101

Odp: Stopy

Aaa... myślałam, że jakiś skład mają inny albo coś. Dzięki za foto, damskie znam, ale kupię teraz tez mężowi, niech spróbuje. A kupowałaś z netu czy w sklepach też mają te meskie?

102

Odp: Stopy

I w necie i w sklepach widziałam oba rodzaje. Sprawdź, nie powinno być problemu z dostępnością. smile

103

Odp: Stopy

Jak nie zależy Wam na czasie to można je kupić w necie, ale trzeba być przygotowanym na to, że chwilkę się czeka. W drgeriach ma je od ręki.

104

Odp: Stopy

Nawet jak zamawiam w necie, to szybciutko mi dochodzi. Ostatnio czekałam jakieś 3-4 dni. Błyskawica. smile

105

Odp: Stopy

Jak dbać dzisiaj o stopy ? Salony kosmetyczne oferują pełną gamę zabiegów ,oraz domowe sposoby .

106

Odp: Stopy

zamawiałam w necie i niestety czekałam ponad tydzień

107

Odp: Stopy

Dziewczyny fajne są masażery do stóp polecam

108

Odp: Stopy

O, to jest coś dla mnie, codziennie mam takie zmęczone stopy od chodzenia w szpilkach

109

Odp: Stopy

Ostatnio byłam w szoku, bo mój 13-letni siostrzeniec podpatrzył u mnie epil feet i zażyczył sobie na gwiazdkę wink Całą rodzinę nimi zarażę wink

110

Odp: Stopy

Trochę chyba za wcześnie nie? Ale jego tatę, jak najbardziej. smile

111

Odp: Stopy

Na stronie mają ograniczenie tylko poniżej 12 lat, więc może już można, w końcu to naturalne składniki.

112

Odp: Stopy

[quote=dorota04]Jak dbać dzisiaj o stopy ? Salony kosmetyczne oferują pełną gamę zabiegów ,oraz domowe sposoby .[/quote]


Domowe spa i ćwiczenia. Pamiętam nawet z dzieciństwa ćwiczenia z zajęć korekcyjnych. Trzeba było na przemian raz jedną, a raz drugą stopą za pomocą palców podnosić woreczki z grochem. Innym ćwiczeniem było zwijanie materiałowej chusteczki za pomocą palców. Ćwiczenia te rozciągały i wzmacniały mięśnie stóp. Prostym ćwiczeniem, które możemy wykonywać no stop jest po prostu chodzenie boso.  Bose spacery umożliwią wzmocnienie mięśni stóp, a przy okazji wymasują nasze stopy na wszelkich możliwych powierzchniach. Jeśli tylko mamy taką możliwość powinniśmy korzystać ze spacerów boso po różnych podłożach. Polecam spacery na boso po trawie, piasku i innych miękkich nawierzchniach. Pamiętajmy by patrzeć pod nogi, aby nie nadepnąć na ostry kamień albo szkło.

113

Odp: Stopy

Jego tata to już pole do popisu dla mojej siostry. A Młody gra w piłkę, więc dużo biega, ciągłe treningi i oczywiści noga w korkach trochę bardziej jest narażona na te okropne odgniecenia.

114

Odp: Stopy

Ja mam za szerokie stopy i brzydko wyglądają w szpilkach ,dlatego musiałam się pożegnać z nimi.:(
Ale nie będę tego modyfikować zabiegiem operacyjnym ,bo się strasznie boję .

115

Odp: Stopy

Na pewno ten zabieg jest wspaniały ,tylko 1000 zł nie wydam na kremy z kolagenem do stóp ?Wolę smarować stopy co wieczór taką mieszanką kremu z kolagenem .

116

Odp: Stopy

[quote=alexia90]Ja mam za szerokie stopy i brzydko wyglądają w szpilkach ,dlatego musiałam się pożegnać z nimi.:(
Ale nie będę tego modyfikować zabiegiem operacyjnym ,bo się strasznie boję .[/quote]

hahaha napisałaś tak że przez chwilę myślałam że chcesz się pozbyć stóp big_smile
Ja już dawno zrezygnowałam ze szpilek - tylko koślawią stopy

117

Odp: Stopy

[quote=KrysiaPawlikowska][quote=alexia90]Ja mam za szerokie stopy i brzydko wyglądają w szpilkach ,dlatego musiałam się pożegnać z nimi.:(
Ale nie będę tego modyfikować zabiegiem operacyjnym ,bo się strasznie boję .[/quote]

hahaha napisałaś tak że przez chwilę myślałam że chcesz się pozbyć stóp big_smile
Ja już dawno zrezygnowałam ze szpilek - tylko koślawią stopy[/quote]

Pewnie tylko Ci się wydaje, że szpilki nie pasują do Twoich stóp. Nawet jak masz szerokie stopy to jeśli znajdziesz ładne szpilki, odpowiednio dopasowane do Twojego kształtu stóp to będziesz ładnie wyglądała. Dobrze dobrane buty sprawią, że wizualnie Twoje stopy mogą wyglądać na mniejsze. Od czasu do czasu każda kobieta powinna założyć buty na wysokim obcasie. Nie mówię tu o chodzeniu codziennie do pracy, ale na większe okazje szpilki są nawet wskazane bo dopełniają całą stylizację i wyglądają elegancko.

Ostatnio edytowany przez monik (2016-01-30 14:37:44)

118

Odp: Stopy

Ja sobie nie wyobrażam bez szpilek......

119

Odp: Stopy

Przy szpilkach istotne jest to by nie chodzić tylko w nich, by jednak zmieniać je też na buty z płaską podeszwą.
Do tego wskazane są ćwiczenia

120

Odp: Stopy

Uwielbiam po domu chodzić na boso .
A w szpilkach do pracy nie chodzę ,bo szkoda mi stóp ,cały dzień,ale po pracy jak najbardziej:)

121

Odp: Stopy

Wiosna idzie, moje panie wink Jak tam u Was kwestia stóp? Ja w zimie trochę odpuściłam, ale dzisiaj już siedzę w skarpetkach epilfeet, za tydzień na święta będzie po kłopocie smile

122

Odp: Stopy

Też mam skarpetki i krem, ale zbyt rzadko  to robię żeby efekt był idealny. Poza tym chodzenie w niewygodnych szpilkach ciągle powoduje otarcia i zgrubienia...

123

Odp: Stopy

Ostatnio masuję stopy, wieczorem to świetnie działa nasennie:)

124

Odp: Stopy

Polecam maseczki do stóp, fajnie wygładzają skórę.

125

Odp: Stopy

Takie w skarpetkach są wygodne.