251

Odp: Nasze zdjęcia

Nie narzekajcie... Zawsze to jakaś pomoc, bo co dwie głowy to nie jedna wink

252

Odp: Nasze zdjęcia

Taaaa... to czasami prowadzi do rozdarcia wewnętrznego tongue

253

Odp: Nasze zdjęcia

Wtedy trzeba doradcę wysłać na dalekie wakacje z biletem w 1 stronę, i niech długo wraca na piechotę wink

254

Odp: Nasze zdjęcia

Niech pozna świat, niech zmieni światopogląd, nabędzie doświadczenia, nauczy się czegoś. tongue

A jeśli chcecie zmienić własny światopogląd, to powiem Wam, że nowa Milka zmienia spojrzenie na świat na lepsze, bardziej optymistyczne.
Dziewczyny, niniejszym polecam Milkę  Collage tongue Właśnie wszamałam... całą sad
Mleczna czekolada alpejska z mleka szczęśliwych krów, nafaszerowana kawałkami kandyzowanych orzechów, suszonych malin i ciemnej czekolady. Omniom... so delicious smile

255

Odp: Nasze zdjęcia

Z nazwy trochę jakby wynikało, że ona zawiera kolagen?!? Nie dość że smakuje, to jeszcze by odmładzała...? wink

256

Odp: Nasze zdjęcia

Taaa... cukier jest przyczyną zmarszczek niestety sad
To rzekłszy włożyła do ust kolejnego pysznego wafelka orzechowego w czekoladzie (z mega zawartością cukru), po czym dyskretnie odsunęła stojące nieopodal lusterko kosmetyczne.
Chrup, chrup...

257

Odp: Nasze zdjęcia

Milka jest dla mnie za słodka, za mdła, dlatego mnie nie skusisz wink

258

Odp: Nasze zdjęcia

Jest bardzo słodka, to fakt, ale mdła to może ta bez nadzienia i oczywiście biała (jak każda biała zresztą). Dawno już takich nie jadłam. Collage z całą pewnością nie jest ani zbyt słodka, ani mdła - przeciwnie. Te suszone maliny, lekko kwaskowe, fajnie przełamują smak czekolady.
Po Terravicie i Wedlu drapie mnie w gardle, Wawel mi nie smakuje. Milki lubię,  bo to jedne z tych kilku czekolad, w których czuję coś więcej niż cukier. Oczywiście Milka Milce nierówna.

259

Odp: Nasze zdjęcia

Czyli jeśli jeszcze Milka zawiedzie, to przestaniesz jeść czekoladę i to wcale nie jest zła wróżba wink

260

Odp: Nasze zdjęcia

Jest jeszcze belgijska Magnetic i migdałowa w Biedronce, Nussbeissery kocham wszystkie, zwłaszcza czarną i Lindt.
Czego jak czego, ale czekolady na świecie nie może zabraknąć smile

261

Odp: Nasze zdjęcia

Jesteś prawdziwą znawczynią czekolad, jak jakąś wypatrzę, to zaraz zapytam, co o niej myślisz i czy warto kupić:)

262

Odp: Nasze zdjęcia

No wiesz... czekolad jest aż tyle, że mogę zapomnieć jak smakowała ta, o którą akurat pytasz... więc będziesz musiała mnie poczęstować, żebym sobie przypomniała smile

263

Odp: Nasze zdjęcia

Nie ma sprawy, wyślę próbkę smile

264

Odp: Nasze zdjęcia

Próbkę?! Wiesz... jedna to tak jakby mało, bo proces degustacji prawidłowo powinien przebiegać w ten sposób:
- jedna kostka po to, żeby przełamać smak tego, co jadło się wcześniej, pasty do zębów i innych smaków, z którymi zetknęły się kubki smakowe w ciągu dnia. Jeśli smak był intensywny, a zwykle był, to potrzebne są dwie kostki
- kostka po to, żeby zbadać kolor, bo jak się skupię na smaku, to nie obdarzę wystarczającą uwagą koloru, a jest ważny
- kostka dla zbadania konsystencji i twardości podczas wgryzania się
- kostka dla określenia szybkości, z jaką cały kawałek rozpływa się w ustach
- kostka dla sprawdzenia poziomu słodkości
- 1-2 dla określenia smaku czekolady i jego intensywności
- kolejna dla porównania, czy smakuje jak poprzednie, bo zmysły mogą się mylić.
Najlepiej to bada się całą tabliczkę.

Ty sobie nie myśl... to jest dużo roboty, to się tylko wydaje, że nie.

265

Odp: Nasze zdjęcia

Ok, zjemy każdą na pół, pasuje? wink

266

Odp: Nasze zdjęcia

Idealnie big_smile Taki układ mi odpowiada big_smile A jak będzie niedobra to poczęstujemy nią na forum tongue

267

Odp: Nasze zdjęcia

Masz dzisiaj same dobre pomysły:)

268

Odp: Nasze zdjęcia

Chętnie przyjmę Wasze 'niedobre' czekolady, bo dzisiaj muszę sobie czymś słodkim  poprawić humor...

269

Odp: Nasze zdjęcia

Zasadzasz się na nasze przysmaki...?!?  Przed świętami trzeba pościć, żeby wszystko lepiej w święta smakowało wink

270

Odp: Nasze zdjęcia

Caroline, łasuchu tongue Chcesz trochę ciastek kokosowych lub korzennych? Humoru nie poprawiają, ale też mają dużo kalorii tongue

Zafira, na ile dni przed świętami trzeba zacząć pościć? Tak żeby nie głodować, ale żeby nabrać apetytu na te świąteczne rarytasy?

271

Odp: Nasze zdjęcia

Post to jest od Andrzejek - dziewczyny, jeszcze się nie zorientowałyście?... wink

272

Odp: Nasze zdjęcia

Ja w sprawach postu jestem totalnym laikiem big_smile big_smile big_smile

273

Odp: Nasze zdjęcia

A ja każdemu polecam takie jednodniowe posty, np. po świętach, żeby pozbyć się efektów przejedzenia:)

274

Odp: Nasze zdjęcia

Żeby się pozbyć efektów przejedzenia, musiałabym chyba nie jeść przez tydzień. przecież wczoraj ja nawet nie spróbowałam wszystkiego, a przejadłam się mimo to.

275

Odp: Nasze zdjęcia

Taki jest urok świąt, że jest wszystkiego za dużo i po prostu nie wypada nie jeść:)