201

Odp: Nasze zdjęcia

Super gość, normalnie umie dziewczynę dobić... Już lepiej by to zachował dla siebie i nie pogarszał jej humoru:/

202

Odp: Nasze zdjęcia

Nie wiem czy bardzo ją to dobiło. Ciągle zmienia facetów i sama potrafi wprost powiedzieć komuś: "Nie jesteś w moim typie". Zresztą oni byli już kiedyś razem... jakieś kilka dni czy coś koło tego.

203

Odp: Nasze zdjęcia

Gratuluję poważnego podejścia do życia:) Ale niech się bawi póki młoda, bo później już nie będzie z kim:)

204

Odp: Nasze zdjęcia

30 lat i nieustabilizowane życie damsko-męskie. Płacze, że chciałaby mieć męża, ale niestety mężczyźni się nie nadają, nie może trafić i takie tam. I nie przyjmuje do wiadomości moich rad, bo przecież co singielka może o stałych związkach wiedzieć (Nawet jeśli ta singielka była z kimś przez 7 lat, a nie jak ona, po kilka tygodni).
A ja jej tylko tłumaczę, że skoro zaczyna chodzić z kimś, kogo zna od kilku dni, to niech się nie dziwi, że tak często te związki się rozpadają. Niech pozna faceta i dopiero się z nim zwiąże, nie wiem, po czterech tygodniach czy coś i wtedy jest większe prawdopodobieństwo trafnego wyboru, bo gdyby poczekała, to z połową z nich nie związałaby się wcale, skoro w ciągu pierwszych kilku tygodni wychodzi na jaw na jaw, że są draniami, że są zajęci.

Uważam, że kieruje nią desperacja, a to nie jest dobry doradca przy wyborze partnera życiowego.

205

Odp: Nasze zdjęcia

Powiedz jej też, że z wiekiem ten wybór będzie coraz mniejszy, za 5 lat w jej zasięgu  zostaną sami zdziwaczali kawalerowie ok. 40-tki i dopiero będzie powód do płaczu wink

206

Odp: Nasze zdjęcia

Powiem jej i ona wtedy rzuci się na pierwszego lepszego faceta na ulicy, bo poziom desperacji sięgnie zenitu tongue big_smile
Nie potrafi cieszyć się singielstwem, bo niczym się w życiu nie zajmuje. Dla niej praca + mieć się do kogo przytulić po pracy to wszystko, czego chce. Kiedy jest sama i ma wolne, jęczy, że jej się nudzi.

207

Odp: Nasze zdjęcia

Mam tak samo, więc świetnie ją rozumiem...

208

Odp: Nasze zdjęcia

Laola, może po prostu Tobie już tylko tego brakuje, bo masz wszystko inne? Ona niczego innego nie chce.

209

Odp: Nasze zdjęcia

Wszystkiemu winna różnica w ilości kobiet i facetów, nas jest po prostu za dużo...:/

210

Odp: Nasze zdjęcia

Niedługo będziemy się mordować?

211

Odp: Nasze zdjęcia

Pewnie nastąpi naturalna selekcja, już teraz najwięcej kobiet umiera na raka... Mężczyzn jakoś natura oszczędza...

212

Odp: Nasze zdjęcia

Ugh... chyba moja  postawa świadczy o tym, że proces ewolucji przebiega w moim przypadku niezakłócony. Dostosowuję się do nadchodzących czasów big_smile Straciłam ochotę na mężczyzn. Oni niedługo wyginą, a ja już ich nie potrzebuję big_smile Aktualnie jest ich mniej, a moje narządy rodne szybko sobie z tą nierównowagą poradziły. Brzuch też mi rośnie, sądzę więc, że w toku dalszej ewolucji urodzę jakieś dziecko... bez pomocy mężczyzny.

213

Odp: Nasze zdjęcia

Brzuch może rosnąć też z paru innych powodów, mających swoje źródło np. na talerzu wink Ale zawsze możesz na USG sprawdzić, co się w nim zalęgło, żeby zawczasu zaradzić wink

214

Odp: Nasze zdjęcia

Myślisz, że czekolada Milka może być przyczyną? yikes Ufałam jej.

215

Odp: Nasze zdjęcia

Milka, jak wskazuje rysunek,  pochodzi od krowy, a ta ma zwykle duuuży brzuch... Dlatego ja bym jej nie ufała..:/

216

Odp: Nasze zdjęcia

1. Urodzę fioletowe dziecko?
2. Czy jeśli ja mam duży brzuch to też nie wolno mi ufać? tongue

217

Odp: Nasze zdjęcia

W odróżnieniu od tej krowy nie kopniesz, więc ja bym Ci zaufała mimo wszystko wink

218

Odp: Nasze zdjęcia

Hahahaha big_smile Świetnie! smile

219

Odp: Nasze zdjęcia

Ja bym poszła tropem Czerwonego kapturka i zapytała: czy masz duże uszy?  Jeśli nie, to na pewno mnie nie zjesz wink

220

Odp: Nasze zdjęcia

Uff... Nie mam big_smile Jedyne duże części mojego ciała to brzuch (nie od zjadania ludzi) i tyłek.

221

Odp: Nasze zdjęcia

Czyli wszystko w normie, a tłuszczyk przyda się na cięższe czasy... wink

222

Odp: Nasze zdjęcia

Ale te cięższe czasy to tak prędko nie nadejdą, bo mam zapasy. Ukryłam trochę słodyczy. Mam czekolady i cukierki schowane big_smile

223

Odp: Nasze zdjęcia

Uważaj, żeby Ci  ich nie napoczęły jakieś małe stworzenia...;) One wszędzie potrafią wejść i też są łakome:)

224

Odp: Nasze zdjęcia

Hahahaha  big_smile  Muszę zastawić jakieś pułapki  smile

225

Odp: Nasze zdjęcia

Najlepsza będzie taka, jak zjesz zawartość i zakleisz torebkę. one będą się wysilać, żeby się dostać do środka, a tam pusto! Chciałabyś widzieć ich miny.. wink