251

Odp: plany zakupowe:D

W najbliższym czasie mam zamiar odwiedzić Fashion House w Piasecznie, bo moja córa ma ferie zimowe, więc warto zająć jej czas i połączyć przyjemne z pożytecznym. A co do planów zakupowych na pewno odwiedzę sklepy Trussardi Jeans i Simple, bo trzeba zainwestować w nowe ciuchy do pracy i nie tylko. Myślę, że spokojnie uda mi się kupić wszystko czego potrzebuję i ja i dziecko i mój facet, bo mam tam do dyspozycji ponad 100 sklepów. smile

252

Odp: plany zakupowe:D

planuję kupić Kindle Paperwhite, bo mam dość noszenia książek w torebce i przechowywania ich na półkach (koszmar przy przeprowadzkach!) smile

253

Odp: plany zakupowe:D

[quote=idinka]planuję kupić Kindle Paperwhite, bo mam dość noszenia książek w torebce i przechowywania ich na półkach (koszmar przy przeprowadzkach!) smile[/quote]


Ale książka to książka, ma charakter, wartość i sentyment. No ale jak kto woli. Ja na wiosnę zamierzam kupić sobie jedną z takich toreb z nadrukiem [url]http://www.eko-ue.pl/pl/163-torby-materialowe[/url] bo bardzo mi się podobają i będą mi pasować do stroju sportowego.

254

Odp: plany zakupowe:D

Super są te torby! smile Jak wybrać, jeśli podoba się kilka? tongue

Planuję nową torbę przez ramię, ale na razie tylko planuję tongue i drugą, bardziej elegancką, bo ocknęłam się, że nie mam nic, co można dołączyć do bardzo oficjalnego stroju, a będę potrzebowała czegoś takiego. Duże i eleganckie big_smile

255

Odp: plany zakupowe:D

[quote=niechcemisie]Super są te torby! smile Jak wybrać, jeśli podoba się kilka? tongue

Planuję nową torbę przez ramię, ale na razie tylko planuję tongue i drugą, bardziej elegancką, bo ocknęłam się, że nie mam nic, co można dołączyć do bardzo oficjalnego stroju, a będę potrzebowała czegoś takiego. Duże i eleganckie big_smile[/quote]


A ja planuję zakup opaski do włosów IvyBands. Jest nowoczesna a zarazem elegancka. Idealnie nadaje się do ćwiczeń a w innej wersji kolorystycznej nawet do biura smile

256

Odp: plany zakupowe:D

ja mam stworzoną wishlistę, na której umieszczam rzeczy, które naprawdę chcę mieć smile fajnie jest wykreślać kolejne pozycje. teraz planuję zakup kindle paperwhite 3 smile

257

Odp: plany zakupowe:D

Całkiem dobry pomysł z tą listą. Ja zazwyczaj wpisuję w kalendarzu plany zakupowe na dany miesiąc.

258

Odp: plany zakupowe:D

Ja tak samo. Mam kalendarz książkowy i zapisuję w nim co planuję kupić. Inaczej mogłabym się pogubić w wydatkach.

259

Odp: plany zakupowe:D

Dziewczyny doradzicie mi jaką sobie bluzę na wiosnę zamówić ? Nie szukam niczego eleganckiego bo takich ciuszków mam już dość sporo ale potrzeba mi porządnej, wygodnej bluzy, w której bez problemu można byłoby wyskoczyć na biwak albo na rower. Zależy mi rówież na dobrej jakosci bo chcialabym aby bluza posłużyła mi na dłużej.

260

Odp: plany zakupowe:D

Taka ciemna w sam raz na biwak, a jasna z kolei na rower, tym bardziej, że pastelowe kolory będą teraz królować. Gdzie jeździsz tym rowerem? Myślę, że skoro bluza ma służyć długo to powinnaś wybrać w zależności od ryzyka zabrudzenia, ale tak szczerze... pastelowa podoba mi się o wiele bardziej.

261

Odp: plany zakupowe:D

Dziewczyny a doradzicie mi jaki zegarek wybrać? Bo mam obecnie na oku ten złoty zegarek Fossila:
[img]//zegarki-fossil.pl/wp-content/uploads/2016/02/ES3719-222x300.jpg[/img]

ALe podoba mi sie jeszcze ten bardziej ozdobny z brylancikami:
[img]//zegarki-fossil.pl/wp-content/uploads/2016/02/ES3101-193x300.jpg[/img]

Na stronie jest pełen katalog zegarków marki
[url]http://zegarki-fossil.pl/[/url]

Który z tych dwóch zegarków jest Waszym zdaniem ładniejszy? Bo chciałabym sobie na dniach zamówić ( zbliża się rocznica ślubu mojego i męża tka więc bedzie to prezent rocznicowy).

262

Odp: plany zakupowe:D

Szukam takiej bardziej sportowej nerki  na zbliżające się wakacje. Nie używam jej na co dzień, ale na urlopach sprawdza się całkiem dobrze. A że moja poprzednia nerka już nie da rady kolejnego sezonu pociągnąć, stąd potrzeba kupna nowej smile

263

Odp: plany zakupowe:D

Moje najbliższe plany zakupowe to torebka i buty na wesele przyjaciółki. To musi być coś specjalnego. Zobaczymy co uda mi się znaleźć big_smile

264

Odp: plany zakupowe:D

Ja muszę sobie niebawem kupić sandałki na szpilce, szpilki, torebkę i jakąś sukienkę big_smile

265

Odp: plany zakupowe:D

Ja szukam jakiś ładnych i eleganckich [url=http://modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienki-damskie_Sukienki-wizytowe-148.html]sukienek wizytowych[/url] bo wybieram się w sierpniu na ślub i nie mam co na siebie włożyć. Już chodziłam po różnych sklepach i wszędzie są same kiecki na chude babki, a ja do takich nie należę. Musze mieć coś co zamaskuje moje niedoskonałości.

266

Odp: plany zakupowe:D

Moim planem zakupowym są buty. tylko nie wiem, czy kupić baleriny, czy lordsy.

267

Odp: plany zakupowe:D

Poluję na bardzo kolorowy kostium kąpielowy, koniecznie jednoczęściowy!

268

Odp: plany zakupowe:D

BUTY! Kolejne trampki, bo zajechałam już dwie pary i sandałki, bo własnie nadszedł kres jednej pary i klapki. Tak... wykończyłam dwie pary japonek. Spośród wymienionych par tylko jedna była nowa, reszta z ubiegłego sezonu, więc miały prawo odejść. Chlip... R.I.P.
Tak więc... klapki, trampki, sandałki.

269

Odp: plany zakupowe:D

Kilka nowych sukienek letnich:)

270

Odp: plany zakupowe:D

Przeglądam stroje kąpielowe [url]http://www.goldmax.pl/[/url]  nie mogę się zdecydować który za duży wybór.

271

Odp: plany zakupowe:D

Ja tez planuję kupić kostium kąpielowy, koniecznie dwuczęściowy. Zastanawiam się nad zakupem w sklepie internetowym, ale nie wiem czy to nie za bardzo ryzykowne.

272

Odp: plany zakupowe:D

U mnie jakas fajna tuniczka na lato

273

Odp: plany zakupowe:D

Z listy zakupów została mi chyba tylko koszula... no może jeszcze sukienka. I te wszystkie rzeczy, które są na niej zapisane niewidzialnym tuszem, bo do tej pory miałam kupić kilka ciuchów, a kupiłam kilkanaście. Zamiast jednej torebki trzy sad Zamiast pary trampek, dwie pary. I tak dalej...

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-07-01 11:31:56)

274

Odp: plany zakupowe:D

Mi przydadzą się krótkie spodenki,  koniecznie białe i szare

275

Odp: plany zakupowe:D

Tym samym dopisałaś Amelio do mojej listy zakupowej kolorowe szorty.