1

Temat: Od kogo internet?

Mam pewien dylemat, zmieniłam właśnie mieszkanie i zastanawiam się z jakim dostawcą mam podpisać umowę internetową. Najpoważniejszym aktualnie kandydatem jest: [url]http://dropss.pl[/url] który swoimi warunkami mnie przyciąga , brak opłat za utrzymanie łącza oraz dobra cena miesięczna za taką prędkość , stabilna umowa oraz dobra marka od Netii powoduje że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku obecnie. Warto się zaznajomić z tym póki mają takie dobre warunki smile

2

Odp: Od kogo internet?

Ja korzystam z plusa i nie narzekam

3

Odp: Od kogo internet?

Najlepiej jest dokładnie porównać oferty dostawców, którzy działają w Twojej okolicy. Warto też zwrócić uwagę na operatorów komórkowych, którzy mają przewagę mobilności. Choć dla domu nie wydaje się to istotne, ale obecnie nie tak znowu rzadko zdarzyć się może potrzeba skorzystania z Internetu poza mieszkaniem. ;-)

4

Odp: Od kogo internet?

U mnie jest z vectry i sobie bardzo chwalę.

5

Odp: Od kogo internet?

Cześć,
Wynajmuję mieszkanie a dokładnie kawalerkę. jednak nie mam tam możliwości kożystania z internetu ze względu ze względu na zasięg. Ale osoba której płace za mieszkanie wymaga odemnie dodatkowych opłat za internet. Czemu muszę płacić za coś czego nie mam?:(

6

Odp: Od kogo internet?

Teraz orange ma chyba najlepszy internet LTE

7

Odp: Od kogo internet?

Mają szeroką ofertę. Telewizja, internet i telefon. Są różne pakiety do wyboru w zależności od potrzeb. Widziałam że teraz mają ofertę świąteczną. Jeśli dużo podróżujesz i pracujesz zdalnie to jest też w ofercie pakiet mobilny. Zerknij na stronę albo zadzwoń do nich to poznasz wszystkie szczegóły.

8

Odp: Od kogo internet?

Toya też nie jest zła ja dużo nie korzystam ,ale mi to wystarcza

9

Odp: Od kogo internet?

Ja szukam takich kompleksowych pakietów, gdzie będzie telefon internet telwizja, wszystko w jednym pakiecie, oczywiście najlepiej za jakąś dobrą cenę no i oczywiście dobry sygnał, szybki internet etc. Wiecie może gdzie teraz są dobre oferty?

10

Odp: Od kogo internet?

Ja mam UPC i jestem zadowolona. Internet śmiga (30), kablówka ma mnóstwo kanałów.

11

Odp: Od kogo internet?

Ja mam radiowy od Covernet i dziwnie mi pisać "mam" po tym, jak przez trzy dni siedziałam bez Internetu. Wrrr...
Niestety w weekendy nie pracują, nawet w przypadku awarii. Telefony służbowe wyłączone. Człowiek płaci, ma do napisania przez weekend projekt, a sieci brak. Resztki pakietu Play wystarczyły na korzystanie z fb, ale mowy nie ma, żeby na pakiecie obejrzeć wiadomości czy godzinami szukać materiałów od projektu.
Nagle poczułam, jak bezużyteczne stają się te wszystkie sprzęty, gdy nie ma WiFi sad

12

Odp: Od kogo internet?

Ja mam z Orange bo akurat jak szukałam była promocyjna oferta. Ale jak znajdę lepszą to zmienię bez sentymentów:)

13

Odp: Od kogo internet?

Netia ma teraz dobrą ofertę, ja mam u nich już od roku i nie narzekam.

14

Odp: Od kogo internet?

Ja mam z Orange, tak jak telefon i jest ok