Dzień Kobiet z Greenhouse – konkurs – wyniki!

5 marca 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

_woman-dandelion-nature1

Serdecznie dziękujemy wszystkim Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku za udział w konkursie z okazji Dnia Kobiet. Nagrodami w konkursie były zestawy bio-kosmetyków marki Eubiona.

ZADANIE KONKURSOWE: Odpowiedz na pytanie: Największym wrogiem kobiety jest… (?)

Liczymy na oryginalne, ciekawe i humorystyczne odpowiedzi. Cenimy indywidualność i kreatywność. Pamiętajcie – nie tolerujemy plagiatów!

Nagrodami w konkursie były 2 (dwa) zestawy bio-kosmetyków marki Eubiona:

ZESTAW I: Z ALOESEM i GRANATEM
1) EMULSJA DO CIAŁA Z ALOESEM I GRANATEM (200 ml)
2) ŻEL POD PRYSZNIC Z ALOESEM I GRANATEM (500 ml)
3) WODA DO TWARZY (TONIC) z ALOESEM I GRANATEM (100 ml)

ZESTAW II: MIODOWO-ZIOŁOWY
1) KREM DO TWARZY NA NOC Z GINGO (50 ml)
2) MIODOWO – ZIOŁOWA EMULSJA DO CIAŁA Z GINGO (200 ml)
3) MIODOWO – ZIOŁOWY ŻEL POD PRYSZNIC Z GINGO (500 ml)

Konkurs trwał od dnia 5 marca do dnia 9 marca 2014 roku. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 12 marca 2014 roku. Zapraszamy do zabawy!

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA STRONY FB SPONSORA KONKURSU – GREENHOUSE

Wszystkim ogromnie dziękujemy za udział w zabawie. Cieszy nas ogromna aktywność i mnóstwo komentarzy, które otrzymaliśmy jako zgłoszenia konkursowe. Aż miło czytać, a jeszcze milej widzieć tak duże zaangażowanie. Po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi redakcyjne jury postanowiło przyznać nagrody, za następujące interpretacje tematu:

Alicja Ko-k: Największym wrogiem kobiety jest… złość. Ten grymas, który wykrzywia rysy, sprawia, że twarz staje się czerwona lub blada jak u wampira, po zbyt długim poście. Złość, która nie pozwala myśleć, zatapia intelekt w porywie emocji, nie zawsze słusznie, na pewno gwałtownie. Kobieta w złości nie wygląda, staje się potworną groteską samej siebie, a kobieta w furii – istną diablicą. A złościć się z kokieterią – nie ma takiego zestawu! Piękna złośnica ze zmarszczonym noskiem, to tylko wymysł poetyckiego umysłu, kobieta pięknem nie grzeszy, jeśli popada w skrajny stan uniesienia gniewem. Nie przystoi też kobiecie na byle co się dąsać i obnosić swoje niezadowolenie, z dumą pawiana na wybiegu. Prawdziwa kobieta i dama, zachować zawsze się potrafi, nie unosi się w towarzystwie, a z właściwą sobie przebiegłością tak postępuje, aby dać do zrozumienia, co czuje i co myśli. Piękno kobiety to jej niezrównany sposób na dialog z samym diabłem, z którego wyjdzie z uniesioną głową i leciutkim uśmiechem na ustach. Nigdy z grymasem, nigdy z gniewem. Wroga należy pokonać – złość schować pod uśmiechem. I to jest cecha prawdziwej kobiety…

Gabriela A.: Największym wrogiem kobiety jest…lusterko,
takie na prawdy świata niezwykłe okienko,
które kłamać nie umie, zawsze prawdę powie,
jak wyglądasz dzisiaj i co masz na głowie.
Nigdy nie ukryje prawdziwej porażki,
wypomni krzywy węzeł tej nowej apaszki,
którą zawiązałaś, aby zgodnie z modą
wyglądać elegancko i mieć coś pod brodą.
Ukaże źle upięty kosmyk tuż za uchem,
bladość ciężkiej nocy, jakbyś była duchem.
Liftingu nie zrobi, zmarszczki nie wygładzi,
a jeszcze defekt podkreśli, na odbiciu twarzy.
Makijażu maskę – też odbija ładnie,
dobry humor z rana, bardzo często kradnie.
Jak się mu wykrzywiasz, odda każdy grymas,
odpowie Ci zawsze, gdy go w ręce trzymasz.
Kompromisu nie zna, żadnej galanterii,
brak mu tej kobiecej, słodkiej kokieterii.
Wrogiem numer jeden jest każdej kobiety,
bowiem prawdą kłuje. Zawsze i niestety.

 

O NAGRODACH:

EMULSJA DO CIAŁA Z ALOESEM I GRANATEM

Aloes oraz granat nawilżają zarówno cerę normalną jak i suchą. Wysuszona skóra odzyskuje swoje naturalne piękno.
Balsam odświeża, ożywia, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów.

_Aloesowa_piel__g_5093acd134f57_200x200Sposób użycia: Stosować po prysznicu lub kąpieli na wilgotną skórę. Delikatnie rozprowadzić balsam kolistymi ruchami.

Zalety balsamu:
– 100% wszystkich składników pochodzi z surowców naturalnych
– 18,37 % wszystkich składników pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
– 98,7 % wszystkich składników roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych.
Certyfikat: ECOCERT
Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, konserwujących oraz zapachowych. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Kosmetyk wegański.

INCI: Water hydroalcoholic of aloe extract*, soya oil*, glycerin fatty acid ester, glycerin stearin citric acid ester, triglyceride, olive oil*, aloe vera extract*, pomegranate extract*, shea butter*, jojoba oil*, hydrogenated coco glycerides, natural vitamin E, sorbitol, natural humectant sodium PCA, xanthan, hydrogenated lecithin, ethyl alcohol, mix of essential oils, limonene, linalool, citronellol
* ingredients from organic farming
Pojemność 200 ml/Cena: 41,60 zł

ŻEL POD PRYSZNIC Z ALOESEM I GRANATEM

Posiada doskonałe właściwości myjące, a nasiona granatu wspaniale nawilżają skórę, chroniąc ją jednocześnie przed wysuszeniem.
Żel pod prysznic z wyciągiem z aloesu i granatu pozwala cieszyć się przez cały dzień. Posiada doskonałe właściwości myjące, a nasiona granatu wspaniale nawilżają skórę, chroniąc ją jednocześnie przed wysuszeniem.

_show_image_in_imgtag.php1Zalety żelu:
– 100% wszystkich składników pochodzi z surowców naturalnych
– 10% wszystkich składników pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
– 96,5% wszystkich składników roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, konserwujących oraz zapachowych. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Kosmetyk wegański.
Certyfikat: ECOCERT

INCI: Water hydroalcoholic of aloe vera*, lauryl glucoside, aloe vera hydrolate*, gentle tenside, pomegranate hydrolate*, coco-glucoside, sorbitol, sea salt, a natural emulsifier, betaine, natural humectant sodium PCA, alcohol, mix of essential oils, limonene, linalool, citronellol, citric acid, phytic acid
* ingredients from organic farming
Pojemność: 500 ml/Cena: 45,95 zł

WODA DO TWARZY – TONIC Z ALOESEM

Ekstrakt z aloesu i granatu odświeżają i tonizują skórę, zapobiegając jej przesuszeniu.
Delikatny tonik do twarzy. Ekstrakt z aloesu odśwież skórę każdego dnia bez wysuszania jej. Hydrolat z granatu ożywia skórę.

_show_image_in_imgtag.phpSposób użycia: nakładać na skórę wacikiem lub chusteczką. Rano doskonały dla orzeźwienia, a wieczorem dla zrelaksowania oraz zbalansowania skóry.

Zalety toniku:
– 100% składników pochodzi z surowców naturalnych
– 20% składników pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
– 95% składników roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych

Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, konserwujących oraz zapachowych. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Kosmetyk wegański.

INCI: water hydroalcoholic of aloe vera*, aloe vera water*, pomegranate water*, witch hazel extract, alcool, hyaluronate, mix of essential oils, limonene, linalool, citronellol
* ingredients from organic farming
Certyfikat: Ecocert
Pojemność: 100 ml/Cena: 21,95 zł

KREM DO TWARZY NA NOC Z GINGO

Ekstrakty z miodu oraz gingo wspierają regenerację oraz odbudowę skóry w czasie snu oraz sprawiają, że skóra staje się gładka i wypoczęta. Dla suchej i zniszczonej skóry.

_Miodowo_____zioZalety kremu:
– 100% składników pochodzi z surowców naturalnych
– 21,22% składników pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
– 97,9% składników roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
Informacje dodatkowe: Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, konserwujących oraz zapachowych. Produkt nie był testowany na zwierzętach.
Certyfikat: ECOCERT

INCI: water hydroalcoholic of melissa*, soya oil*, triglyceride, natural glycerin, fatty alcool, lecithin, alcohol, shea butter*, polyglycerin fatty acid ester, melissa-extract*, honey, lemon grass extract*, aloe vera extract*, jojoba oil*, olive oil*, lactic acid and glycerin used as emulsifier, gingko extract, xanthan, natural vitamin E, natural humectant sodium lactate, milk acid, limonene
* ingredients from organic farming

Sposób użycia: Po oczyszczeniu skóry nałożyć  cienką warstwę kremu i  delikatnie wmasować.
Pojemność: 50 ml/Cena: 39,80 zł

MIODOWO – ZIOŁOWA EMULSJA DO CIAŁA Z GINGO

Zawarte w balsamie ekstrakty z ziół i miód mają właściwości ochronne i pielęgnujące. Ekstrakty z gingo nadają skórze witalności i chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem.
Balsam do ciała z gingo jest doskonałym uzupełnieniem do miodowego żelu pod prysznic. Zawarte w balsamie ekstrakty z ziół i miód mają właściwości ochronne i pielęgnujące.

_Miodowo_Zalety balsamu:
– 100% wszystkich składników pochodzi z surowców naturalnych
– 15,9 % wszystkich składników pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
– 97,7 % wszystkich składników roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, konserwujących oraz zapachowych. Produkt nie był testowany na zwierzętach.
Certyfikat: ECOCERT

INCI: water hydroalcoholic of ginkgo extract*, soya oil*, triglyceride, glycerin fatty acid ester, glyceryl stearate citrate, melissa hydrolate*, honey, olive oil*, ginkgo extract, shea butter*, jojoba oil*, hydrogenated coco glycerides, natural vitamin E, hydrogenated lecithin, natural humectant sodium PCA, sorbitol, xanthan, ethyl alcohol, mix of essential oils, limonene, linalool, citronellol
* ingredients from organic farming
Pojemność: 200 ml/Cena: 39,50 zł

MIODOWO – ZIOŁOWY ŻEL POD PRYSZNIC Z GINGO

Miód  oraz ekstrakty ze starannie wybranych ziół rewitalizują i nawilżają skórę. Regenerujące właściwości drzewa ginkgo dostarczają skórze witalności i poprawiają jej elastyczność.  Miodowo-ziołowy żel pod prysznic jest doskonałym orzeźwieniem na początek dnia.

_show_image_in_imgtag.php2Zalety żelu:
– 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego
– 12% wszystkich składników pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
– 95.9% składników roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
Nie zawiera składników pochodzących z martwych zwierząt, syntetycznych środków barwiących, konserwujących oraz zapachowych. Produkt nie był testowany na zwierzętach.
Certyfikat: ECOCERT

INCI: water hydroalcoholic of calendula*, lauryl glucoside, calendula hydrolate*, gentle tenside, pomegranate hydrolate*, detergent derived from coconuts, honey, ginkgo extract, sorbitol, sea salt, a natural emulsifier, betaine, natural humectants sodium PCA, ethyl alcohol, mix of essential oils, limonene, linalool, citronellol, citric acid, phytic acid
* ingredients from organic farming
Pojemność: 500 ml/Cena: 40,00 zł

EUBIONA – Pielęgnacja urody w harmonii z naturą

Uroda jest wyrazem dobrego samopoczucia i zadowolenia.
Dla wymagających klientów eubiona oferuje sześć linii produktów, które łączą codzienną pielęgnację przy pomocy niepodrobionych substancji czynnych wziętych z natury z pieszczotami dla duszy.
Linie pielęgnacyjne FACE, BODY, ACTIVE, SENSITIVE, HAIR i SUN stawiają na składniki pochodzące z kontrolowanych upraw biologicznych i ich innowacyjne kombinacje.
Dla zachowania szczególnej jakości biologicznych kosmetyków Eubiona stosujemy wyłącznie wysokowartościowe substancje naturalne: cenne oleje naturalne, wartościowe ekstrakty z ziół i szlachetne wyciągi z kwiatów.

ZALETY:
– Produkty eubiona produkowane są bez emisji CO2
– Wiele produktów eubiona ma charakter wegański. Wyjątkami są balsamy do ust w sztyfcie oraz krem do stóp (wosk pszczeli), spray do włosów hydro (szelak) i produkty z esencjami miodowo-ziołowymi (czysty, pozyskiwany naturalnie miód).
– W produktach eubiona stosowane są jedynie delikatne środki powierzchniowo czynna na bazie cukru lub kokosa, które są w 100% biodegradowalne bez szkód dla środowiska i w ciągu 48 godzin. Więcej niż 98% nawet już w ciągu 24 godzin. Poprzez to stosowanie środków do natrysków eubiona i szamponów eubiona nie prowadzi do zmniejszenia ilości mikroorganizmów.
– Produkty eubiona nie zawierają żadnych syntetycznych konserwantów, środków zapachowych i barwników.
– Produkty eubiona nie zawierają silikonów, pochodnych oleju mineralnego i ropy naftowej.
– Przy każdym produkcie prezentuje się otwarcie zawartość procentową składników naturalnych i biologicznych.
– Produkty eubiona są regularnie kontrolowane i certyfikowane przez ECOCERT Biokosmetik:
– Kosmetyki naturalne i biologiczne zgodne ze standardami Ecocert, certyfikowane przez Ecocert Greenlife.

Linię pielęgnacyjne eubiona sprawią, że pielęgnacja urody stanie się harmonijnym doświadczeniem zmysłowym służącym pielęgnacji urody w harmonii z naturą.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

78 komentarzy do Dzień Kobiet z Greenhouse – konkurs – wyniki!

 1. avatar inez pisze:

  Największym wrogiem kobiety jest… Hm, to ciekawe zagadnienie, bo to co może się wydawać największym wrogiem kobiety, może też być sprzymierzeńcem, choćby czas, daje się nam we znaki jego upływ i nie lubimy tego co robi z naszym ciałem, jak zmienia naszą twarz, ani tego, że pędzi nieubłaganie i nie mamy na to wpływu. Ale z drugiej strony dzięki niemu zmieniamy się też na lepsze, rozwijamy się, zyskujemy siłę, mądrość życiową, doświadczenie, leczy nas z kompleksów i pozwala lepiej poznać siebie… Podobnie inna kobieta, wiadomo, nie od dziś, że kobiety są „podstępne i zdradzieckie“ ;) i wiele cech, niekoniecznie pozytywnych można tu wymienić, potrafią zajść za skórę. Ale z drugiej strony inna kobieta może być dla nas najlepszą przyjaciółką na całe życie, taką, która doradzi, pocieszy, zrozumie, będzie dzielić z nami radości i smutki… Mężczyzna też może stać się wrogiem, który niszczy w kobiecie poczucie własnej wartości i czyni ją nieszczęśliwą, ale ten właściwy, kochający, potrafi sprawić, że kobieta rozkwitnie, będzie czuła się bezpieczna, spełniona i szczęśliwa. Wymieniać tak można bez końca, wszystko zależy od tego jak postrzegamy różne sprawy, jakich dokonujemy wyborów, jakimi ludźmi się otaczamy i jak podchodzimy do życia, wbrew pozorom nic nie jest jednoznaczne i chyba od nas w dużym stopniu zależy jakich i jak wielu mamy wrogów…

 2. avatar ilonar2301 pisze:

  Największym wrogiem kobiety jest… jej własny mąż:
  1. – Kochanie, nie mam się w co ubrać.
  – Włóż cokolwiek, we wszystkim wyglądasz tak samo. Yyyy, znaczy się- tak samo ładnie :]
  2. – Kochanie co dzisiaj na obiad?
  – Yyy, a myślałem, że dzisiaj Twoja kolej na gotowanie.
  3. – Kochanie, dlaczego lodówka jest pusta? Miałeś dzisiaj zrobić zakupy.
  – Nie, to Ty miałeś zrobić dzisiaj zakupy…
  – Yyyy, przecież wysłałem Ci SMS-a, że nie dam rady. Ups. Do mamusi wysłałem… Bo wiesz, to chyba dlatego, że tak bardzo przypominasz mi mamusię :]

 3. avatar Krystyna pisze:

  Największym wrogiem kobiety jest druga kobieta. To przez drugą kobietę cierpimy, gdy zabiera nam męża a dzieciom ojca. Kobieta potrafi drugą kobietę obgadywać, upadlać, krytykować a nawet cieszyć się z jej nieszczęścia. Dlatego zawsze traktuje swoje koleżanki z pewnym dystansem.

 4. avatar zababu pisze:

  Największym wrogiem kobiety jest mężczyzna nieodpowiedni, bo z nim żaden dzień nie może być przedni. On swej ukochanej nie zmotywuje do działania i tylko jej życiową energię będzie pochłaniał. Nie będzie również wsparciem, ostoją w potrzebie i nigdy nie przytuli czule do siebie. Przy nim żadna kobieta nie rozkwitnie niczym pąk różany, bo on z pewnością nie wie jak to jest być zakochanym. Z jego ust nie popłynie też komplement piękny, bo taki mężczyzna nie dostrzega nawet spojrzeń ponętnych. Pod jego wpływem płeć piękna tylko wątpić z czasem zaczyna w swe wartości i dla własnego ego nie ma litości. Dla dobra więc samej siebie każda kobieta powinna jak najlepiej dobierać płci przeciwnej towarzystwo, a wtedy jak w najpiękniejszych marzeniach spełni się wszystko.

 5. avatar ankasss pisze:

  Największym wrogiem kobiety jest brak pewności i wiary w siebie. To on szepcze nam do ucha „masz zmarszczki, nadwagę – jesteś nie atrakcyjna”, „z pewnością sama sobie nie poradzisz”, „studia, praca, kariera – przecież Ty się do tego nie nadajesz”. To on sprawia, że zamykamy się na ludzi, na świat, na życie. I zaczynamy „gnuśnieć”:). A przecież to bzdury, przecież każda kobieta ma w sobie piękno, siłę i odwagę. Wystarczy tylko pokonać strach i stereotypy. Wystarczy uwierzyć w siebie i poznać własną wartość. Odkryć w sobie pasję i malować nią każdy dzień.

 6. avatar Maria pisze:

  Największym wrogiem kobiety jes starość

 7. avatar Katarzyna pisze:

  Największym wrogiem kobiety jest samotność i druga kobieta.Poderwie Ci faceta,nieważne jest dla niej to,że jest on mężem i ojcem dzieci.Obgada Cię,cały czas intryguje.Kobieta jako wróg jest straszna.Mści się bez opanowania.Wolę mieć już za wroga mężczyznę ;)

 8. avatar Agnieszka pisze:

  Największym wrogiem kobiety najczęściej bywa… FACET!
  Dziwne? Już swoje zdanie na własnym przykładzie tłumaczę:
  Otóż ja jestem z Wenus, a facet mój gdzieś z Marsa,
  Gdy ja śnię o zakupach, to on o azylu typu warsztat…
  On telewizję wprost kocha, ja książki czytam namiętnie,
  Ostatnie słowo w dyskusji każde z nas miewa chętnie ;)
  Sypiamy w pozycji łyżeczek, a czasem walczymy na noże
  A w „te dni” czuję, że wroga gorszego już być nie może! ;)

FORUM - bieżące dyskusje

Wypełnianie zmarszczek - Restylane
Głębokie zmarszczki powstają głęboko w skórze, a tam żaden krem nie dotrze...
mleczko do demakijażu
Dla mnie mleczka są za tłuste i za ciężkie, wolę płyny micelarne
Sklep CCC
Kiedyś to był tani skklep, ale teraz tylko w promocji coś jest tam...
Masaż ultradźwiękowy
Zawsze te urządzenia do użytku domowego mają mniejsze działanie, bo wiadomo że klienta...