Dobry dentysta – jak go znaleźć | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Dobry dentysta – jak go znaleźć

20 kwietnia 2023, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Jak znaleźć dobrego dentystę? – przed takim dylematem staje wielu pacjentów, zarówno tych, którzy regularnie dbają o swoje zęby, jak i tych szukających jednorazowej pomocy. Wybierając gabinet stomatologiczny należy m.in. zwrócić uwagę na jego renomę, opinie innych pacjentów czy obowiązujący w nim standard leczenia.

Dobrego dentystę najlepiej znaleźć… z polecenia. Centrum Stomatologiczne Atria to rozwijająca się firma, która świadczy usługi z zakresu stomatologii, profilaktyki stomatologicznej czy stomatologii estetycznej. Dentysta Chorzów współpracując z najlepszymi specjalistami dopasowuje się do potrzeb rynku medycznego i zapewnia leczenie na najwyższym poziomie.

Stomatologia się zmienia. Nowoczesne technologie, zaawansowane rozwiązania i znakomite znieczulenia sprawiają, że legendarny „strach przed dentystą” stał się już tylko wspomnieniem. Oferta zabiegów wykonywanych w gabinetach stomatologicznych Atria obejmuje stomatologię estetyczną, profilaktykę, leczenie kanałowe, licówki pełnoceramiczne, wybielanie zębów, implantologię, protetykę, ortodoncję oraz rentgenodiagnostykę. Wraz ze zdrowiem ważnym celem jest także bezpieczeństwo pacjentów. Dlatego na wszystkie usługi Atria udziela rocznej gwarancji. Centrum posiada też własne sterylizatornie, spełniające najbardziej surowe normy szpitalne, a gabinety stomatologiczne są wyposażone w doskonały sprzęt (autoklawy), umożliwiający szybką i precyzyjną sterylizację narzędzi stomatologicznych.

Atria posiada duże doświadczenie w branży, bowiem od ponad dwudziestu lat dba o zdrowie i dobry wygląd zębów pacjentów. Personel charakteryzuje się wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem, stąd dentysta Chorzów to gwarancja profesjonalnego podejścia i pełne zadowolenia z usług. O indywidualnym podejściu do pacjenta świadczy możliwość wyboru zarówno w procesie leczenia, jak również w możliwości wyboru sposobu płatności za te usługi. Gabinety Atrii honorują płatności kartą, istnieje też możliwość skorzystania z systemu ratalnego Mediraty. Gabinety są dostosowane dla dzieci i do osób niepełnosprawnych. Nie bez znaczenia jest też „przyjazność” gabinetów, a także dostęp do najnowszych technologii i metod leczenia oraz kompleksowość usługi.

Dla własnej wygody, oszczędności czasu, a także lepszych efektów leczenia, zawsze najlepiej wybierać te gabinety, które oferują możliwie szeroką ofertę usług. Gabinety Atrii pozwalają z nich korzystać w jednym miejscu i mieć pewność, że proces leczenia jest odpowiednio skoordynowany. Placówki oferują bogate usługi stomatologii zachowawczej, a także protetykę oraz usługi endodonty, periodontologa czy ortodonty, dostępne też są popularne usługi higienizacyjne, wybielanie zębów oraz pracownia RTG. Wskazane czynniki są składowymi rzetelnej pracy gabinetu stomatologicznego, oferującego godną opiekę dla swoich pacjentów.

Sprawdzony i zaufany dentysta to nie tylko gwarancja pięknego uśmiechu, ale przede wszystkim zdrowia. Wiele osób zapomina, że dentysta to przecież lekarz. Zatem szukając dobrego lekarza, zwracajmy uwagę na wskazane powyżej zalety i cechy świadczące o doświadczeniu, jakości, bezpieczeństwie i profesjonalizmie.

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz