1

Temat: Ciekawe zdjęcia ślubne

Macie propozycje miejsca, gdzie można zrobić zdjęcia ślubne w Łodzi? Jakieś ciekawe miejsce oprócz Manufaktury?

2

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

Byłam kiedyś w Łodzi, w muzeum w pałacu Poznańskich, piękne wnętrza -może tam by się dało wynająć  salę na sesję?

3

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

Bardzo ładnie wygląda Księży Młyn, szczególnie że od jakiegoś czasu jest remontowany. Sa tam piękne kamieniczki, klimatyczne uliczki, stylowe lampy i ławeczki. Bardzo przyjemna okolica i idealne miejsce na zdjęcia ślubne. Zresztą znajomi w ubiegłym roku mieli tam sesję i naprawdę zdjęcia wyglądały zachwycająco.

4

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

To prawda, warto żeby zdjęcia były wyjątkowe

5

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

Przyznam się, że moim zdaniem trudno jest zrobić dobre zdjęcia ślubne... Ważne jest żeby znaleźć dobrego fotografa.

6

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

Ja wybrałam fotografa korzystając z portalu branżowego , bo nie maiłam nikogo znajomego. Okazało się, że miał świetny pomysł na zdjęcia w Łodzi, bo chodziliśmy po prostu po ul. Piotrowskiej  i odwiedzaliśmy różne znane miejsca a on robił nam zdjęcia wśród ludzi. Wyszły bardzo naturalnie, pełne życia i energii.

7

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

Ja też zaczęłam przeglądać zdjęcia różnych fotografów i najbardziej podoba mi się portfolio sloneko. Bierzemy ślub w czerwcu i zależy nam na wyjątkowych zdjęciach zarówno z wesela jak i z sesji. To ma być pamiatka na całe zycie smile

8

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

Niezależnie od tego kogo zatrudnisz do robienia zdjęć bardzo Ci polecam fotoalbum, to świetna pamiątka smile Jeśli twój fotograf nie ma tego w ofercie to nic nie szkodzi, taki fotoalbum możesz sobie spokojnie zamówić w internecie .

9

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

No właśnie, fajny pomysł. Zawsze chciałam mieć pamiątki ze ślubu i wesela ułożone w jakąś sensowną całość. Znalazłam kamerzystę z Nowego Targu, który robi reportaże, ma dobry sprzęt i spodobało mi się jego portfolio. Musze z nim porozmawiać też o fotoalbumie.

10

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

Koleżanka miała sesję ślubną w starym tramwaju z 1928

11

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

Dobre miejsca na zdjęcia ślubne to takie opuszczone hale fabryczne, gdzie czas się zatrzymał.... Zderzenie przeszłości z teraźniejszością.

12

Odp: Ciekawe zdjęcia ślubne

Na zdjęciach ślubnych mojego brata jest kilka wpadek, np. czyjaś ręka w kadrze, na spodach butów młodej klęczącej przed ołtarzem są nalepki fabryczne:) Ale przez to są też ciekawe, można się uśmiechnąć po latach:)