1

Temat: Ferie zimowe nad morzem

Serdecznie polecam hotel Primavera Jastrzębia Góra, gdzie wasze dzieciaki z pewnością nie będą się nudzić. Znajdziecie tutaj wszelkie atrakcje dla całej rodziny - jest tutaj park wodny, spa, a ten przyjazny dzieciom hotel przygotował niezwykłe rozrywki na ferie zimowe 2015: zimowe wycieczki, chrzest eskimosa, party kids, wycieczki multimedialne i inne. Gorąco polecam

2

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Również polecam, byliśmy tam z dziewczyną - naprawdę super miejsce.

3

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Dla mnie zima jest najpiękniejsza w górach, nad morze wybieram się dopiero latem:)

4

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Ale zimą morze jest bardzo zdrowe, ze względu na jod, zwłaszcza dla dzieci, które często chorują. A Jastrzębia Góra i Primavera naprawdę jest dobrym miejscem, zwłaszcza, że ośrodek został wyróżniony jako Hotel Przyjazny Rodzinie: [url]http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowy-wypoczynek/[/url] smile jest odpowiednio przystosowane, gwarantuje również rozrywkę najmłodszym wink

5

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Morze zimą to super sprawa. Byłam ostatnio w Trójmieście na sylwestra i super się bawiłam. Poza tym jest mnóstwo zabytków i miejsc do zwiedzania, a na Starym Mieście też zawsze znajdzie się coś do robienia wink

6

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Jeżeli nad morzem, to na pewno nie nad zimnym Bałtykiem big_smile

7

Odp: Ferie zimowe nad morzem

A w tym roku coś planujecie nad morzem? smile

8

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Czemu nie. W zeszłym roku wybraliśmy się do Gdańska w grudniu i w tym roku pewnie znowu się wybierzemy przed świętami. Nie mam takiej dalekiej drogi ale na miejscu wolłę sobie wynająć apartament na dzień albo dwa. Dzieki temu jest więcej czasu. Morze zimą również ma wiele zalet. Na przyklad w zeszłym roku zobaczyłam zimowy sztorm oraz wrażenia niesamowite. Poza tym jest taniej, mniej turystów. Można wypocząć, spokojnie sobie wszystko zwiedzić.
Jakbyście szukały noclegu to najlepije będzie wynajać sobie własne mieszkanie. Zerknijcie sobie na stronę:
[url]http://www.dhapartamenty.pl/[/url]

Obecnie mozna tam wynająć sobie bardzo fajne mieszkanka w dobrych cenach .Dla większej grupki będzie to znacznie wygodniejsze niż hotel.

9

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Uwielbiam spacery w sztormowe dni nad morzem jest dużo jodu .

10

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Zawsze inna opcja!

11

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Jednak zimą wolę góry... Nad morze to dopiero jeżdżę od maja...

12

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Jak dla mnie za bardzo wieje nad morzem... No  i nie ma tego klimatu co w górach.

13

Odp: Ferie zimowe nad morzem

Bywa też ładna pogoda, a brak tłumów to dodatkowy atut.