1

Temat: Zakup sukienki przez internet?

Chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was, dziewczyny, ma jakiekolwiek doświadczenie ze sklepami internetowymi oferującymi sukienki, welony itd?

2

Odp: Zakup sukienki przez internet?

To fajna opcja i taniej niż stacjonarnie, można przecież przymierzyć w salonie a kupić przez internet:)

3

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Ja może nie jestem dziewczyną, ale się wypowiem. To ciekawa opcja. Ja jestem fanem zakupów on-line. Chociaż moja partnerka wręcz przeciwnie - nie ma zaufania do e-sprzedawców, szczególnie jeśli chodzi o sukienki na specjalne okazje. Ale może jeśli polecicie jakiś sprawdzony sklep będę mógł ją namówić na takie zakupy smile

4

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Też swoją mierzyłam w salonie a zamówiłam w sklepie internetowym o połowę taniej smile

5

Odp: Zakup sukienki przez internet?

To spora oszczędność:)

6

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Przez internet to chyba można tylko poszukać sukienki. Ja tam wolałam sprawdzić na sobie. W końcu kupiłam taką z kolekcji herms

7

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Ja często kupuję przez internet , ale kieruję się pewnymi zasadami które dotyczą bezpiecznego kupowania. Przeczytaj sobie , aby nie natknąć się przypadkiem na jakiegoś oszusta

8

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Przez internet też można coś wybrać. Teraz karnawał, więc warto rzucić okiem. Nie widzę różnicy między zakupem online i stacjonarnym. Przecież produkt zawsze można zwrócić.

9

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Magda zgadzam się w 100%. Ja właśnie sama się szykuje na bal z pracy od mojego faceta. Szukam sobie sukienki w internecie, bo ja niestety nie mam czasu żeby chodzić po sieciówkach. Bardzo mi się podobają czerwone i chyba właśnie coś w tym stylu zamówię, ale ogólnie jestem jak najbardziej za zamawianiem takich rzeczy przez internet wink

10

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Też zawsze szukam ubrań w Internecie. Teraz interesują mnie sukienki wizytowe i tak przeglądam sklep z takimi fasonami . Cieszy mnie to, że jest taki spory wybór rozmiarów, to oznacza, że każda kobieta, niezależnie od figury, może tam znaleźć coś dla siebie.

11

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Ja ostatnio zamówiłam sukienkę ciążową w sklepie internetowym. Wszystko było ok. Piszcie gdzie można kupić sukienki on-line i nie tylko. wink Dla mnie to bardzo wygodna forma zakupów.

12

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Ja chyba wolę jednak kupować sukienki w sklepach stacjonarnych. W sieci tylko czytam różne ciekawe artykuły na ich temat. Ogólnie rzecz biorąc staram się być na czasie z trendami dlatego często zaglądam na blogi i portale modowe.

13

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Online jest taniej. To jednak dość duże ryzyko. Moim zdaniem jak napisały poprzedniczki warto je podjąć ze względu na cenę i większy wybór.

14

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Znajdziesz coś sensownego bez większych problemów.
W sieci wybór jest znacznie większy niż na mieście, nie ma żadnych problemów z zakupem, ceny są niższe, ale oczywiście to kwestia taka, jakie dokładnie macie potrzeby.

15

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Jak najbardziej zakup sukienki przez internet ma sens i jest to też o wiele wygodniejsza opcja. No i można znaleźć też często sukienki, których próżno szukać w normalnych tradycyjnych sklepach. Na przykład z łatwością można znaleźć ładne sukienki wyszczuplające, gdzie do obejrzenia jest wiele różnych modeli i marek w jednym miejscu, co przecież sporo ułatwia.

16

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Ja bardzo często kupuję sukienki przez internet, bo uważam, że można trafić na bardziej oryginalne modele, a moja siostra znowuż praktycznie tylko robi takie zakupy online, bo twierdzi, że ładną sukienkę dla puszystej osoby najłatwiej wyszukać w internecie. W sklepach stacjonarnych nic jej się nie podoba.

17

Odp: Zakup sukienki przez internet?

A mój ulubiony sklep internetowy ze sukienkami to Mimi. Modele maja fajne i oryginalne. Co bardzo wazne dzie to w parze z jakością bawełny i wykończenia. Po kilku praniach nadal mam bluzkę niemalże jak nowa, a nie jak te szmaty z sieciówek, które można wyrzucić po jednym góra kilku użyciach...

18

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Ja polubiłam ostatnio sukienki wizytowe. Są bardzo uniwersalne według mnie. Jak nie jesteście co do nich przekonane to możecie o nich poczytać. Każdej kobiecie taki elegancki krój pasuje.

19

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Nie odważyłabym się tak kupić sukni ślubnej... Najlepiej widzieć ją przed zakupem, przymierzyć i sprawdzić, jak się w niej czujemy... Unikniemy wtedy zwrotów, stresu, szukania kolejnej sukni itp...

20

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Oj na pewno nie odważyłabym się kupić suknie przez sieć... a co jeśli nie będzie pasować? Nie. To na pewno nie dla mnie. Pewnie większość kobiet myśli podobnie.

21

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Musiałabym znać dokładnie wymiary kreacji żeby nie było zwrotu

22

Odp: Zakup sukienki przez internet?

Ja kupuję używane dużo taniej, a wyglądają jak nowe