1

Temat: Wyprzedaż w Biedronce

Są fajne rzeczy do domu, ciuszki i gadżety - ceny już od złotówki, ja dziś idę!

2

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Kupiłam tam ostatnio fajny dyspenser do oliwy o połowę taniej niż w innych sklepach..

3

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Fajne mają te akcje : rabat -20%, -30%, często coś tak kupuję, nawet na zapas

4

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Cokolwiek ktokolwiek mówi o Biedronce, ja ten sklep lubię. Rzadko tam bywam, bo bliżej mam do innego, ale tam robię zakupy dość chętnie. Jest tam kilka takich produktów, które uwielbiam. Tylko dlaczego moja ukochana czekolada zniknęła z półek i wróciła droższa aż o 33% ?!?!?! Toż to zbrodnia jest! Jak można podnieść cenę aż tak? sad

5

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Dla mnie Biedronka jest dobrym sklepem. Można znaleźć dużo produktów,
które w innych sklepach są droższe. Od tego samego producenta, taki sam towar.
Czasem zastanawiam się - dlaczego dużo taniej?

6

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Byłam właśnie  dzisiaj, bo mają promocję  -20 % na czekolady;)

7

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Ach czekolada, moja słabość tongue
Jeszcze tyle tańsza big_smile
Dziewczyny, zapraszam na czekoladę smile

8

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Na które czekolady? Bo jak Magnetic to pędzę. Polecam batony belgijskie.
Jest taniej, bo biorą ogromne ilości.

9

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

na wszystkie i tylko do dzisiaj tak że  biegusiem do sklepu;)

10

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Po czekoladzie fajny nastrój smile

11

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Tam ciągle są jakieś wyprzedaże, tylko jak się porówna z innymi marketami bez promocji, to ceny całkiem podobne:) Czekolady za ok. 1 zł są przeciez też w tesco czy carrefourze, tylko bez napisu -20%:)

12

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Dziś byłam w Biedronce. Kupiłam słodycze z promocji za zł1,99 i wydałam... zł70,03.
Tak działają promocje tongue

13

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Jeśli porównywać ceny to TYLKO tych samych produktów, albo przynajmniej z tego samego poziomu jakości. Czekolada czekoladzie nierówna.

Subtellna, o ile nie zjesz wszystkiego naraz, to w dłuższej perspektywie i tak zaoszczędziłaś. Podlicz ile musiałabyś zapłacić za to samo, gdybyś kupiła towary poza promocją.

A jeśli masz problem z impulsywnym wydawaniem pieniędzy to musisz to przepracować smile

14

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Nie tylko z promocji kupiłam. Folia do kanapek- bo się kończy, szampon, żel pod prysznic,
trochę jedzenia i poszło smile

15

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Tak już jest w tych sklepach. Ja ostatnio skorzystałam z obniżki na nabiał. Sporo zaoszczędziłam.

16

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Podobają mi się oferty specjalne. Można czasami kupić naprawdę fajne rzeczy w niskich cenach.
Kupuję w ten sposób głównie przedmioty do kuchni, np. dzbanki, salaterki etc.

17

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Przy okazji obchodzę sklep, bo dużo produktów jest potrzebnych,
a nie bywam codziennie, to się nazbiera zakupów smile

18

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Biedronka mi się kojarzy ostatnio z kasami, gdzie ciągle nie mają drobnych, najlepiej jakby klient przyszedł i im rozmienił wszystkie setki:)

19

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Częściej chodzę do Tesco, Carefoura, a jak już jestem w Biedronce to widzę, jak mały mają wybór w porównaniu z innymi sklepami i ceny na produkty też wcale nie takie niskie

20

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

[quote=lipstick]Biedronka mi się kojarzy ostatnio z kasami, gdzie ciągle nie mają drobnych, najlepiej jakby klient przyszedł i im rozmienił wszystkie setki:)[/quote]
Widząc u mnie drobne często proszą, żebym płaciła własnie nimi i dzięki temu pozbywam się klepaków właśnie tam. W innych sklepach krzywią się, że opóźniam kolejkę.

21

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Czyli do Biedronki tylko ze skarbonką i niech liczą te miedziaki:)

22

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Moja siostra ciągle tam coś kupuje w przecenach  zagraca dom, śmieję się, że powinna mieć kartę stałego klienta:)

23

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

To by nie było głupie tongue Tesco i Społem mają karty.

24

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

W Biedronce teraz są podobno wyprzedaże artykułów przemysłowych w różnych przedziałach cenowych, widziałyście coś takiego u siebie, jakoś oznaczone? Ja byłam, ale nie było nic poza tym, jednym koszem, który stoi tam zawsze... Szkoda, bo myślałam, że coś (nie)zbędnego upoluję znowu wink Jedyne co kupiłam dzisiaj to po zgrzewce biedronkowej coli original - waniliowej i kawowej, złotówka za dwa litry big_smile Ta kawowa jest obłędna, żałuję, że wcześniej jej nie kupowałam wink No ale na święta będzie jak znalazł wink

25

Odp: Wyprzedaż w Biedronce

Teraz kawy są 20% tańsze, kupiłam już moje ulubione:)