. Ciekawa jestem, jakby się zachowała, gdyby w efekcie jej zachowania jednak zaszła w ciążę, podjęłaby wyzwanie, czy kombinowała, jak z tego wyjść.

7

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

osobiście też nie lubię prezerwatyw wolę  Stosunek przerywany, ale każdy lubi inaczej

8

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

To jest życie pod ciągłym stresem ,nie wyobrażam sobie .

9

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Czytałam kiedyś, że przez stosunek przerywany partner może nabawić się nerwicy tongue Stosunek przerywany, to nie jest antykoncepcja. Być może dziewczyna chce Cię złapać na dziecko. Porozmawiaj z nią. Może niech pójdzie do innego lekarza, który dobierze jej dobrze tabletki? Badania przed dobraniem hormonów robiła? Jak nie, to duży błąd. Każdy lekarz przed zapisaniem jakichkolwiek tabletek powinien wykonać wcześniej badania, żeby możliwie jak najlepiej dobrać hormony. Dla kobiet z nadciśnieniem zapisze jedne, a dla kobiet z bolesnym PMS'em zapisze drugie. A swoją drogą dlaczego musi odłożyć tabletki na pół roku? Coś mi tu nie pasuje tongue Daj znać co i jak smile

10

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Gosia1986 lekarze nie chcą dawać skierowanie na badania hormonalne dla mnie to jest wróżenie z fusów a nie leczenie .

11

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Zdecydowanie powinieneś jej jasno i wyraźnie powiedzieć jej co myślisz na ten temat. Stosunek przerywany, skąd te dziewczyny biorą te cudowne pomysły... Potem płacz i zgrzytanie zębów, bo w ciąży, a całe życie stało przed nią otworem...

12

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Scarlett345 - ja zdaję sobie sprawę, że istnieją jeszcze lekarze, którzy nie chcą zlecać badań. Wtedy należy podsunąć lekarzowi pod nos pismo o wzięciu odpowiedzialności za ewentualne nieprzewidziane skutki uboczne i miło się uśmiechnąć smile Albo nie robić cyrku i zmienić lekarza. Tylko, że czasami się nie da, bo np jest jeden ginekolog w mieście. Wtedy albo trzeba jechać do innego miasta, albo zrobić badania za własne pieniądze. Ja wiem, że to sporo kosztuje, ale z drugiej strony - zdrowie jest cenniejsze niż te kilka zadrukowanych papierków.
Badajcie się dziewczyny. Nawet jak macie dobrze dobrane tabletki i nic Wam nie dolega. Cytologia, krew, badania hormonalne, badania wątroby... To takie minimum smile

13

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Widocznie nie dorosła do tego!!!

14

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

nie powinniście tak ryzykować.  a dlaczego nie stosuje innej metody antykoncepcyjnej?

15

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Również uważam, że strasznie ryzykujecie. Przecież plemniki są nawet w preejakulacie. Porozmawiaj z nią jeszcze wytłumacz, że teraz są tabletki z mniejszą dawką hormonu idealne dla młodych kobietek. Ja sama mam takie- Belara. Żadnych skutków ubocznych a zarówno ja jak i mój partner czujemy się z tym komfortowo.

16

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Stosunek ma być komfortowy dla obu stron. Dla Ciebie przy stosunku przerywanym nie będzie (bo jesteś świadom konsekwencji).

17

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Teraz są takie cienkie gumki że nawet ich specjalnie nie czuć, więc to jest jakaś opcja

18

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Warto obserwować śluz, to też pomaga ustalić dni płodne...

19

Odp: Co robić, jeśli nie można brać tabletek?

Są różne rodzaje tabletek,  można dobrać coś dla siebie.