Dzbanki Aquaphor Epoka lodowcowa! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Dzbanki Aquaphor Epoka lodowcowa!

12 lipca 2016, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Aquaphor_Kitchen_227

Woda – symbol życia, płodności i oczyszczenia. Jeden z czterech podstawowych żywiołów. Nadaje blask oczom, gładkość skórze, zapewnia doskonałe samopoczucie i dobry nastrój. Czysta woda – to skarb i zdrowie.

Wodę należy pić regularnie, najlepiej małymi łykami i w nie za dużych ilościach. Lepiej jest pić częściej a mniej niż dużo za jednym razem. Przyjmuje się, że człowiek powinien dostarczać 1 ml wody na 1 kcal spożywanego pokarmu lub 30 ml na 1 kg (albo 1 litr na 30 kg) masy ciała, co w praktyce przekłada się na około 1,5 – 3,5 litrów wody dziennie. Wraz ze wzrostem aktywności ruchowej oraz temperatury otoczenia należy zwiększać jej spożycie. Woda jest niezbędna do życia, a nawet niewielkie odwodnienie jest dla nas niekorzystne. Kobietom picie wody pomaga nie tylko dbać o zdrowie, ale też zachować piękny i młody wygląd.

Ważna jest jednak zarówno ilość wody, jak i jej jakość. Nie należy pić większych ilości wody przegotowanej, która z zasady jest hipotoniczna i tym samym zwiększa wydalanie wody przez nerki, przyspieszając odwodnienie organizmu. Nie zaleca się także picia napojów gazowanych, gdyż znajdujący się w nich dwutlenek węgla, uwalniany w żołądku, rozciąga jego ściany, co powoduje pobudzenie zakończeń nerwowych i zahamowanie pragnienia, a także często uczucie głodu. Najlepiej pić niegazowane wody mineralne i źródlane. Jednak dobrej jakości woda sporo kosztuje. Ogromnym problemem jest też noszenie zgrzewek ze sklepu do domu, bo to spory ciężar.

Aquaphor_Kitchen_287

Najtańszy i najłatwiejszy sposób na poprawę jakości wody przeznaczonej do spożycia w domu to dzbanek filtrujący. Sami możemy dobrać rodzaj filtra do naszych potrzeb. Optymalnym rozwiązaniem są praktyczne, eleganckie i wygodne dzbanki filtrujące, które mogą być przy tym również bardzo wydajne. Wybierać możemy w szerokiej gamie filtrów AQUAPHOR. W ofercie producenta znajdziemy niedrogie dzbanki filtrujące, filtry nakranowe i bardziej skomplikowane systemy podzlewozmywakowe. Te ostatnie są one wyposażone w oddzielny kran, czy też wydajne, skoordynowane systemy kompleksowego oczyszczania wody. Wszystkie one gwarantują wysoką jakość oczyszczania. Niektóre nawet dodatkowo mineralizują wodę.

phpcyf9wv

Każdy dzbanek filtrujący posiada wkład filtrujący zbudowany z podobnych składników – aktywnego węgla, odpowiedzialnego za podstawowe oczyszczanie wody, jak również żywicy jonowymiennej, odpowiadającej za jej zmiękczanie oraz drobinek srebra, które w mniej lub bardziej przyswajalnej formie działają bakteriostatycznie. Dewizą AQUAPHOR jest dbałość o krystaliczną czystość wody, a nie tylko o jej twardość, czy miękkość. Dzbanki filtrujące, jako jeden z szerokiej gamy filtrów do wody produkcji AQUAPHOR zawierają jonowymienne opatentowane przez firmę włókno Aqualen, które w wyjątkowo skuteczny sposób rozprawia się z metalami ciężkimi (usuwa do 99% metali ciężkich z wody!) i doskonale uzdatnia wodę, czyniąc ją zawsze czystą i zdrową. Wszystkie filtry produkcji AQUAPHOR chroni wiele międzynarodowych patentów. Są one certyfikowane w większości krajów europejskich. Posiadają atest PZH.

time_2

29 lipca 2016 roku na ekrany polskich kin wchodzi piąta część słynnej kreskówki, chętnie oglądanej przez rodziny na całym świecie – Epoka Lodowcowa 5: Mocne Uderzenie. Po raz pierwszy w Polsce partnerem filmu jest AQUAPHOR. W sprzedaży pojawiły się dzbanki filtrujące z limitowanej serii obrandowane grafiką z filmu dostępne w wybranych sieciach handlowych. W firmowym sklepie internetowym www.aquaphor.pl już można je zakupić.

screenshot_1_0Dzbanek Time „Epoka Lodowcowa” o pojemności 2,5 litra i wydajności 200 l (do 2 mieięcy) to dzbanek do codziennego użytku w kuchni. Poręczna rączka, ergonomiczny kształt oraz zastosowana uchylna pokrywka, sprawiają, że dzbanek jest niezwykle funkcjonalny. Doskonale nadaje się także do chłodzenia wody w lodówce. Dzięki specjalnej pokrywce typu „flip-flop” umożliwia łatwe nalanie wody bez zdejmowania całej pokrywki. Dzbanek jest łatwy w utrzymaniu czystości, można go myć w zmywarce.

amethyst_1

Dzbanek Amethyst „Epoka Lodowcowa” o pojemności 2,8 l i wydajności 200 l (do dwóch miesięcy) to wyjątkowo popularny dzbankek filtrujący, wyposażony w żebrowaną pokrywkę umożliwiającą nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania oraz mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu, który ułatwia codzienne korzystanie z dzbanka i przypomina o konieczności terminowej wymiany wkładów.

screenshot_1_0_2

Wkłady filtrujące AQUAPHOR znacznie zmniejszają ilość najbardziej szkodliwych substancji znajdujących się w wodzie wodociągowej. Należą do nich: twardość wody (kamień i żółty osad), osad, taki jak: rdza, piasek, szlam, chlor, chloroform i inne związki chloru organicznego, metale ciężkie: żelazo, ołów, rtęć, miedź, produkty ropopochodne, fenole.

 

13413598_1297920530236145_8089664503644390822_n

Specjalnie z okazji promocji filmu Epoka Lodowcowa 5: Mocne Uderzenie firma AQUAPHOR organizuje konkurs!. Można wygrać trzy 55-calowe telewizory oraz 50 innych nagród z bohaterami filmu.

Zapraszamy na zakupy oraz do udziału w konkursie!

www.facebook.com/AQUAPHOR.filtry

www.aquaphor.pl

 

 

 



Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Dzbanki Aquaphor Epoka lodowcowa!

  1. avatar Mariska pisze:

    U mnie są dwa dzbanki w domu, rewelacyjna sprawa :)

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wałek czy pędzel do malowania
Jeśli malujemy duże, gładkie powierzchnie, lepiej sięgnijmy po wałek. Pędzel nieumiejętnie użyty może...
Reklama dla firmy z branży monitori…
Reklama powinna być odpowiednio dostosowana do danej grupy odbiorców, zrozumiały, perswazyjny, konstruowany w...
Problemy z trądzikiem
Kłopoty z trądzikiem można rozwiązać, stosując kosmetyki apteczne. Pozbawione konserwantów i sztucznych barwników znakomicie...
nasze ciuchy
Ja bardzo chętnie oddam ,wymienię swoje ciuchy, zwłaszcza te w których już nie chodzę.