Długie rzęsy – tusz z odżywką do stymulacji wzrostu

17 maja 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Każda z nas marzy, aby posiadać długie, gęste, mocne oraz piękne rzęsy. Niestety, często ich kondycja pozostawia wiele do życzenia. Nauczyłyśmy się dbać o naszą twarz, stosując odpowiednią pielęgnację. Korzystamy z  produktów, które pozwalają nam odpowiednio zadbać o naszą cerę. Jednak często zapominamy o naszych rzęsach, które na co dzień, chronią nasze oczy przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

LASHBOOST MASCARA INSTALASH

Na porost rzęs wpływa kilka czynników, w tym przede wszystkim zmiany zachodzące w naszym organizmie oraz niewłaściwa pielęgnacja. Przy tym bardzo często słabe i zniszczone rzęsy są efektem uszkodzeń mechanicznych. Dlatego tak ważne jest, aby otulić nasze rzęsy odpowiednią pielęgnacją stosując odżywkę do rzęs.

Tusz z odżywką na porost rzęs  LASHBOOST MASCARA INSTALASH to połączenie maskary z serum do rzęs, co gwarantuje spektakularne efekty. Szczoteczka została tak skonstruowana, by docierała nawet do najmniejszych włosków. Dzięki temu powstaje ekstremalny wachlarz wydłużonych rzęs!

LASHBOOST MASCARA INSTALASH

Szereg składników aktywnych sprawia, że tusz do rzęs nie tylko podkreśla nasze oko, ale też dba i stymuluje porost rzęs. Serum do rzęs poprawia  ich długość oraz grubość. Zadbaj o swój Zdrowy Blask razem z INSTALASH.

długie rzęsy

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz