Dojedź na lotnisko – tanio i wygodnie

2 czerwca 2016, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Popularność podróży samolotem sukcesywnie wzrasta, a to głównie za sprawą tanich linii lotniczych, oferujących przeloty w wielu różnych kierunkach, w przystępnych cenach. Jednak należy pamiętać, że aby wycieczka doszła do skutku, trzeba dostać się na lotnisko i o ile nie mieszkamy tuż obok terminala, to mamy do dyspozycji kilka innych środków transportu. Poniżej prezentujemy te najpopularniejsze i najwygodniejsze.

img_5096b

Jak dotrzeć na lotnisko?

  • Spacer – ta opcja wchodzi w grę tylko w przypadku miejsca zamieszkania tuż obok portu lotniczego.
  • Autobus – większość portów lotniczych oferuje tanie transporty autobusami kursującymi z newralgicznych punktów miast bezpośrednio na terminal. Jednakże w tej opcji konieczne jest dojechanie do danego przystanku, z którego taki autobus zabiera pasażerów.
  • Pociąg – wygodny i praktyczny sposób podróżowania, jednak nie wszystkie lotniska w Polsce mają bezpośrednie połączenie z węzłem kolejowym.
  • Rodzina lub przyjaciele – oczywiście, jeśli dysponują oni własnym pojazdem. O ile w przypadku wylotu z Polski godzina przybycia na lotnisko jest wcześniej znana, to w przypadku powrotu nie zawsze tak jest. Linie lotnicze, zwłaszcza te tanie, miewają opóźnienia, a wówczas osoby, które po nas przyjadą, muszą czekać.
  • Taksówka – dość droga opcja, szczególnie gdy zachodzi konieczność przejazdu do innego miasta. Może się okazać, że koszt kursu będzie zdecydowanie wyższy niż koszt biletu na samolot.
  • Własny samochód – Ta opcja to nie tylko komfort i wygoda, ale przede wszystkim mniejszy wydatek niż w kurs taksówką. W tym przypadku możliwe jest również zabranie dodatkowych rzeczy, na przykład cieplejszych ubrań, które mogą okazać się potrzebne po powrocie z tropikalnych wakacji, kiedy w kraju panuje już jesienna pogoda.

Parkuj tanio i bezpiecznie

Jak już zostało wspomniane, podróż własnym samochodem to zwykle najwygodniejszy i niejednokrotnie najszybszy sposób dotarcia na lotnisko. Ale co zrobić z samochodem na czas naszej nieobecności? I jak słono nas ta przyjemność może kosztować?

Parking strzeżony w okolicy portu lotniczego jednak wcale nie musi rujnować naszego portfela. Aby się o tym przekonać, warto jeszcze przed rozpoczęciem podróży zajrzeć do internetu. Wyjątkowo korzystną ofertę, obejmującą zarówno parking w okolicy lotniska, jak i transport na terminal i z powrotem posiada serwis START Parking. Firma oferuje miejsca parkingowe, znajdujące się przy samych terminalach bądź też na parkingach w pobliżu lotnisk – wszystkie w bardzo korzystnych cenach, nawet od 49 złotych za osiem dni. A w przypadku ewentualnego opóźnienia przylotu, serwis gwarantuje dodatkową dobę parkowania zupełnie za darmo.

Wszystkie parkingi sieci START Parking są odpowiednio ogrodzone i oświetlone oraz regularnie kontrolowane, aby zapewnić swoim klientom najwyższy standard usług. Bezpieczeństwo samochodów zapewnia całodobowy monitoring oraz kontrola wjeżdżających i wyjeżdżających pojazdów z terenu parkingu.

Miejsce parkingowe w pobliżu wybranego lotniska możemy zabukować na stronie www.startparking.pl. Zarówno rezerwacja, jak i jej ewentualne zmiany czy odwołanie są całkowicie bezpłatne. START Parking gwarantuje najniższe ceny, bezpieczeństwo, a także wygodne transfery pomiędzy parkingami a terminalami. Rodzinne wyjazdy będą dużo przyjemniejsze, jeżeli nie będziemy musieli martwić się o pozostawiany w kraju samochód.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Dojedź na lotnisko – tanio i wygodnie

  1. avatar Boberek Celina pisze:

    Teraz to już chyba w standardzie lotnisk, gdzieś tam zawsze są wypożyczalnie samochodowe żeby nie trzeba było martwić się o transport. Jak byłam niedawno służbowo we Wrocławiu, to do centrum z lotniska dostałam się samochodem z Panek. O ile dobrze pamiętam nazwę, ale raczej tak. Nie musiałam męczyć się komunikacją miejską, nie było też problemu ze złapaniem wolnej taksówki.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

dywan z długim włosiem
Dzień dobry. Gdzie mogę zamówić jakiś ładny elegancki dywan z długim włosiem. Czy...
Czy ładny i trwały zapach musi być …
Odpowiadając na pytanie: nie musi. Wystarczy kupować na promocjach :). Ja często na...
paznokcie u faceta...
Coraz więcej facetów nie obcina paznokci... Zauważyłyście to?
Ile kosztuje teraz malowanie mieszk…
A może tapeta zmywalna? Na dłużej wystarczy i nie wydzieli tylu trujących substancji co farba...