URODA I ZDROWIE

Deep Purple w Łodzi!

9 października 2015, dodał: Redakcja

„Smoke on the Water” oraz wiele innych kultowych utworów zabrzmi na żywo 25 października 2015 roku w Łodzi! Legenda rocka Deep Purple wystąpi w Polsce na jedynym koncercie! Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznych występów, zespół postanowił wrócić do naszego kraju, tym razem zagrają w łódzkiej Atlas Arenie! Nie jest już tajemnicą, że muzycy pracują nad nową, dwudziestą w ich dorobku płytą studyjną i nie ma się co dziwić, krążek ”Now What?!” podbił serca fanów i pokazał, że zespół jest w świetnej formie i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

DP

Metal Mind Productions
zaprasza

25.10.2015
DEEP PURPLE
+ Rival Sons

Łódź, Atlas Arena
Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Bilety do nabycia na: www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,www.biletin.pl, www.ticketportal.pl

Koncerty jednej z największych legend rocka, jaką jest Deep Purple to za każdym razem niezapomniane przeżycie dla wszystkich wielbicieli tego gatunku. Mimo wielu lat spędzonych na scenie zespołowi zawsze towarzyszy wielka energia oraz świetna forma, to wszystko w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami instrumentalnymi oraz wokalnymi tworzy niezwykłe widowisko, zostające na długo w pamięci. Ostatni krążek Deep Purple „Now What?!” okazał się ogromnym sukcesem i był jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt. Z niecierpliwością zatem oczekujemy kolejnego krążka i zapraszamy do łódzkiej Areny!


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Zastanawiam się... Kiedy i jak się skończy? Czy świat się zmieni czy wszystko...
remont przedpokoju
Ja wreszcie zdjęłam boazerię, która tam była od 30 lat, więc wreszcie normalnie wygląda...
Rossmann
Ostatnio widzę tam fajne promocje na kolorówkę, kupiłam 2 pomadki w cenie jednej:)
Bank pocztowy - kredyt
Zaletą jest to że weźmie się go na poczcie, nie trzeba chodzić do banku.