1

Temat: Rossmann

Fajne promocje mają czasem na kremy czy kosmetyki do makijażu, ale ceny linii Isana to są powalające, bo w Niemczech te same produkty kosztują w przeliczeniu na złote ok. 40-60% mniej... Tam są to produkty z dolnej półki, a u nas ze średniej:)

2

Odp: Rossmann

Ja korzystam często, bo jest duży wybór, nie trzeba szukać po mniejszych drogeriach. W 90% znajduję tam to czego potrzebuję i nie muszę zamawiać przez internet, np. kosmetyków Tołpy, których kiedyś nie można było nigdzie w moim mieście dostać.

3

Odp: Rossmann

Warto porównywać ceny w innych sklepach bo już parę razy  kupiłam gdzie indziej tańszy krem czy żel pod prysznic... Kiedyś naprawdę było tam taniej, a teraz już niekoniecznie...

4

Odp: Rossmann

Co myślicie o ciuchach w Rossmanie? Kolekcja Gosi Baczyńskiej jest dostępna... w drogerii sad Mi się pomysł bardzo nie podoba, a co Wy myślicie?

5

Odp: Rossmann

Wydaje mi się, że tam po prostu nie ma jak przymierzać tych ciuszków, nie ten klimat... Poza tym wiele osób kojarzy Rossmanna z kosmetykami i może nawet nie zwrócić uwagi na ubrania, idąc do upatrzonych produktów...

6

Odp: Rossmann

To trochę jak ciastka w empiku big_smile Niezbyt na miejscu.

7

Odp: Rossmann

Ale trzeba im przyznać, że często mają fajne promocje, teraz na kosmetyki do oczu np.

8

Odp: Rossmann

Akcesoria np. okulary przeciwsłoneczne, rękawiczki to akurat jest fajne, ale pomysł z ciuchami....nie, nie podoba mi się. Co do cen to zgadzam się, że warto porównywać z innymi drogeriami.

9

Odp: Rossmann

Nie wiem, jak jest u Was dziewczyny, ale ja czasem muszę przejść dwa Rossmanny, żeby znaleźć to, czego szukam.

10

Odp: Rossmann

[quote=niechcemisie]Co myślicie o ciuchach w Rossmanie? Kolekcja Gosi Baczyńskiej jest dostępna... w drogerii sad Mi się pomysł bardzo nie podoba, a co Wy myślicie?[/quote]

Ja tam kupiłam spódniczkę z kolekcji Baczyńskiej. Też się zdziwiłam jak zobaczyłam tam ubrania, ale była tam dokładnie taka spódniczka jakiej szukałam i nie wiedziałam nic złego w tym, że kupuję ją  w drogerii. A to, że była sygnowana nazwiskiem Baczyńskiej - nie robiło mi to żadnej różnicy.

11

Odp: Rossmann

Ja tam najczęściej kupuję  teraz suplementy i karmę dla psa

12

Odp: Rossmann

Jak mają końcówki to robią przeceny ,można w dobrej cenie kosmetyki kupić

13

Odp: Rossmann

Zestawy prezentowe też mają tańsze niż gdzie indziej, porównajcie sobie ceny:)

14

Odp: Rossmann

Super przecena LOREAL Paris.Make mascara "efekt push up "63 .69zł na 43.99zł oj warto sobie kupić

15

Odp: Rossmann

Właśnie kupiłam w Rossmannie cienie w promocji L'Oreal Paris, Color Riche Les Ombres, cienie do powiek, nowa cena 37.99 z 54.99zł to się opłaca

16

Odp: Rossmann

Częściej niż kosmetyki kupuję tam suplementy diety, bo są często w promocji

17

Odp: Rossmann

Ostatnio kupiłam świetny krem Soraya, zaczynam odkrywać polskie marki:)

18

Odp: Rossmann

Od dziś przez 10 dni jest promocja na wiele produktów, w tym moje ulubione kosmetyki:)

19

Odp: Rossmann

Czekam aż pędzel do pudru Ecotools będzie poniżej 30 zł. Wiem, że takie okazje zdarzają się rzadko, ale czekam cierpliwie.

20

Odp: Rossmann

Ja w Rossmannie często trafiam na fajne promocje.

21

Odp: Rossmann

Na pędzel się nie doczekałam, więc zamówiłam przez net cały zestaw innej marki. Szkoda mi trochę wydać tyle kasy jak czytam, że blogerki kupiły za połowę tej ceny.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-09-13 23:20:29)

22

Odp: Rossmann

Dziewczyny, w Rossmannie przy zakupie kremu na dzień i na noc jeden z nich jest GRATIS! Z przyjaciółką skorzystałyśmy smile

23

Odp: Rossmann

Ostatnio widzę tam fajne promocje na kolorówkę, kupiłam 2 pomadki w cenie jednej:)

24

Odp: Rossmann

Czy na swieta szykuja sie jakies fajne promocje w Rossku czy nadal nie ma o tym zadnego info?

25

Odp: Rossmann

Czekam na te największe przeceny np. kup 2 dostaniesz dodatkowe 2 kosmetyki smile