26

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Obecnie  w promocji są chipsy, mam tam tylko jedne ulubione - o smaku zielonej cebulki:)

27

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

A co powiecie na bożonarodzeniowe akcesoria dla zwierzaków? One też chcą poczuć świąteczny nastrój wink

28

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Czemu nie? smile

Odkryłam ostatnio biedronkową colę o smaku kawy. Akurat była promocja, więc rzuciła mi się w oczy. Jest pyyyszna!

29

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Ja czekam na te akcesoria - w "mojej" biedronce jeszcze się nie pojawiły, pytałam nawet ekspedientek - dostawa ma być, nie wiadomo kiedy. Chcę kupić swojemu kotu krawat big_smile.

30

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Anays - moje pomidory w ziołach, właśnie się delektuję miseczką chipsików zakupionych w promocji wink

niechcemisie - ja też ją niedawno odkryłam big_smile W życiu bym nie pomyślała, że takie połączenie może być takie przepyszne.

Ja z tej obecnej gazetki chciałam kupić ciastka w takiej metalowej puszce z wizerunkiem Anny i Elsy z Krainy Lodu. Miały być na Mikołaja dla siostrzenicy, ale odwiedziłam trzy Biedronki i wszędzie wykupione hmm Pytałam kasjerkę - poszły baaardzo szybko sad Cóż się dziwić, sporo ostatnio małych fanek Krainy Lodu...

31

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Często ostatnio tu robię zakupy, bo mają otwarte już od 7.00,  a rano nie ma takich kolejek, teraz mają promocję na dania gotowe Swojska chata, typu pierogi, ja kupiłam łazanki z kapustą i grzybami

32

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Zawsze robię zakupy w biedronce ,ceny mają przystępne .

33

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Tak, zwłaszcza jeśli chodzi o cytrusy, jest taniej niż w okolicznych marketach i sklepach

34

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Mają lepsze promocje niż w Selgrosie

35

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Tam ciągle coś jest tańszego, nawet produkty hiszpańskie czy włoskie można znaleźć

36

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Przez te wyprzedaże w Biedronce ciągle coś nowego kupuję i już nie ma m gdzie stawiać:) Ostatnio kupiłam 2 wazony...

37

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Zawsze trzeba sobie zadać pytanie, czy naprawdę tego akurat potrzebujemy?...
Ja tam głównie kupuję produkty spożywcze, więc długo nie stoją;)

38

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Teraz mają akcję wyprzedażową ale szczerze mówiąc, nic dla siebie nie znalazłam, rzeczy są przecenione o 1-2 zł, dla mnie to żadna okazja

39

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Kupuję tam kosmetyki BeBeauty, to dobra jakość za niską cenę

40

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Ja kupuję tam ostatnio głównie  ryby w opakowaniach, świetny jest np. ten pstrąg w galarecie czy koreczki gajowego:)

41

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Uwielbiam gdy w biegronce są promocyjne ceny produktów "tylko w tym tygodniu" Tydzien temu widziałam syrop klonowy i jestem nim zachwycona ! smile

42

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Polecam tanie kosmetyki Bebeauty z Biedronki, na nie jest tam ciągła promocja:)

43

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Teraz są batony krówkowe na wagę  za 12.90/kg - przepyszne!

44

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Teraz mają w promocji -20% pasty do zębów, można kupić Colgate Herbal White już za mniej niż 3 zł za 125 ml (w 3-paku)!

45

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

-2 zł rabatu  na wiele produktów od dzisiaj:)

46

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Warto zwrócić uwagę na obecną ofertę z produktami z Portugalii, ja już parę mam na oku i na pewno zaszaleję z nimi w kuchni!

47

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Ja bym chciała by z produktów z portugalii wróciło wino, które było w zeszłym roku - białe, chyba półwytrawne (chociaż smakowo było półsłodkie bardziej) - pamiętam że miało jasnobłękitną butelkę i dużą białą etykietę w kolorowe rysowane kwiatki kosztowało ok.15zł a było pycha tongue
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie może mi podesłać na privie jego nazwę :>

48

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

GeekTea, być może znajdziesz je na tym blogu:

[url]http://winicjatywa.pl/biedronka-wina-z-portugalii-i-hiszpanii/[/url]

Jeśli nie ma go na tej podstronie, to gdzieś pewnie będzie, bo facet opisuje wszystkie wina, jakie pojawiają się w Biedronce.

Jest jeszcze strona DoTrzechDych: [url]http://dotrzechdych.pl/[/url]
Tam jest wyszukiwarka, gdzie wpisuje się m.in. kolor wina i sklep, w którym można/można było kupić.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-07-22 13:17:03)

49

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Obecnie są ręczniki papierowe i pasty -20% - już zrobiłam zapas do następnej promocji:)

50

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Kawy rozpuszczalne od dzisiaj -20%:)