Endermologia zwalcza cellulit?

26 listopada 2010, dodał: Redakcja


Endermologie® zwalcza cellulit?

A. Jest wiele zabiegów i technologii pomagających w walce z cellulitem, czym powinniśmy kierować się, aby wybrać najbardziej skuteczny?
Na rynku jest dostępnych wiele metod wykorzystywanych w terapii cellulitu, m.in.: ultradźwięki, lasery biostymulujące, fale radiowe, elektrostymulacja, mezoterapia, masaże, podczerwień, presoterapia i inne. Są to metody mniej lub bardziej inwazyjne, z wykorzystaniem prostej lub bardziej zaawansowanej technologii, co nie zawsze oznacza skuteczniejszej.
W związku z tym, że przyczyn powstawania cellulitu jest wiele, a zmiany jakie zachodzą w tkance są bardzo złożone o doborze odpowiedniej metody powinien decydować terapeuta na podstawie dokładnej diagnozy i przeprowadzonego wywiadu z klientką. Większość wymienionych metod zazwyczaj działa lokalnie i jednokierunkowo, dlatego aby uzyskać dobre rezultaty warto łączyć różne terapie.
Endermologie®  działa wielokierunkowo na różne zmiany zachodzące w tkance w trakcie powstawania cellulitu, dlatego jest uznana  za jedną z najskuteczniejszych metod  w walce z tym estetycznym defektem skóry.

Dlaczego powinniśmy wybierać oryginalne zabiegi Endermologie®, czym odróżniają się od konkurencji?

Jeśli chodzi o Endermologie® trudno tutaj mówić o bezpośredniej konkurencji, bo jest to metoda unikalna. W odróżnieniu od podobnie wyglądających aparatów, opatentowana technologia głowicy zabiegowej urządzenia firmy LPG® posiada aktywne rolki napędzane elektrycznie. To właśnie ich praca zapewnia perfekcyjny masaż zassanej do głowicy fałdy skórnej. Jednym słowem Endermologie® jest formą masażu mechanicznego a nie jak w przypadku innych urządzeń masażu podciśnieniowego. Zasada jej działania opiera się na zjawisku mechanotransdukcji.
Oprócz technologii wykorzystywanej w Endermologie® ważnym elementem jest technika wykonywania zabiegu. Protokoły zabiegowe zostały opracowane przez zespół najlepszych międzynarodowych specjalistów. Połączenie najnowszej technologii z odpowiednim sposobem wykonywania masażu perfekcyjnie dopasowanego do problemu klienta pozwala na uzyskanie zaskakująco dobrych rezultatów.

B. Jakie są korzyści ze stosowania Endermologie®, po jakim czasie możemy spodziewać się efektów?

Endermologie® jest metodą bezinwazyjną, pobudzającą w naturalny sposób procesy zachodzące w tkance. Po serii zabiegów zawsze uzyskujemy efekty terapeutyczne, co zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Metoda ta znacznie usprawnia krążenie żylne i limfatyczne, pobudza metabolizm komórkowy, odbudowuje strukturę skóry, uaktywnia lipolizę, produkcję kolagenu i elastyny. Ten wielokierunkowy sposób oddziaływania przekłada się na doskonałe efekty estetyczne, czyli wygładzenie skóry objętej cellulitem, redukcja lokalnych otłuszczeń , ujędrnienie i modelowanie skóry. W jakim czasie uzyskamy taki rezultat terapii uzależnione jest od stylu życia klienta, stanu skóry i organizmu. Pierwsze wizualne efekty pojawiają się w połowie ustalonej serii zabiegów. Endermologie® jest  jedyną z wymienionych metod, która powinna być włączona w styl życia klienta jako zabieg podtrzymujący oraz jak każdy głęboki relaksujący masaż poprawiający samopoczucie klienta.
Endermologie® w liczbach:

● 22 lata na rynku w ponad 100 krajach
● 37 tysięcy sprzedanych urządzeń na świecie
● 160 milionów zabiegów dziennie
● 250 gabinetów w Polsce
● 85 badań naukowych

www.polmax.eu

Przeczytaj również:

 1. Peelingi – prawdy i mity
 2. Zasiedzieć się na śmierć!
 3. Jak skutecznie zwalczyć cellulit?
 4. Terapia dwutlenkiem węgla
 5. Okropny cellulit – dyskusjaMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Endermologia zwalcza cellulit?

 1. avatar Kasia pisze:

  Tak, endermologia zwalcza cellulit i wiem to z autopsji.
  Sama chodziłam na te zabiegi w OME Kuźniczki w Gdańsku.
  Polecam!

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak zadbać o skórę na szyi?
Jeżeli Twoja skóra jest sucha to polecam Ci dodawanie oleju lnianego do kąpieli,...
Jak przygotować samochód do wiosny?…
Sądzę, że mój będzie już przygotowany, bo dopiero go kupię u dealera MINI Bawaria...
Niskokaloryczne produkty
Nie katuj się dietą, a po prostu zmniejsz ilość jedzenia :) żadna...
Wzorzyste rajstopy - do jakich krea…
Wzorzyste rajstopy najlepiej będą wyglądały przy kreacjach jednolitych, w przeciwnym wypadku będziesz miała wrażenie pstrokacizny. __________________________________________ https://www.beauty.com.pl/...