101

Odp: okropny cellulit

Z zabiegów polecam prasowanie cellulitu, daje dość długotrwały efekt

102

Odp: okropny cellulit

Jeśli nie jest to zabieg na gorąco, tobym się zastanowiła... Inaczej nie bo mam kruche naczynka

103

Odp: okropny cellulit

Co to jest prasowanie cellulitu?? Ja stosuje takie  metody co można w domu robić. Dieta, ćwiczenia, detocell slim effect, masaże itp.

104

Odp: okropny cellulit

[quote=magaTA]Co to jest prasowanie cellulitu?? [/quote]

Też jestem ciekawa.

[quote=magaTA]Ja stosuje takie  metody co można w domu robić. Dieta, ćwiczenia, detocell slim effect, masaże itp.[/quote]
Jak efekty po detocellu ? Ile czasu bierzesz ? I jakie masaże stosujesz ?

105

Odp: okropny cellulit

Tez uważam że czasmi odpowiednia dieta i masaże nie wystarczą na pozbycie sie cellulitu i potrzebne są kompleksowe zabiegi.Moje znajome wykonały sobie zabieg Liposhock  czyli wykorzystanie siły fal dzwiękowych  w celu rozbicia komórek tłuszczowych najprościej mówiąc.Efekty po kilu zabiegach super. Pozbyły się cellulitu i straciły po kilka centymetrów w obwodzie ciała.

Ostatnio edytowany przez Orianka (2014-04-23 11:29:29)

106

Odp: okropny cellulit

Znam lepszą metodę usuwania cellulitu przetestowaną na sobie..  Zabieg jest stosunkowo tani w porównaniu do innych zabiegów, ale bardzo skuteczny. Po pierwszym zabiegu było widać efekt a po 6 cellulit znikł. Wiadomo, że bez diety i innych moich starań nie było by aż takiego efektu, ale mimo to jestem bardzo zadowolona.

107

Odp: okropny cellulit

sa ćwiczenia na cellulit widziałam w programie na fb ewy chodakowskiej

108

Odp: okropny cellulit

ja ostatnio na ćwiczenia nie mam czasu (niemowlak + pierwszoklasista w domu = roboty po pachy wink) przydałby się jakiś fajny kosmetyk do pomocy, moze peeling? balsam? zastanawiam się nad tymi:  Zna ktoś? Jak się sprawdzają? Trochę się boję wydać pieniądze w ciemno wink

109

Odp: okropny cellulit

A może spróbuj zabiegu z Lipo Laserem. Bezbolesny, nieinwazyjny. Na zdjęciach wydaje się całkiem "przyjemny", a wiem, że daje super efekty big_smile

110

Odp: okropny cellulit

Hmm...Wszelkie zabiegi na celullulit jak endermologia sa bardzo dobre, warto wspomagać sie również kremami i mleczkami antycellulitowymi, takimi ujędrniającymi najlepiej z naturalnym składem ja od jakiegos czasu stosuje kremu marki Babaria które kupuje w sklepie
Jak Wam się to widzi?

Ostatnio edytowany przez monikamert (2017-04-25 22:18:11)

111

Odp: okropny cellulit

Może spróbuj zabiegów venus freeze: wydają się być dobre na tego fantastycznego przeciwnika..
Wiele dziewczyn walczy z cellulitem i jedne wygrywają inne męczą się całe życie, wszystko zależy od twoich predyspozycji. Możesz spróbować diety, ćwiczeń i zabiegów zobaczysz jaki będzie efekt.

112

Odp: okropny cellulit

Witajcie, ja już próbowałam chyba wszystkiego ale najlepsze połączenie dla mnie to drenaż limfatyczny w połączeniu ze zdrową  dietą ( wykluczone oczywiście słodycze, produkty przetworzone i alkohol), dwa razy w tygodniu zajęcia fitness i dwa razy basen. Koleżanka chodzi na masaż bańką chińską, podobno też nieźle działa.

113

Odp: okropny cellulit

Ćwiczenia i dieta przede wszystkim. Trzeba umieć się zmobilizować. Zastanawiam się także nad karboksyterapią w Karboklinice w Szczecinie. Słyszałam, że  jest to zabieg najlepszy w przypadku cellulitu. Czy ktoś z was miał do czynienia z tego typu zabiegiem? Przydałyby się jakieś opinie na ten temat smile

114

Odp: okropny cellulit

Co tu dużo mówić - zabiegi na cellulit w gabinecie są bardzo skuteczne, ale i drogie. Na szczęście możesz wykonać odpowiedni masaż w domu. Został specjalnie opracowany przez niemiecką kosmetyczkę Christel Gegg w taki sposób, by rozprawić się raz na zawsze z tą kobiecą przypadłością. Najważniejsze jest odpowiednie ułożenie dłoni - połóż je na wybranych fragmentach ciała, kciuki i palce wskazujące powinny stykać się ze sobą. Chwyć nimi skórę, np. na udzie tak, by między palcami powstała fałdka. Następnie kciukami i palcami wskazującymi ugniataj "wałeczek", przesuwając palce w górę, aż fałdka zniknie, a wszystkie palce się zejdą. Przejdź do kolejnej partii ciała i "pracuj" nad nim w ten sam sposób. Masaż wykonuj od kolan w górę w kierunku bioder i brzucha. Przy pierwszych zabiegach skórę i tkankę tłuszczową ugniataj delikatnie, potem możesz "potraktować" ją mocniej. Aby odnieść pożądane efekty, automasaż stosuj przynajmniej 3 razy w tygodniu. Warto go wesprzeć dietą opartą na warzywach i owocach, zdrowych tłuszczach, produktach zbożowych z pełnego przemiału, rybach i chudym mięsie.

115

Odp: okropny cellulit

Zastanawiałam się nad usunięciem cellulitu w profesjonalnej klinice. I mam problem bo nie wiem, którą wybrać. Jedne koleżanki podsuwają mi jedną, inne kolejne miejsca. Któraś z Was słyszała może coś o High-Care Center w klinice Elite w Warszawie?

116

Odp: okropny cellulit

To jakiś zabieg? Nie słyszałam. Chociaż klinika jest jak najbardziej ok, przynajmniej z tego, co słyszałam od znajomych. Ja planuję tam na jesień zamknąć sobie popękane naczynka na twarzy.

117

Odp: okropny cellulit

witam, moim sposobem na cellulit są zabiegi karboksyterapii na któe chodzę do karbokliniki + samodzielny masaż bańką chińską w domu. Kupiłam zwykłą oliwkę dla dzieci i masuję się gumowymi bańkami, które można kupić w aptece. Na internecie jest pełno filmików instruktażowych jak poprawnie się masować, ale uwaga - boli!  A co do karboksyterapii chodzę na zabiegi co dw tygodnie i widzę poprawę, miejscami jest trochę bolesny ale da się wytrzymać, tym bardziej, że widać rezultaty. Na koniec dodam, że najważniejsza w zabiegach i masażu jest    s y s t e m a t y c z n o ś ć       Pozdrawiam;)

118

Odp: okropny cellulit

[quote=kalinamalina]Na koniec dodam, że najważniejsza w zabiegach i masażu jest    s y s t e m a t y c z n o ś ć       Pozdrawiam;)[/quote]


Zasada dotycząca systematyczności dotyczy nie tylko masażu, ale i większości dziedzin naszego życia. Zaczynając od tego, że nasz organizm potrzebuję odpowiednią ilość snu, najlepiej dostarczaną w tym samym czasie każdego dnia. Następnie posiłki jakie spożywamy w ciągu dnia powinny być systematycznie podawane o stałych godzinach. Ta sama zasada tyczy się także wykonywania ćwiczeń, wykonywania serii powtórzeń oraz masaży. Jest to klucz do sukcesu i widocznych efektów.  Tak samo z nauką, ucząc się systematycznie przyswajamy więcej wiedzy niż jednorazowo przez kilka godzin.

119

Odp: okropny cellulit

[quote=notesik]z doświadczenia wiem,że wszystkie kremy i balsamy, które mają zlikwidować cellulit nie są skuteczne:( Próbowałam naprawdę wielu, może i skóra wyglądała lepiej ale cellilit nawet się nie zmniejszył:( Znacie jakieś skuteczne zabiegi( profesjonalne), które pomagają zlikwidować "pomarańczową skórkę"? Długo trzeba czekać na efekty?[/quote]

Wiesz co, na tej stronie salonu kosmetycznego BOMI w Przemyślu czytałam o zabiegach wykonywanych urządzeniem Regen, przeczytaj sobie o nim [. Z tego co czytam to jest przeznaczony do wykonywania zabiegów ujędrniania skóry i redukcji cellulitu. Zalecają wykonanie 5-7 zabiegów w odstępach tygodniowych a potem co dwa miesiące wykonywanie jednego zabiegu podtrzymującego.

Ostatnio edytowany przez dorotuska (2016-01-19 07:58:12)

120

Odp: okropny cellulit

kalinamalina a jak długo trzeba używać tej bańki i z jaką częstotliwością ,żeby były widoczne te efekty ?

121

Odp: okropny cellulit

Moim zdaniem najlepszym sposobem na walkę z cellulitem, jest poddanie się mezoterapii bezigłowej z wykorzystaniem aparatu Dermation. Daje ona najlepsze rezultaty i należy do najmniej inwazyjnych zabiegów.

122

Odp: okropny cellulit

Żeby nie mieć cellilitu to trzeba naprawdę ciężko walczyć. Pomagają ćwiczenia, picie wody, dieta i używanie dobrych kosmetyków. Jak się liczy na same kosmetyki to na bank się przeliczy...

123

Odp: okropny cellulit

Też mam ogromny problem z celulitem. Najgorsze jest to że jestem szczupłą osobą i jestem aktywna przynajmniej 3x w tygodniu. A ten problem mam od zawsze. Już jestem bezradna bo żadne kremy nei działają. Kiedyś słyszałam o bańkach chińskich ale podobno po nich mogą wystąpić jakieś siniaki. Któraś z was używała?

124

Odp: okropny cellulit

Wiadomo, że ćwiczenia są ważne, dieta, ewentualnie jakieś kremy. Przy niewielkim cellulicie - sama taki mam mimo, że jestem szczupła, pomagają masaże, które ujędrniają skórę. Wystarczy jakieś akcesoria do masażu sobie kupić, np. i dbać o skórę w domu.

125

Odp: okropny cellulit

Ciężko walczyć z cellulitem, nie wygląda ładnie i po prostu jest paskudny. Warto jednak zadbać o prawidłową dietę, jakieś zabiegi, może więcej ruchu? Sama nie wiem, też z nim walczę, póki co bezskutecznie.