Feromony – uwaga na podróbki!

16 lipca 2018, dodał: EKSPERTKA

Feromony świetnie nadają się do związków i są genialnym narzędziem do uwodzenia. Produktów reklamowanych jako feromony jest na rynku bardzo dużo, jednakże większość z nich to tanie wody toaletowe, które tak naprawdę zawierają śladowe ilości substancji czynnych lub nie zawierają ich w ogóle! Jak więc znaleźć produkt, który spełni nasze oczekiwania?

Uwaga na podróbki!

Feromony są bardzo drogie w produkcji, dlatego ich cena nie jest niska. Buteleczki od 5 do 25 ml kosztują kilkaset złotych. To korzystna cena, zważając na to, że wytworzenie 1 grama feromonów w laboratorium jest bardzo skomplikowane i kosztuje od 6 000 do 14 000 zł ! Produkty o wątpliwej jakości, które nie zawierają substancji czynnych, kosztują zazwyczaj kilkanaście złotych. Są to zazwyczaj jedynie wody toaletowe, które nie wpływają na płeć przeciwną, a kuszą ceną nieświadomych Klientów.

Analiza laboratoryjna

Portal Feromony.pl od wielu lat we współpracuje z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu i na bieżąco poddaje laboratoryjnej analizie feromony dostępne na polskim rynku. Okazuje się, że wiele z nich zawiera zbyt niskie stężenie substancji czynnych, aby miały one prawo działać. Należy więc kupować feromony z pewnego źródła. Na stronie Feromony.pl znajdziesz feromony z unikalną gwarancją na 365 dni. Przetestujesz feromony, a jeżeli nie zadziałają – dostaniesz zwrot pieniędzy!

Jak działają feromony?

Badania naukowe potwierdzają, że substancje feromonowe poprawiają nastrój i sprawiają, że jesteśmy bardziej otwarci w różnych sytuacjach życia codziennego. Feromony są bardzo często używane w kontekście seksualnym, ponieważ wzmacniają podniecenie aż o 200%! Niemniej podniecenie musi już istnieć, aby zostało wzmocnione. Feromony to nie magiczny eliksir, nie zrobią niczego za nas. To genialny suplement Twojej osobowości .

 

Czy feromony mają zapach?

Feromony to nie perfumy. Uwodzicielska moc feromonów nie płynie z jego zapachu, ale z działania na narząd nosowo-lemieszowy , skąd wpływa bezpośrednio na stany emocjonalne odbiorcy.
Feromony nie mają pachnieć, mają działać. Czyste feromony mają specyficzny zapach, który należy przykryć zapachem swoich perfum. Działanie jest wtedy podwójne – feromony działają na umysł podświadomy, a perfumy – świadomy. W ofercie Feromony.pl można znaleźć feromony bezwonne (na przykład NPA lub Pheromax) i z dodatkiem substancji perfumowanych (na przykład The Edge lub Relationship).

Zanim wybierzesz konkretne feromony, zastanów się który aspekt swojego życia chciałbyś poprawić.

Z poniższego poradnika dowiesz się, jakie feromony stosować w uwodzeniu, jakie w związku, a jakie w pracy:

Feromony.pl/poradnik-feromonow

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Gdzie iść na randkę?
Uwazam, ze kazdy moze skorzystac jesli wybierze portal odpowiedni dla siebie, ja osobiscie korzystam...
suplementy diety
Ja piję wyciskane soki z warzyw i owoców oraz 2x dziennie wit.D 2000j. plus...
Oczyszczanie organizmu
Krótko powiem. Niczego lepszego na pasożyty od EcoDetoxx na krajowym rynku nie znajdziesz,...
Tania apteka
W aptekach internetowych zazwyczaj jest taniej :D a na tej stronie można znaleźć informacje...