Dlaczego warto przeprowadzić zabieg przeszczepu włosów w Turcji?

2 kwietnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć wykonanie zabiegu transplantacji włosów w Turcji. Właśnie tam rozwija się szybko rynek usług medycyny estetycznej. Turcja zajmuje czołowe miejsce na liście kierunków wybieranych przez osoby poszukujące najwyższej jakości usług medycznych oraz zadowalających efektów końcowych. W Stambule i innych miastach powstają kliniki świadczące różnorodne zabiegi na twarz i ciało, jak również przeprowadzające przeszczepy włosów. O ich jakości może świadczyć liczba odwiedzających Turcję klientów korzystających z zabiegów medycyny estetycznej. Jest ich ponad milion każdego roku. Do ich grona należą także osoby przyjeżdżające na zabieg przeszczepu włosów.

przeszczep włosów

U wielu osób w pewnym momencie życia rozpoczyna się proces nadmiernego wypadania włosów. Może się wydawać, że jest to tylko kwestia natury estetycznej, jednak często rzutuje ona także na samopoczucie. Dyskomfort związany z wyglądem wpływa na relacje w życiu prywatnym i zawodowym. Problem ten dotyczy w większej mierze mężczyzn, również młodych, około 20 roku życia, ponieważ łysienie ma najczęściej charakter dziedziczny. Osoby dotknięte wypadaniem włosów próbują je zahamować poprzez stosowanie specjalistycznych szamponów czy suplementów diety. W niektórych przypadkach mogą one przyczynić się do poprawy stanu włosów, jednak najczęściej nie zapobiegają trwale procesowi łysienia. Skutecznym rozwiązaniem mogącym przywrócić naturalną gęstą fryzurę jest zabieg przeszczepu włosów.

00

Czego powinniśmy oczekiwać od kliniki w Turcji?

Warto poszukać profesjonalnej firmy, która będzie potrafiła przeprowadzić klienta przez proces zmierzający do odzyskania włosów. Taką właśnie firmą jest Jack Strong Hair. Prowadzimy w Stambule własną klinikę. Możemy pochwalić się dobrze wykształconymi lekarzami i personelem medycznym z bogatym doświadczeniem w dziedzinie transplantacji włosów. Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko skuteczne przeszczepy mieszków włosowych, ale także późniejszą opiekę nad pacjentem. Nasi lekarze stosują sprawdzone, zaawansowane metody transplantacji, co przekłada się na skuteczność przeszczepów. Zapewniamy polskojęzyczną obsługę, ponieważ mamy świadomość, że możliwość uzyskania w ojczystym języku szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania związane z zabiegiem znacząco poprawia komfort pacjenta. Przed wyjazdem na zabieg oferujemy każdemu klientowi bezpłatną ocenę stanu skóry głowy i dokonujemy oceny dotyczącej szansy na skuteczny przeszczep mieszków włosowych. Określamy czy transplantacja jest wskazana, a jeśli tak, to w jakim zakresie. W niektórych przypadkach zabieg transplantacji włosów nie jest możliwy do przeprowadzenia. Przed samym zabiegiem ustalamy, oczywiście w porozumieniu z klientem, zakres przeszczepu.

zabieg przeszczepu włosów

Warto pamiętać, że na końcowy efekt zabiegu transplantacji włosów czeka się nawet do 12 miesięcy. W tym czasie każdy pacjent znajduje się pod opieką naszej kliniki. Dobrze przeprowadzony przeszczep włosów sprawia, że nawet dożywotnio może zniknąć problem łysienia. Mamy już wielu zadowolonych klientów, którzy polecają nas innym.

Jak wygląda zabieg przeszczepu włosów w klinice Jack Strong Hair?

Nasza klinika oferuje efektywne gęste zabiegi przeszczepu włosów metodą szafirowe mikro FUE (Follicular Unit Excision). Metoda FUE polega na pobieraniu, na przykład z potylicznej części głowy, a następnie na przenoszeniu w pozbawiony włosów obszar głowy pobranych mieszków włosowych. Zabieg przeszczepu włosów metodą FUE nie pozostawia widocznych blizn. W Jack Strong Hair zdajemy sobie sprawę, że efekt końcowy zabiegu przeszczepu włosów metodą FUE zależy od liczby przeszczepionych mieszków włosowych. Aby osiągnąć odpowiednią gęstość owłosienia skóry głowy zwykle potrzeba około 6-7 tysięcy graftów, dlatego w cenie zabiegu podstawowego zapewniamy zabieg uzupełniający, jeżeli nie przyjmie się co najmniej 90 procent graftów. Jako dodatkowo płatne działanie po przeszczepie proponujemy terapię laserową, która poprawia wyniki leczenia i wzmacnia włosy, nadając im pełniejszy wygląd. Taka terapia przyspiesza gojenie skóry głowy.

klinika

Przeszczep włosów metodą FUE odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dlatego stosowana przez nas metoda transplantacji włosów jest bezbolesna i skuteczna. Cieszy się także popularnością, bo właściwie od razu po zabiegu przeszczepu włosów można powrócić do codziennych zajęć. Należy jednak przestrzegać określonych zaleceń. Po zabiegu przeszczepu włosów należy między innymi unikać wysiłku fizycznego przez okres około dwóch tygodni, kiedy trwa proces gojenia. Przeszczepione włosy rosną przez kilka tygodni po zabiegu, następnie wypadają, na co należy być przygotowanym. W skórze głowy pozostają przeszczepione mieszki włosowe, z których wyrastają nowe włosy.

Jaki jest koszt zabiegu przeszczepienia włosów w Turcji?

Cena zabiegu przeszczepu włosów w Polsce jest wysoka, co dla wielu osób może stanowić barierę nie do pokonania. Jednak spełnienie marzenia o bujnej fryzurze jest w zasięgu ręki z firmą Jack Strong Hair, ponieważ transplantacja włosów w Turcji stanowi około 1/3 kosztów takiego zabiegu w Polsce. Oszczędność jest więc znacząca i co ważne różnica w cenie nie ma przełożenia na jakość przeszczepu. Warunkiem jest wybranie firmy z doświadczeniem na rynku usług medycyny estetycznej w Turcji, takiej jak Jack Strong Hair.

pacjenci po przeszczepie włosów

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz