URODA I ZDROWIE

Endermologia zwalcza cellulit?

26 listopada 2010, dodał: Redakcja


Endermologie® zwalcza cellulit?

A. Jest wiele zabiegów i technologii pomagających w walce z cellulitem, czym powinniśmy kierować się, aby wybrać najbardziej skuteczny?
Na rynku jest dostępnych wiele metod wykorzystywanych w terapii cellulitu, m.in.: ultradźwięki, lasery biostymulujące, fale radiowe, elektrostymulacja, mezoterapia, masaże, podczerwień, presoterapia i inne. Są to metody mniej lub bardziej inwazyjne, z wykorzystaniem prostej lub bardziej zaawansowanej technologii, co nie zawsze oznacza skuteczniejszej.
W związku z tym, że przyczyn powstawania cellulitu jest wiele, a zmiany jakie zachodzą w tkance są bardzo złożone o doborze odpowiedniej metody powinien decydować terapeuta na podstawie dokładnej diagnozy i przeprowadzonego wywiadu z klientką. Większość wymienionych metod zazwyczaj działa lokalnie i jednokierunkowo, dlatego aby uzyskać dobre rezultaty warto łączyć różne terapie.
Endermologie®  działa wielokierunkowo na różne zmiany zachodzące w tkance w trakcie powstawania cellulitu, dlatego jest uznana  za jedną z najskuteczniejszych metod  w walce z tym estetycznym defektem skóry.

Dlaczego powinniśmy wybierać oryginalne zabiegi Endermologie®, czym odróżniają się od konkurencji?

Jeśli chodzi o Endermologie® trudno tutaj mówić o bezpośredniej konkurencji, bo jest to metoda unikalna. W odróżnieniu od podobnie wyglądających aparatów, opatentowana technologia głowicy zabiegowej urządzenia firmy LPG® posiada aktywne rolki napędzane elektrycznie. To właśnie ich praca zapewnia perfekcyjny masaż zassanej do głowicy fałdy skórnej. Jednym słowem Endermologie® jest formą masażu mechanicznego a nie jak w przypadku innych urządzeń masażu podciśnieniowego. Zasada jej działania opiera się na zjawisku mechanotransdukcji.
Oprócz technologii wykorzystywanej w Endermologie® ważnym elementem jest technika wykonywania zabiegu. Protokoły zabiegowe zostały opracowane przez zespół najlepszych międzynarodowych specjalistów. Połączenie najnowszej technologii z odpowiednim sposobem wykonywania masażu perfekcyjnie dopasowanego do problemu klienta pozwala na uzyskanie zaskakująco dobrych rezultatów.

B. Jakie są korzyści ze stosowania Endermologie®, po jakim czasie możemy spodziewać się efektów?

Endermologie® jest metodą bezinwazyjną, pobudzającą w naturalny sposób procesy zachodzące w tkance. Po serii zabiegów zawsze uzyskujemy efekty terapeutyczne, co zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Metoda ta znacznie usprawnia krążenie żylne i limfatyczne, pobudza metabolizm komórkowy, odbudowuje strukturę skóry, uaktywnia lipolizę, produkcję kolagenu i elastyny. Ten wielokierunkowy sposób oddziaływania przekłada się na doskonałe efekty estetyczne, czyli wygładzenie skóry objętej cellulitem, redukcja lokalnych otłuszczeń , ujędrnienie i modelowanie skóry. W jakim czasie uzyskamy taki rezultat terapii uzależnione jest od stylu życia klienta, stanu skóry i organizmu. Pierwsze wizualne efekty pojawiają się w połowie ustalonej serii zabiegów. Endermologie® jest  jedyną z wymienionych metod, która powinna być włączona w styl życia klienta jako zabieg podtrzymujący oraz jak każdy głęboki relaksujący masaż poprawiający samopoczucie klienta.
Endermologie® w liczbach:

● 22 lata na rynku w ponad 100 krajach
● 37 tysięcy sprzedanych urządzeń na świecie
● 160 milionów zabiegów dziennie
● 250 gabinetów w Polsce
● 85 badań naukowych

www.polmax.eu

Przeczytaj również:

 1. Peelingi – prawdy i mity
 2. Zasiedzieć się na śmierć!
 3. Jak skutecznie zwalczyć cellulit?
 4. Terapia dwutlenkiem węgla
 5. Okropny cellulit – dyskusja


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Endermologia zwalcza cellulit?

 1. avatar Kasia pisze:

  Tak, endermologia zwalcza cellulit i wiem to z autopsji.
  Sama chodziłam na te zabiegi w OME Kuźniczki w Gdańsku.
  Polecam!

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zajadanie stresu
Ja może nie zajadam stresu ale czasami jem w stresie, szybko i zaraz...
Kurtka czy płaszcz?
Zgadzam się z poprzedniczką. Osobiście miałam kiedyś płaszcz, bo tak bardzo mi się podobał....
zakupy przez internet
Ja ostatnio jeszcze zamawiałam torebki i worki foliowe na nowaplast.pl Ponieważ ich produkty...
czy szampony z olejkami działają?
Mam taki szampon, z samym myciem nie ma problemu, ale zauważyłam że szybciej...