Feromony – czy warto je stosować?

1 sierpnia 2018, dodał: EKSPERTKA

W dzisiejszych czasach samotność jest problemem dla coraz większej grupy osób. Wiele osób jest nieśmiałych i wycofanych, ma problem z nawiązywaniem relacji. Nawet osoby na co dzień towarzyskie stresują się często w sytuacji, gdy poznają nową osobę, na której im zależy. Z tego powodu coraz więcej osób poszukuje sposobów, by uprościć nawiązywanie relacji. W ostatnim czasie wzrastającą popularnością cieszą się feromony. Wyjaśniamy, czym są feromony, na czym polega ich działanie oraz czy warto je stosować?

 

Czym są feromony i jaką funkcję pełnią w przyrodzie?

Feromony to substancje wykorzystywane przez wszystkie żywe organizmy do przekazywania sobie komunikatów, co umożliwia zdobycie zainteresowania innych osobników i w konsekwencji rozmnażanie. Feromony to lotne związki, które wpływają na uaktywnienie obszarów w mózgu odpowiedzialnych za popęd seksualny. Gdy wydzielamy intensywne feromony, jesteśmy postrzegani jako bardziej atrakcyjni w sensie towarzyskim i seksualnym.

Feromony Love&Desire – wygodne perfumy z feromonami

Feromony syntetyczne są identyczne z naturalnymi. Warto zainteresować się produktem, jakim są feromony marki Love&Desire w formie perfum. Stosujemy je dokładnie w ten sam sposób, co zwykłe perfumy. Wystarczy kilka kropel przed spotkaniem lub imprezą. Na pierwszy rzut oka feromony Love&Desire niczym nie różnią się od standardowych perfum. Inni nie zorientują się, że ich użyłeś, podświadomie jednak będą podatni na ich działanie. Feromony docierają do mózgu, gdzie wywołują silne reakcje, takie jak podniecenie seksualne, sympatia, zainteresowanie, a nawet uczucie zakochania.

Staniesz się bardziej pewny siebie, osoby w Twoim otoczeniu będą uważały Cię za atrakcyjnego, zwrócisz na siebie uwagę. Jednocześnie Twoi rozmówcy będą bardziej zrelaksowani i gotowi do interakcji. W ten sposób łatwiej Ci będzie przełamać „pierwsze lody”.

Dla kogo odpowiednie będą feromony Love&Desire?

Perfumy Love&Desire produkowane są w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn. Odpowiednie są one dla wszystkich osób, które chcą łatwiej zawierać kontakty towarzyskie, wypadać korzystniej w otoczeniu innych ludzi. Dobrym pomysłem będzie spryskanie się perfumami Love&Desire przed randką, czy imprezą, gdzie możesz spotkać osoby, którym chcesz się podobać. Feromony mogą być jednak przydatne również w oficjalnych sytuacjach – na przykład mogą dodać Ci pewności siebie podczas służbowego spotkania. Co ważne, każdy może je stosować – również osoby, które przyjmują leki. Feromony nie wchodzą z nimi w reakcje.

Czy warto stosować feromony Love&Desire?

Feromony Love&Desire są bardzo pozytywnie oceniane przez osoby, które je testowały. Ich stosowanie przełożyło się z znaczący sposób na poprawę samooceny, poskutkowało wzrostem pewności siebie. Osoby, które używały perfum z feromonami Love&Desire łatwiej wchodzą w interakcje z innymi oraz czerpią z relacji większą satysfakcję. Niektórym osobom stosowanie feromonów ułatwiło nawiązanie bliższych znajomości z kimś, kim były zainteresowane, co czasem skutkowało zbudowaniem związków.

 

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Oryginalna elegancja - różowe złoto i kwiatowe motywy na tarczy!
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Ile już udało Wam się schudnąć?…
ja juz 4 kg :) ale zaczelam chudnac dopiero jak pani dietetyk sporzadzila...
Jak odchudzac się rozsądnie ?
na pewno skutecznie bedzie odchudzac sie z pomoca dietetyka, ja chodze do pani Elzbiety...
Poszukiwany dobry fryzjer - Mazowsz…
a Figaro w Warszawie? maja 3 dobre salony, sama korzystam z ich uslug...
Dekoloryzacja
ja robilam dekoloryzacje, w Figaro w Warszawie, pani Paulina mnie obslugiwala, super fryzjerka,...