1

Temat: Odzież ze skóry lubicie?

Jaki jest Was stosunek do odzieży skórzanej? Osobiście lubię nosić wybrane elementy garderoby, wykonane ze skóry, ale oczywiście nie wszystkie. O ile kurtki i płaszcze wręcz uwielbiam, o tyle spodnie np. już do mnie "nie przemawiają" . Ostatnio trafiłam na stronkę, na której znalazłam bardzo ciekawe kurtki skórzane  u muszę wam powiedzieć, że chyba zdecyduję się na zakup, bo są bardzo fajnie skrojone, a co najważniejsze jest w czym wybierać:)

2

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja lubię skórzane kurtki, ale takich sukienek czy spodni nie chciałabym nosić

3

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja z prawdziwej skóry kupuję tylko buty. To co prawda lekka hipokryzja, ale nic innego bym nie kupiła.

4

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja paski i buty, mam też skórzane rękawiczki i piórnik. Kiedyś chodziłam w skórzanym płaszczu. Chciałabym też skórzany portfel. Torebki z jasnej skóry bardzo mi się niszczyły - nie wiem jak to czyścić, żeby nie było śladu. Poza tym i tak wolę bardziej ekoskórę, choć na przykład rękawy w kurtce są jakieś dziwne, jakby przyciągały chłód.

5

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Nie lubię skórzanych ubrań i butów. Nie działają na mnie dobrze. Wolę inne. Teraz szukam butów sportowych a skórze mówię nie!

6

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja lubię tylko skórzane kurtki, spodni, czy sukienki zdecydowanie nie.

7

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja lubię tylko skórzane kurtki. Spodni bym takich nie założyła.

8

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Uwielbiam skórę mam spódnicę i kurtkę ,obawiam się ,że w spodniach w czasie upałów byłoby gorąco

9

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

A ja np mam odwrotnie. Skórzane spodnie uwielbiam, ale już np w kurtce się czuję jak w zbroi smile przymierzałam ostatnio w jakiejś sieciówce i od razu zdjęłam. Może to akurat tej firmy kurtki takie sztywne...

10

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

nie lubię prawdziwej skóry. pomijam już kwestie "eko".
skórzane buty są taaakie niewygodne (miałam różne marki, droższe, tańsze, szpilki, botki, balerinki) i rozwalają się tak samo szybko jak te ze sztucznej skóry. oprócz tego trzeba o nie lepiej dbać.
jakoś mi nie po drodze ze skórą.

11

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Jeśli mowa o rzeczach skórzanych to w mojej garderobie mam tylko buty i torebki.
Szczególnie jeśli chodzi o torebki to nie wyobrażam sobie, aby nie mieć choć jednej z wysokogatunkowej skóry.

12

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Skórzana kurtka to w mojej garderobie podstawa. Taka kurteczka pasuję praktycznie do wszystkiego, świetnie się prezentują, jest elegancka, dodają pazura. Ostatnio czarną ramoneskę kupiłam Mają duży wybór, wysoką jakość, dobrą cenę.

13

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ze względu na zwierzątka,skórki odpadają,no chyba,że sztuczne,to tak!!

14

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja nie mam aż takich sentymentów. Lubię wyroby z naturalnej skóry.

15

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja nie znoszę skórzanej odzieży. Jak już to kupuję z eko skóry ale bardzo rzadko. Ostatnio wpadła mi w oko odzież patriotyczna  Lubię polskie ubrania i staram się je kupować. Zauważyłam, że są bardzo dobre gatunkowo. Dzisiaj robiłam czystki w szafie i wywaliłam większość ubrań. Mam zamiar na nowo uzupełnić garderobę.

16

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

[quote=marza12341]Ze względu na zwierzątka,skórki odpadają,no chyba,że sztuczne,to tak!![/quote]
Też lubię sztuczną skórę. Ubranie ma dla mnie przede wszystkim fajnie wyglądać, a sztuczna jest do tego celu wystarczająca. Może nie jest zbyt trwała, ale dzięki temu tańsza i można taki element garderoby szybciej wymienić na inny, a ja lubię uzupełniać szafę smile

17

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Odzieży nie lubię, ale lubię strasznie skórzane torebki. Często szukam w sieci ciekawych promocyjnych ofert, ponieważ nie zawsze można kupić w dobrej cenie takie produkty.

18

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja najczęściej kupuję ubrania ze skóry ekologicznej. Ale buty mam z naturalnej, bo są bardziej wytrzymałe.

19

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Odzież ze skóry tak. Buty raczej nie. Wolę sportowe modele - używam new balanseów damskich i na komfort noszenia takiego obuwia nie mogę narzekać. Z typowo skórzanymi butami różnie u mnie bywało. Teraz więc tylko sportowe.

20

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Jak dla mnie ze skóry moga być tylko torebki, buty, ewentualnie jakieś drobne elementy garderoby: pasek, oryginalna bransoletka. Kurtek ani płaszczy nie trawię. No, kurtki jeszcze zniosę, ale moim zdaniem nie da się wyglądać dobrze w skórzanym płaszczu.

21

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

[img]https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/9/0/64109_3.jpg[/img]

To od Merg. Mała kasa, świetne buty, ładne, estetyczne, wygodne, ale to oczywiście kwestia styli jaki wam odpowiada.
Ja kocham takie klimatu - buty pasują mi na co dzień.

22

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Jak najbardziej lubię, w końcu takie ubrania nigdy nie wychodzą z mody, a dodatkowo skóra jest i ekologiczna i bardzo wytrzymała, taki zakup zazwyczaj jest po prostu na lata.

23

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Ja nie lubię.

24

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Odzieży skórzanej nie noszę. Za to buty i torebki lubię.

25

Odp: Odzież ze skóry lubicie?

Lubię smile Mam taką skórzaną ramoneskę i noszę praktycznie codziennie:
[img]https://img.ans-media.com/files/sc_staging_images/product/middle2_img_1125964.jpg[/img]

Kurtka jest bardzo uniwersalna:
pasuje do ubrań codziennych
jak również i do eleganckich ( w połąćzeniu ze zwiewną tiulową sukienką sprawia,że look jest bardzo rockowy i nowoczesny)
Przydała mi sie poza tym nie tylko w miesiącach wiosennych i jesiennych. Kurteczkę można nałożyć i latem kiedy pogoda nie dopisuje czy wieczorami.

Buty i torebki również preferuję skórzane. O wiele dłuzej się je nosi smile