1

Temat: STROBING - nowa moda w makijażu?

Słyszałyście o STROBINGU? Co o nim sądzicie? Wszystkie strony kosmetyczne aż huczą...

Ja jestem za, ponieważ taki makijaż wygląda bardzo naturalnie. smile

Każdego kto jeszcze nie wie o co chodzi, zapraszam na bloga. wink

2

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Trochę takie zbyt błyszczące. Przyznam szczerze, że za konturowanie nigdy się nie brałam, więc nie wiem czy jest dla mnie czy nie, natomiast jeśli efektem strobingu ma być taki połysk, to wolę pozostać jedynie przy pudrze matującym.

3

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Nie słyszałam o tej formie makijażu smile Warto się przyjrzeć temu bliżej smile

4

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

To nic nowego... Modelowanie twarzy za pomocą rozświetlania, po prostu dali teraz temu nową nazwę i teraz wszyscy producenci będę robili produkty do strobingu... ot zwykły chwyt marketingowy wink

5

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Witaj, u mnie w mieście jeszcze o tym nie słyszałam. Musze popytać. Faktycznie makijaż jest profesjonalnie wykonany i naturalny.

6

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

nie slyszalam jeszcze o tym ale srednio mi sie podoba, duzo nauczylam sie o wizazu, charakteryzacji i kreowaniu wizerunku w Artystycznej Alternatywie, bardzo dobra szkoła kosmetyczna w Krakowie, chyba jedna z najlepszych, dużo dziewczyn robiło tam kursy a niektóre jeszcze siedzą 1-2 letniej szkole.

7

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

jak dla mnie zbyt błyszczące, ja od czerwca używam bronzera od Golden Rose Bronzing Terra Powder , mi pasuje ten bronzer, bo daje naturalny efekt, nie błyszczy się, tylko daje taki naturalny połysk. nakładam na policzki, skronie, nos, czoło i brodę. bronzer nie robi plam i długo się utrzymuje.

8

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

na zdjęciach z profesjonalnej sesji ok, ale nie sądzę, zeby taki choinkowy błysk sprawdził się na tłustych cerach albo chociaż mieszanych

9

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

też mam własnie trochę obaw czy sam rozświetlacz da radę smile Ja mam inny patent najpierw nakładam podkład Loreal Infallible mam akurat klasyczny, potem jak wykonturuję buzię to nakładam róż na kości policzkowe i dopiero wtedy rozświetlacz ale nie tak jak w tym tutorialu bo kurczę chyba bym się dziwnie czuła smile Zazwyczaj jadę cienkim pędzelkiem tylko po kości nosowej i po lini brwii, na brodzie już nie robię bo ostatnio zrobiłam to makijaż był całkiem do poprawki - wygladałam jakbym ubrudziła się tłustym rosołem i cała broda się świeciła sad A nie o taki efekt mi chodziło wink

10

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Stosowałam strobing zanim to było modne :-P Też używam tego L'oreala, ale w wersji matowej. Właśnie do takiego mokrego makijażu go stosuje, bo wtedy już nie muszę używać pudru i ten efekt nawilżonej buzi dłużej się utrzymuje. Nie nakładam za dużo, bo cerę mam całkiem znośną, a on bardzo dobrze kryje. I rozświetlacz w płynie - na całą strefę T, szczególnie na grzbiet nosa, pod oczami w kształt trójkąta i sporo na brodę, bo mam ją jakąś taką nieproporcjonalnie małą i zawsze poprawiam. No i zero pudru, różu i utrwalacza. Dobrze wygląda i nie brudzi mi kremowego szalika - a puder mi zawsze ślady zostawia, dlatego mało mi go schodzi. Grunt, żeby dobrze rozetrzeć rozświetlacz - ja wklepuję gąbeczką.

11

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

ja własnie odkryłam Infallible Sculpt i powiem szczerze, że jestem bardzo miło zaskoczona efektem. Mam kwadratowy kształt twarzy i dzięki konturowaniu mogę zmienić optycznie swój wizerunek. Początkowo miałam kiepski pędzel  nakładałam za dużo produktu na twarz ale po kilku próbach doszłam do perfekcji. Różu nakładam dosłownie odrobinkę bo nie lubię przesady.

12

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Ten makijaż jest taki naturalny,subtelny.

13

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

U mnie rozświetlacz wystarcza żeby podkreślić owal twarzy i wymodelować go;:)

14

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Uwielbiam pięknie rozświetlenie twarzy,wygląda tak naturalnie!!

15

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

fajna sprawa, może spróbuję big_smile

16

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

To zalezy jak się go wykona smile Można w ładnej, dość naturalnej i dziennej wersji i jest ok smile Można też zrobić makijaż fotograficzny, który na zdjęciach będzie piękny, ale nie na co dzień smile

17

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Uwielbiam taki makijaż. Jest delikatny, prawie niewidoczny a jednak jest! Jestem zwolenniczką naturalnego makijażu więc bardzo lubię go wykonywać. wink

18

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Uwielbiam ten efekt, mam już kilka rozświetlaczy, które dają efekt strobingu. Najnowszy to taki z Natury, MySecret. Ma kremową konsystencję, łatwo się nakłada i rozciera. Tak wygląda:
a tutaj jeszcze zdjęcie z lampą, żeby było widać jak się błyszczy:

19

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Strobing - ta moda rozwija się dość szybko! Mi bardzo przypadł ten akurat trend do gustu smile kupiłam sobie świetny rozświetlacz z emani, twarz wygląda mega naturalnie i zawsze na wypoczętą! Nie rozstaje się z nim smile

20

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Moda przychodzi i szybko odchodzi. Ja wolę klasyczne makijaże, takie delikatne.

21

Odp: STROBING - nowa moda w makijażu?

Strobing fajnie wyszczupla twarz!